Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opozycjonista nie dostanie 2 mln zł

Utworzony przez student, 19 lutego 2009 o 18:59 Powrót do artykułu
Zobacz kto rzadzi w Polsce a zrozumiesz dlaczego opozycjonista nie dostal odszkodowania.Dzial :zydzi w zniewalanej Polsce na www.polonica.net www.polonica.net
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To się nazywa szukanie oszczędności w wymiarze sprawiedliwości.Oszczędzanie na kartkach papieru,wykręcaniu żarówek a tu proszę wynagrodzenie dla adwokata które pokryje skarb państwa to 8.000pln.Komentarz pewnie zbędny zarówno co do wysokości tego wynagrodzenia jak i zasadności jego wydatkowania.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tym sposobem właśnie Panie Janie, zostało zadekretowane, że roszczenia z tytułu zbrodnii przeciw Narodowi Polskiwemu przedawniają się po upływie dziesięciu lat. Te same zbrodnie wobec obywateli innych narodów nie ulegają przedawnieniu-pytam niezawisły Polski sąd czemu, ach czemu??? Czemu Wysoki Sądzie zadekretowales dziś, ze jutro ktoś bezkarnie wyda w Polsce rozkaz znów, by bic i zabijać kolejnych patriotow??? Mało było ofiar w Osobach Janka Wiśniewskiego, Stanisława Pyjasa, Grzegorza Przemyka, ks. Jerzego Popiełuszki i wielu setek innych - by nadal zbrodniczy czyn pozostawał bez rekompensaty, kary i winy??? "Kary nie będzie dla przeciętnych drani, A lud ofiary złoży nadaremnie. Morderców będą grzebać z honorami Na bruku ulic nędza się wylęgnie. Pomimo wszystko świat trwać będzie nadal - W Słońce i Kłamstwo wierzą ludzie prości. Niedostrzegalna szerzy się zagłada, A wszystkie ręce lśnią aż od czystości. Handel, jakich nie było, z chciwością się zmaga, Na gorycz popytu, na zdradę ceny nie ma. Uczynków złych i dobrych kołysze się waga Z pełnymi krwi szalami obiema. Nieistniejące w milczeniu narasta, Aż prezydenci i gwiazd korce bledną, Coś się na pewno wydarzy - to jasne, Ale nam wtedy będzie wszystko jedno." J. Kaczmarski "WRÓŻBA" 28.02.1982 Ps. Jeśli kiedyś choć jedna kropla niewinnej krwi spadnie jeszcze na Polską ziemię to winna będziesz już tylko Ty -Temido 2009 Anno Domini!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan Janusz Rożek od tego siedzenia dostał dwa czyraki warte po milionie każdy z osobna. Teraz pokazał Wysokiemu Sądowi swoją bohaterską sapiternię a oni uznali to za obrazę Majestatu i nie dostał nic. Poprzednia "wadza" dała by kilka kijów na wyprostowanie pleców i posadziła ziemniaka w dołek na dobę, na otrzeżwienie po buraczanym samogonie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
robił to świadomie chyba ? wiedział na co się naraża
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: