Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opłatek Platformy nie połączył

Utworzony przez uki, 20 grudnia 2012 o 19:55 Powrót do artykułu
I mnie z Platformą nie połączył, zapamiętam przy wyborach ile muszę płacić za wywóz śmieci dzięki Platformie i inne ich pomysły
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czyżby PiS dawał wszystko za darmo pomyłka ogromna było by tak samo Wesołych Świat .
0
ktoś nie umie liczyć. na Zukowym opłatku było najwyżej ze 100 osób w tym z 15 szpiegów Sobczaka których sam tam wysłał, ze 40 urzedników miejskich zgonionych tam pod groźbą utraty pracy , ze 30 osób ktróre myslały żę idą na opłatek a nie polityczne spotkanie i z 15 kolegów nawiedzonego Nowakowskiego. i Cała to prawda o tej platformie
0
a niech się żrą ze sobą i opluwają - przecież to kumple Januszka
0
Brawo Żuk ! Tak trzymać ! Gonić palipsiarnię !
0
postie ? przecieź Krakowski Dreher Zaczyński Madejek Daniewski co byli na tym opłatku to byli najwierniejsi ludzie Palikota to jako to jest ?
0
A ja dzisiaj dostałam sianko wigilijne od Pani wojewody co niektórzy dostali szału śmiechu. Ja się nie smiałam, naprawdę - Pani wojewodo, ja się nie śmiałam. Śmiały się te z Wydziału Certyfikacji, a co jeszcze mówiły. Nie powtórzę tego, ale mówiły okropne rzeczy. Pani wojewodo niech mi Pani uwierzy - ja się nie śmiałam.
0
Prezydent Żuk należy do dobrych prezydentów i p.Sobczak mało nie pęknie z zadrośći.Wydrukował ulotki ,że pobudował lotnisko i powkładał do skrzynek w blokach. ( PO Świętach przyniosę do gazety )CZy to jest prawda??? - za czyje pieniądze, ??? -ile osob przy tym pracowało ??? Chcę zobaczyć fakturę za usługę wydrukowanie tych ulotek . Jeśli p.Żuk dobry gospodarz to dlaczego zazdrosny Sobczak bije pianę. Pan Sobczak walczył z p.Palikotem, z Piątkiem widocznie lubli wiecznie bić pianę. W LUblinie trzeba działać , a nie bić pianę. P.Sobczak długo rządził więc może pora na innych bardziej skutecznych. Spokojnych Świąt
0
Byłam na tym opatku.Było dużo osób.Tylko ludzie p.Sobczaka chcą robić plotki.Bo na opłatku w hotelu Europa była mała liczba gości. (Studia skończyłam na piątkę i umię liczyć) Byli ludzie biznesu, którym należy na Lublinie ,a nie politycy
0
Zgadzam się z opinią p.Katarzyny.Prezydent Żuk to dobry gospodarz,a p.Sobczak wiecznie walczy.Walczył z Palikotem,Piątkiem ,a obecnie z p. Żukiem
0
krystyno. ja tez tam bylem i bylo góra 105 osób. gratuluje ci studiów na piątke po których mówi sie ze umie sie liczyc i podaje sie okreslenie że duzo. to ile znaczy w matematyce duzo? 3 osoby czy 3 miliony. fantastyczne studia skonczyłas. i czy ludziom biznesu zalezy na Lublinie czy na własnych interesach. i nie pisz w pracy politycznych laurek bo szef sie moze zmienic i dojdzie co robiłas jak nie pracowalas.
0
SZef lubi p.prezydenta jak większość mieszkanców Lublina W pracy należy się 15 minut na przerwę śniadaniową.Nie sądziłam ,że trzeba liczyć gości na spotkaniu opłatkowym ( ale na pewno więcej niż w hotelu Europa ) Właściel hotelu,który wynajął salę wie ,że niestety jesteś w błędzie w liczeniu osób na spotkaniu opłatkowym. Zdrowych Świąt Krystyna
0
krystyno. wlasciciel hotelu wieze ile zjedli goscie, a zebralo sie tam towarzystwo ktore w wiekszosci nie zapraszają na inne opłatki to i zeżarli za 200 osób. a szefa co tak lubi prezia ten prezio zaraz posunie
0
Przedsiębiorscy z głodu nie umierają.Mogą dla Lublina zrobić więcej niż politycy.Nie rozumię Święta za 5 minut ,a Pan taki nie w humorze Krystyna
0
humor mam swietny. a ci przedsiebiorcy z glodu nie umieraja ale sa tak zadluzeni ze cale pokolenia beda glodowac. ale liczą oni ze jak przyjdą do prezia to im jakis geszecik ułatwi. marne to wszystko ale u mnie humorek fajny
0
Ze strachu? Żartuję bardzo fajny wpis.
0
Odpowiadałam Ance. Gośka
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: