Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Osiedla toną w błocie i śniegu? Wyślij nam zdjęcia

Utworzony przez qwerty, 12 stycznia 2010 r. o 14:51
Gość napisał:
A ty pomyśl ze to zdjęcie mogło zostać zrobione rok wcześniej
Nie pomyśle ze rok wcześniej bo sam je robiłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem zgłosić dach nie odśnieżny przy Wileńskiej 15 od strony targu .Wisi długi sopel przez całe 10 piętro nikt do tej pory tym się nie za, ma dole są balkony jak to spadnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ukraina http://wiadomosci.onet.pl/2115668,12,gwozd...ikami,item.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandaliczny stan chodnika w centrum, Aleje Racławickie, od nr 22 do kościoła garnizonowego. I tak od kilku tygodni, co roku to samo! Śnieg po kostki, pod spodem lód. Tak też wygląda początek ul Sowińskiego/róg Racławickich, po stronie Karczmy Słupskiej. Nie wiem w czyjej gestii leży odśnieżanie tych ulic, ale chodzę tamtędy codziennie, od ok 5 lat, każdej zimy "powtórka z rozrywki".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSIEDLE BOTANIK-POSKŁADAJCIE SIĘ I ZRÓBCIE PODGRZEWANE SCHODY..JAKI PROBLEM ? Ja jak chcę pospacerować z wnukiem dalej niż koło samego domu to biorę łopatę i odśnieżam......Tatusiom spadłaby korona z głowy jakby odśnieżyli schodki ? "Wysoka pier***encja "jakby to powiedzał mój zięć -dr hab.nauk medycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na osiedlu choiny, chodników przy posesjach raczej nie ma. Przed bramami wjazdowymi są podjazdy które wchodzą na posesję, dzieli te dwa odcinki brama. Podjazdów przed bramami raczej nie można traktować jako chodniki, zazwyczaj stoją tam samochody a pomiędzy posesjami są często odcinki zieleni. W zimie musimy odśnieżać ponieważ na podjazd jak i do garażu wjechać ani wyjechać się nie da. Ja osobiście śnieg zazwyczaj wygarniam na zewnątrz na pusty plac po drugiej stronie ulicy ale wiadomo że nie zawsze jest czas. Przed każdym domem teraz piętrzą się drapacze ze śniegu. Śniegu dużo tej zimy. Czasem wygarniamy ten śnieg na ulice choć to paradoksalne posunięcia zazwyczaj, jak jedzie pług (czasem jeździ) to zgarnia śnieg w stronę posesji. Skutecznie zasypuje podjazdy wszystkim mieszkańcom. Kiedyś jak drogi na osiedlu odśnieżała administracja to odgarniali śnieg na granicach drogi a posesji. Teraz odśnieża "miasto" i koleś jadący pługiem ma gdzieś czy nam zasypie podjazdy czy nie, a swoją drogą to to jego odśnieżanie jest warte tyle co nic. Na osiedlach powinny jeździć maszyny które by ten śnieg zbierały i wysypywały w miejsca np wskazane prze administracje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...