Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Orszak Trzech Króli. Uwaga kierowcy, zamkną dwie ulice w centrum Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 stycznia 2018 r. o 21:06 Powrót do artykułu
dlaczego zamykaja drogi przez jakis pajacow?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
dlaczego zamykaja drogi przez jakis pajacow?
To nie jest dobre miejsce na smokrytykę,ale brawo za odwagę. Nazwać samego siebie pajacem i to publicznie to jednak szacun.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całe Stare Miasto do dyspozycji ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy możecie napisać , kto wyłożył pieniądze na te korony?Bo to jednak zawsze wszystko kosztuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OK potrzebują prymitywnej rozrywki, mają koronę królów, plac litewski... ale nie trzeba zamykać przez tą mniejszość religijną sklepy i pół miasta. Chory kraj, a później płaczą że bieda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz dzieci dostają za darmo 500+, są odżywione i mają siłę brać udział w tym cyrku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś byłem w SB,teraz jestem w PiS i możecie mnie co najwyżej cmoknąć w zwis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak rozumiem ci wszyscy ujadający tutaj na orszak woleliby aby na ulicach Lublina każdego dnia po 6 razy dziennie kozojebcy wypinali dupy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Papaj napisał:
Jak rozumiem ci wszyscy ujadający tutaj na orszak woleliby aby na ulicach Lublina każdego dnia po 6 razy dziennie kozojebcy wypinali dupy?
 na młodą dupcię z hęcią popatrzę, a nie na takich przebierańcow wyglądających jak mieszkańcy buszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bos napisał:
Papaj napisał:
Jak rozumiem ci wszyscy ujadający tutaj na orszak woleliby aby na ulicach Lublina każdego dnia po 6 razy dziennie kozojebcy wypinali dupy?
na młodą dupcię z hęcią popatrzę, a nie na takich przebierańcow wyglądających jak mieszkańcy buszu
 Tylko,że na ulicach dupy wypinają sami faceci. Powodzenia w oglądaniu tych dupci. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako muzułmanin żądam zakazania takich orszaków bo obraża to moje uczucia religijne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
93% Polaków to katolicy więc nie widzę problemu w orszaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
93% Polaków to katolicy więc nie widzę problemu w orszaku
A jednak niektórym nawet to przeszkadza mimo,że to tylko jeden dzieńw roku. Na szczęście to tylko mała i nic nie znacząca grupka oszołomów otumanionych przez GW i TVN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
teraz dzieci dostają za darmo 500+, są  odżywione i mają siłę brać udział w tym cyrku
 Tak. Teraz mają siłę brać udział bo są dożywione. Nie to co przez 8 lat rządów PO/PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kakabubu napisał:
undefined napisał:
teraz dzieci dostają za darmo 500+, są  odżywione i mają siłę brać udział w tym cyrku
Tak. Teraz mają siłę brać udział bo są dożywione. Nie to co przez 8 lat rządów PO/PSL.
 dożywione z zabranych pieniędzy ludzi pracy mających po 30-45 lat pracy, którzy na swoje dzieci pracowali a teraz muszą zapieprzać na cudze bachory i mam nadzieję, że ręka Boska ich dosięgnie za okradanie ludzi pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stary pracownik napisał:
Kakabubu napisał:
undefined napisał:
 teraz dzieci dostają za darmo 500+, są  odżywione i mają siłę brać udział w tym cyrku
Tak. Teraz mają siłę brać udział bo są dożywione. Nie to co przez 8 lat rządów PO/PSL.
dożywione z zabranych pieniędzy ludzi pracy mających po 30-45 lat pracy, którzy na swoje dzieci pracowali a teraz muszą zapieprzać na cudze bachory i mam nadzieję, że ręka Boska ich dosięgnie za okradanie ludzi pracy
 Którego Boga masz na myśli? Bo chyba nie tego,"przez którego" zamykają drogi dla "jakiś pajaców"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy napiszmy petycję do Prezydenta i Radnych żeby zajęli się problemem " kobiety z plakatami " Ciągle tylko stoi na mieście z tymi gorszącymi i obleśnymi treściami .Przez miasto chodzą małe dzieci oraz poważni ludzie. Jak długo jeszcze mamy czytać te pierdoły.Do tego te jej miny , pokazywanie języka jest wstrętne .Słyszałam, że udaje taką , żeby pobierać rentę , ale mamy już tego dość .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłumy ludzi w orszakach, rodziny z dziećmi, pozytywni ludzie z wartościami, piękna tradycja, a niektórzy tutaj piszący w komentarzach są tak nienawistni jakby ktoś z orszaku coś im osoboście odbierał, jakby ktoś ich krzywdził. Nawet w Przystanku Alaska promującym New Age była otwartość wobec wszelkich świąt i parad, nawet najdurniejszych, a tu we wpisach taki hejt. Ludzie, ogarnijcie się, zacznijcie myśleć nie TVN-em i GW, nie Kodem i PO, tylko własnym rozumem a świat będzie pięknijszy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic rodzicom leming nie dał, a psioczy. Kindergeld jest za trud i wychowanie dzieci. Polacy to rozumieją, lemingi do usranej śmierci tego nie pojmą. Ale to już wymierający gatunek. PO.N PO.N wymiera, już Balcerowicz wymyśla wraz z Banksterami nową nazwę dla Unii Demokratycznej. Wracając do tematu. Piękna tradycja, piękny pochód i dalej tak trzymać. W Japonii takie festyny przyciągają turystów. W Niemczech w Boże Ciało też trafiłem na blokady i jakoś nie narzekałem na cały świat. Tam mają mnóstwo orkiestr. Może u nas też tak muzykę upowszechnić? I ciekawe ile tych malowanych liberałów... tylko z nazwy... psioczyłoby w Nowym Orleanie podczas festynu? Ich rajfyje tylko goła dupa Geja pod tęczową flagą. To są dopiero widoki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...