Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Siedmiu lat poniewierki i zgryzoty tym ludziom nikt nie odbierze a Mecenas sobie teraz gwiżdże. Winni teraz podać Pana Mecenasa o odszkodowanie z tytułu niesłusznego oskarżenia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
WIELKIE DZIWY: Nie od dziś wiadomo jak kościół troszczy się o swoje Owieczki poczynając już od Dziatek, a z tym problem ma niejeden Dziadek w sutannie na co nie raz zwracał uwagę KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY. Aktualnie mentalność Dziatków ulega zmianie, ale mentalność Dziadków w sutannie – nie. Dziatki wychowane są już na e-stronach, a Dziadki na biblii... Aby zachęcić Dziatki do udziału w Różańcu Dziadki w sutannach wyczyniają cuda: Na religii więc Dziadek mówi Dziatkom o Tajemnicach różańca, a Dziatki się skarżą, że nycz nie rozumieją! Na to Dziadek w sutannie mówi Dziatkom w ławkach, że to są WIELKIE DZIWY! , ale wcale Dziatki nie muszą klepać całego różańca – można np. jedną dziesiątkę! I tu Dziadek zadaje Dziatkom KULejne pytanie: Ja więc nazywa się jeden 10-siątek Różańca? MAŁE DZIWKI – odpowiadają Dziatki. KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zauważa tu pewną analogię Sądu z Sądem Ostatecznym! No cóż, mamy też CUDA i CUDEŃKA - czyż to nie cudowne? Zostańcie z B(L)OGIEM. REKTOREM ASC JEST ***************** *****************, te;. +** *** *** ***; www.****************.*********/****; email**************@******.*** (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: