Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opóźni się otwarcie mostu na ul. Krochmalnej, będą korki

Utworzony przez Wojteck, 10 sierpnia 2009 r. o 20:56 Powrót do artykułu
No ładny mi kierownik budowy jak nie wie, że są środki przyśpieszające wiązanie betonu. W porównaniu z karą - może warto było je zastosować. Myślę, że pomimo tego, że nie było ich w SST to inspektor wyraziłby zgodę. A po drugie to beton najszybciej wiążę przez ok. 7 dni. Później ta wytrzymałość nie wzrasta znacząco... więc śmiało można przystąpić do robót nawierzchniowych 12/13 sierpnia. Na takim odcinku warstwy asfaltu położy się w 2 dni i po zawodach... a nie takie "gaworzenie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę tamtędy codziennie do pracy i mogę uczciwie powiedzieć że prace posuwqją sie nieporównywalnie szybciej niż to było u poprzedniego wykonawcy. O 6 codziennie cala ekipa już pracuje i nie wiem o której kończą bo kiedy czasami przejezdżam juz pod wieczór prace nadal trwają. Jeśli jest opóźnienie to rzeczywiście musiało to wyniknąć z przyczyn niezależnych od nich bo gołym okiem widać że robili wszystko co możliwe abo skończyć to w terminie. Pozdrawiam Mirek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDY MATOłY Z URZEDU TFUUU MIASTA I MARSZAłKOWEGO ROZPISZą PRZETARG I ZACZNIE SIę REMONT DIAMENTOWEJ OD TEGO MOSTKU DO NOWEGO śWIATU???TAM NIE TYLKO MOżNA KOłA ZGUBIć KOłO ALE CAłE ZAWIESZENIE URWAć A MóZG JUZ MI SIę OBIł!!KTO MI ZAPłACI ZA AMORTYZATORY!!WASILEWSKI ZAMIAST STOłAKMI ZAJMIJ SIę ROBOTą I TYCH NIEORBóW Z URZęDU TFUU MIASTA WEź ZA łACHY!!WSTYD I HANBA,żE 400 TYS. MIASTO MA TAK LENIWYCH I NIEUDOLNYCH DECYDENTóW!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...