Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opinie o SMB CONSULTING - SEBASTIAN BOCHYŃSKI

Utworzony przez Michał, 3 grudnia 2013 r. o 15:46
Witam,   mam do wszystkich ogromną prośbę. Czy ktoś z was kiedykolwiek miał okazję współpracować z firmą SMB Consulting - działającą w Lublinie, na ul. Bursaki, której prezesem jest Sebastian Bochyński?    Silnie zastanawiam się nad podjęciem współpracy w zakresie dużej inwestycji, która wymaga dotacji unijnych. Niestety w internecie nie ma nic na ich temat, ani na plus, ani na minus. Co trochę mnie niepokoi, ich strona www, tez nie ma żadnych rekomendacji ani poleceń.    Będę wdzięczny za wszelką pomoc oraz uwagi i wymianę doświadczeń. Z góry dzięki za pomoc :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam!Pan Sebastian bardzo koloruje i pieknie wszystko przedstawia.Niestety tak nie jest.Paru osobom pomógł dostac dofinansowanie ale pare lat temu.Ja skladalem wniosek 3 lata temu i nie dostalem tak jak i kilku znajomych.A jak sie zdecydujesz na smb to umowe daj do weryfikacji prawnikowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Witam,   mam do wszystkich ogromną prośbę. Czy ktoś z was kiedykolwiek miał okazję współpracować z firmą SMB Consulting - działającą w Lublinie, na ul. Bursaki, której prezesem jest Sebastian Bochyński?    Silnie zastanawiam się nad podjęciem współpracy w zakresie dużej inwestycji, która wymaga dotacji unijnych. Niestety w internecie nie ma nic na ich temat, ani na plus, ani na minus. Co trochę mnie niepokoi, ich strona www, tez nie ma żadnych rekomendacji ani poleceń.    Będę wdzięczny za wszelką pomoc oraz uwagi i wymianę doświadczeń. Z góry dzięki za pomoc :)  
Witam Cię Michale dokładnie tak jak pisał nikos kolorowanie to gość opanował do perfekcji a co do skuteczności to nie licz na to że coś zdziała.Jeżeli masz chęć wywalić w błoto ze 20000 to działaj .Nie polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam!Pan Sebastian bardzo koloruje i pieknie wszystko przedstawia.Niestety tak nie jest.Paru osobom pomógł dostac dofinansowanie ale pare lat temu.Ja skladalem wniosek 3 lata temu i nie dostalem tak jak i kilku znajomych.A jak sie zdecydujesz na smb to umowe daj do weryfikacji prawnikowi.
A czy można wiedzieć, tak mniej więcej, o jakiego typu inwestycje chodziło? :) I jakie kwoty miały być pozyskane? To da mi obraz, czy moja sprawa jest realna w realizacji :)   A i jeszcze jedna kwestia. Jak to jest z tymi jego firmami? Bo w KRS smb widnieje jako zarejestrowany od lutego czy tam marca 2013. To wcześniej Pan Sebastian działał w jakiejś innej firmie, czy jak? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam czy moze sa tu ludzie kturzy mieli przyjemność współpracowac z ta firma i moga jakas opinie wystawic tej firmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
omijac szerokim łukiem tego pana szkoda ze z tych jego opowiesci nic nie wychodzi szuka naiwynych i goli  jak nie chcecie kasy umoczyc dajce se spokój  jego umowy nadaja sie do KNF i oni powinni sie tym zajac bez adwokata lepiej nic niepodpisywac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie dokładnie !!!! Pan Sebastian  obiecywał gruszki na wierzbie nie wiadomo po co , zwodził dwa lata i nie miał odwagi powiedziec ze nic z tego nie bedzie. NIE POLECAM !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...