Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Orkana: Zderzenie dwóch aut. Są utrudnienia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 grudnia 2016 r. o 19:08 Powrót do artykułu
I to jest Polska właśnie. Kilka fotek.,potem kilku facetów i samochód moźna by zepchnąć z pasa jezdni. A tu Policja miga,trolejbusy stoją,korek rośnie i wszyscy modlą się o cud. Jechałem,widziałem-aź niedobrze się robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesniaczki powiedzcie jak w tym miejscu mozna sie zderzyc ? czy mozna sie w koncu nauczyć jezdzic ? czy za ciezko ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tradycyjnie w tym samym miejscu. jak nie ma świateł to już na skrzyzowaniach nie potrafią się zachować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tradycyjnie pod spa orkana - co za miejsce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja jest zbyt łagodna. W każdym przypadku gdy dojeżdżają na miejsce kolizji powinni ustalić czy ktoś ma jakieś obrażenia związane ze zdarzeniem - i tak też robią. Jeśli okazuje się że nikomu nic się nie stało a auta nadal stoją na drodze utrudniając ruch, zacząć od ukarania mandatem kierowców niezależnie który jest sprawcą kolizji. Następnie można już przystąpić do usuwania skutków zdarzenia. Myślę że gdyby zaczęło być głośno o takim podejściu mundurowych, kierowcy rozbitych aut myśleli by troszkę też o innych nie tylko o własnym rozbitym gracie. Dziękuję za wypowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze, że program oszczędnościowy działa. W swoim czasie pożałowano na światła w tym miejscu, tylko wykrojono wysepkę, na której ledwie się mieszczą buty o rozmiarze 45. Światła potrzebne tam nie tylko pieszym, ale i samochodom. Wypadków i skasowanych aut dużo, ale za mało trupów. Tak śmiałe przedsięwzięcie jak światła to nie byle co - wymaga najwyższych ofiar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...