Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Takie kary powinny być wydawane dla lekarzy którzy przez swoje zaniedbania powodują śmierć dzieci
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A dyrekcja jakie poniosla konsekwencje?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hmm... A facetowi, który odstrzelił dzięcioła gdzieś pod Łukowem grozi kara 2 lat więzienia. Ptak, czy ssak - niewielka różnica w "myśleniu" europejskim.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Moim zdaniem to za mala kara
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A dyrekcja jakie poniosla konsekwencje?
Ale w związu z czym, przecież dyrekcja nie pracuje całą dobę, dyżury pełni wykwalifikowany i świadomy personel, jak sie okazało nie zawsze świadomy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sąd uznał, że kobiety mogły przewidzieć, że ich zaniedbania mogą mieć fatalne skutki.... A wogóle czy "pielęgniarka" zatrudniona w domu opieki potrafi myśleć?(bez obrazy pielęgniarek).Dzisiejsi pracownicy służby zdrowia nastawienisą wyłącznie na "robienie kasy",na strajkowanie,zamykanie przychodni ale nie na opiece nad chorym.Dzisiejszy lekarz-specjalista (czy pielęgniarka również) jest przede wszystkim specjalistą w zakresie finansówKiedyś byłą tzw SŁUŻBA ZDROWIA.A dziś?Pacjencie jeśli nie masz kasy to lecz się sam.Albo idź do księdza i proś (zapłać) o modlitwę.Chociaż dzisiejsi księża jeśłi zachorują to proszą o (darmową!) modlitwę i jeszcze prędzej udają się do szpitala....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Betania to 135 schorowanych osób do opieki, jeżeli 1 miała nadzorować monitoring to 3 opiekowały się pacjentami - 1/45. + czynności pielęgniarskie 1/135. Same musiały zajmować się wszystkimi sprawami, awariami, posiłkami, robić za portiera itd. Po tym wyroku to strach pracować w oszczędnościowo prowadzonych polskich DPS.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Ale w związu z czym, przecież dyrekcja nie pracuje całą dobę, dyżury pełni wykwalifikowany i świadomy personel, jak sie okazało nie zawsze świadomy." A może w związku z tym, że nie zatrudnia wystarczającej ilości personelu za czym idzie fakt ze na ok130 pacjentów przypadaja 3 pielęgniarki? wniosek : nie zapewnia wystarczającej opieki chorym?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie mam pojęcia na jakim stanowisku pracujesz ,ale wyobraź sobie ze to ty jesteś głupią pielęgniarką pracującą w DPS-ie .idziesz do pracy na nocny dyżur masz zająć się wszystkimi czynnościami które na takim dyżurze wykonuje pielęgniarka,odpowiadać za stan 135 pacjentów bo tak postanowił chory system .A rano po dyżurze liczysz kasę która zarobiłaś. No bądź tą pielęgniarką a potem wnioskuj o wyższy wyrok.Aż jest mi ciebie żal,jak czytam te twoje bzdury.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: