Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kraby??? Kaczki widziałem, ryby łapałem, ale kraby? Raki może i były, nawet jednego widziałem, bo rzeka jest czysta, ale krabów tam chyba nie było nigdy. pozdrawiam autora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry artykuł takie rzeczy trzeba nagłaśniać bo ludzka głupota u nas kwitnie i nie tylko tam na wszystkich rzekach w lubelskim i nie tylko w lubelskim również , co do zarządu melioracji to ich sposób na sprzątanie to jest taki że wyciągają kilku letnie bądź kilkunastoletnie drzewa z wody żeby śmieci popłynęły dalej spotykam się z taka praktyką u nas wszędzie . I w ten sposób jeszcze bardziej się degraduje środowisko naturalne . Po pierwsze kary surowe kary po drugie nie ingerowanie w naturę tak jak to robi zarząd melioracji z takimi małymi rzeczkami bo jest to barbarzyństwo po trzecie więcej materiałów promujących zdrowy rozsądek co do wyrzucania śmieci odpadów i ich utylizacji . PS Wędkarz z Lubelszczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kiedy urzędasy zabiorą się za czyszczenie rzeki płynącej przez Krężnice Jarą, która wpada do.. zalewu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...