Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oskarża dyrektora lubelskiego Leclerca o dręczenie i obrażanie

Utworzony przez zmora złodziei:)), 9 marca 2009 r. o 23:19 Powrót do artykułu
nie no.... chyba przesadzasz! on jest chamski że???? co? na psy jakby nie on? dobre ale głupich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy co pisza on nim cokolwiek dobrego sa albo podstawieni albo w du.. mu wchodza! on niby dba o leclerc? chyba w odwrotnym kierunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie to popieram to co mówi Kasienka, bo kierować tyloma ludźmi to trzeba mieć głowę na karku, a gdyby wszyscy wykonywali to co do nich należy nie byłoby nieporozumień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściwie to wszyscy macie racje, a co tam....rozwalić ten Leclerc .... setki ludzi pójdzie do urzędu pracy, znajdą nową posadę a P. Barwiński będzie do końca życia na bezrobociu...bo pewnie nigdzie już nie znajdzie pracy...HA HA HA HA HA, co za ironia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierzycie tej pani?Dyrektor nie jest arogancki znam go pracuje w leclercu i nigdy nie slyszlem zeby nazywal pracowników deb***ami i zeby na nich przeklinal.Ja jestem za panem DYREKTOREM dawaj wygrasz!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z ciebie noob sam badz biedny sam badz bezrobotny!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze byłoby przyjrzeć się również największemu SOR-owi w największym szpitalu w Lublinie. Tam też jego młody szef nieźle rządzi. Cały średni personel jest zestresowany. A jakich chwytów używa. Aż głowa boli jak się posłucha. Niestety i tak nie będą mieli nad nim przewagi bo on ciągle się szkoli. Tylko, że nic dobrego dla nikogo z tego nie wynika. A najgorsze jest to, że dziewczyny szukają sobie w tajemnicy pracy w innych szpitalach. Jedno jest pocieszające-napewno tę pracę znajdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok wszyscy rozumiemy ze dyrektor musi krzyczec ze wymaga ale zeby nie ten szary robol to kim by pomiatał mam nadzieje ze ona cofnie swoja decyzje i jednak cos z tym zrobi niech sie nie da zastraszyc i dziala tylko dla tego zeby jednak dac siłe walki dla innych co przechodza to samo piekło w tym burdelu nie daj się dziewczyno zastraszyć i zdusić działaj tak jak założyłas wczesniej nie zaleznie od tego jak oni cie ponizą byli pracownicy napewno pójda za toba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~monika43~ napisał:
słuchajcie co wam powiem nikt nie ma prawa obrażać żony pana Barwińskiego bo ona jest bardzo dobra osoba to była moja batalia i nikt nie chciał mi pomóc dopuki się afera nie zrobiła to teraz przestańcie robić sie tacy ze tak każdy jest teraz za mna ja sie ujawnilam z imienia i nazwiska a wy co anonimowo to jak nie macie odwagi to sie odczepcie od mojej sprawy i lepiej co wam powiem że wszystko wycofuje co do jednego słowa nie może być tak że ubliżacie osobie która nie ma z ta sprawa nic wspólnego mam dość czytania jacy to wy wszyscy biedni skoro sie chowacie za maile na blogach to znaczy ze nie warto jest robić nic tylko olać sprawe anonimowo każdy jest madry dajcie spokój pani joli ona jest ok a tak szczerze po dzisiejszym zaczynam rozumieć cała sytuacje w innym świetle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyno po jaką cholerę zawracałaś gitarę ????????????? chciałaś być medialna ?????????? rozpoznawalna czy co ? jak chciałaś kasę to trzeba było wybrać inną drogę, taka jest średnio jak widac opłacalna dla mnie to błazenada oczerniasz opluwasz a potem widzisz w innym świetle wszystkich i wszystko (wszyscy cacunio ) heh , pogratulować naświetlania może ultrafiolet pomógł by hi hi hi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiecie co za głupoty piszecie!!!Ja tam jeszcze niedawno pracowałam i znam Monikę bardzo dobrze.Wszystko co pisze to szczera prawda.Sama kiedyś poszłam na przerwę i za mną szedł pan Barwiński i potraktował wszystkich tam siedzących dokładnie tak jak opisała to Monika.Co niektórzy piszą że kiedyś tam pracowali i że on taki nie był-dam Wam radę -popracujcie tam teraz a gwarantuję że miesiąca nie wytrzymacie.Nie piszcie że Monika się obijała bo drugiego takiego kombajna do roboty ECLEREC już nie znajdzie.Bogu dziękować że sama się z tego burdelu zwolniłam.DAWAJ MONIA!!!!!TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI!!!!!! A pan Barwiński mógłby się tak głupio nie tłumaczyć na łamach gazet bo robi sobie tylko wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracowałam na turystycznej może za krótko widać ?ale nie wspominam tego jako traumatyczne przezycie , dyro gadacie.... ale kodo on opieprzał , miał jakieś swoje ''spacery '' czy coś takiego z kierownikami bądz asystentami coś im pluł w ucho ci notowali , ja akurat nie miałam nieprzyjemności ...ale przecież kierownicy tez potrafili otworzyć gębę czasami w żartach czasami serio , wymagali , dla mnie nic takiego , a o ''wypad '' z palarni to słyszałam sama bo to dotyczyło kierowników i kiedys byłam świadkiem jak otworzył drzwi i powiedział wypad pogonił tzw w firmie B... pana B innych , podobno nie była ta godzina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty wypisujesz ? batalia ? jechałas na nią gdzie się dało .... dobrze ci posmarował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xymka napisał:
Nie wiecie co za głupoty piszecie!!!Ja tam jeszcze niedawno pracowałam i znam Monikę bardzo dobrze.Wszystko co pisze to szczera prawda.Sama kiedyś poszłam na przerwę i za mną szedł pan Barwiński i potraktował wszystkich tam siedzących dokładnie tak jak opisała to Monika.Co niektórzy piszą że kiedyś tam pracowali i że on taki nie był-dam Wam radę -popracujcie tam teraz a gwarantuję że miesiąca nie wytrzymacie.Nie piszcie że Monika się obijała bo drugiego takiego kombajna do roboty ECLEREC już nie znajdzie.Bogu dziękować że sama się z tego burdelu zwolniłam.DAWAJ MONIA!!!!!TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI!!!!!! A pan Barwiński mógłby się tak głupio nie tłumaczyć na łamach gazet bo robi sobie tylko wstyd.
jakie dawaj monia nie przeczytałas , ż emonia się zepsuła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cholera jasna szlak mnie trafi te wszystkie pochlebne komentarze na ta sytuacje aż się na hafty zbiera nie wiecie że oni są podstawieni przez leclerca żeby wybielić barwińskiego dlaczego nie piszecie prawdy o co wam chodzi co premia za to bedzie hahaha śmiechu warte a nikt nie postawi sie w sytuacji tej dziewczyny jak ma się zachować człowiek który z dni na dzień straci prace ot tak majac dzieci co im wy idiotki pochlebne dacie jeść co zatrudnią was z dnia na dzień w innej firmie a jakby to ciebie głabie zwolnili i nie miałabyś co dać zjeść dziecku to co popuściłabyś to sie zastanów jakby to ciebie zwolnili pomyśl jak to by było jakbyś została bezrobotną nadzień dzisiejszy i wtedy się wypowiadaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym rzecz !!!!!!!!!!!! śledzisz to czy nie ????????????/ wycofała się i wszystkich wybiela ... ta która w dzienniku udzielała wywiadu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
riposta dla idiotki która pisze że co że jej posmarował znam ja doskonale jak większość w leclerku i wierz mi kretynko że nawet gdyby żarła tynk ze ścian to nie tak by wyglądało a skoro masz taką morde to miej tyle odwagi idiotko ujawnić sie z imienia i nazwiska jak ona zrobiła i powiedziała wszystkim co tam jest grane i moge cie zapewnić że ten cały dzisiejszy cyrk z tym co niby wycoała to był blef chciała sprawdzić jaki bedzie odzew i faktycznie nie myliła się co do niektórych nie wiedząc czy to prawda zaczynacie na nia psy wieszać a ona chciała to nagłośnić żeby pracownicy mieli lepiej a tu ojoj niespodzianka za takie durne deb***ki ma walczyć w sądzie śmieszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze cooś wam powiem tym wszystkim deb***om jestem jej przyjaciółką mieszkam z nia w jednej klatce i powiem wam że silnie się wszyscy zdziwicie jak wpadnie polsat i tvn uwaga dzieki niej to wszystko była podpucha ale fałszywi przyjaciele ???? okazało się że jest ich dużo dlaczego żadno z was nie napisało monika jestem z toba bede swiadkiem w sądzie nikt z was a każdy na forum taki mądry to wam mówie ze teraz sie zdziwicie bo ona nie bedzie sadzic się z nimi dla was teraz bedzie walczyć tylko dla siebie idioci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~monika43~ napisał:
słuchajcie co wam powiem nikt nie ma prawa obrażać żony pana Barwińskiego bo ona jest bardzo dobra osoba to była moja batalia i nikt nie chciał mi pomóc dopuki się afera nie zrobiła to teraz przestańcie robić sie tacy ze tak każdy jest teraz za mna ja sie ujawnilam z imienia i nazwiska a wy co anonimowo to jak nie macie odwagi to sie odczepcie od mojej sprawy i lepiej co wam powiem że wszystko wycofuje co do jednego słowa nie może być tak że ubliżacie osobie która nie ma z ta sprawa nic wspólnego mam dość czytania jacy to wy wszyscy biedni skoro sie chowacie za maile na blogach to znaczy ze nie warto jest robić nic tylko olać sprawe anonimowo każdy jest madry dajcie spokój pani joli ona jest ok a tak szczerze po dzisiejszym zaczynam rozumieć cała sytuacje w innym świetle
AFERA się zrobiła , tak sama sobie poszła do dziennika , jaki każdy ? jeśli to była twoja sprawa to co robi na tytułowej stronie dziennika moje sprawy np siedza u mnie w kieszeni albo u mnie w domu i nie rozumiem tego ? cytat z Twojej wypowiedzi powyżej zresztą ''....nie warto jest robić nic tylko olać sprawę ...''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to prawda,wychodzi z dyra chamstwo,ma on swoje powiedzenia,często malo adekwatne do sytuacji i osób.Też uslyszalam coś niemilego,pamiętam to.Ale wkurza mnie,ze faktycznie większość przacowników opieprza się-a,propos palarni:dlaczego palacze nie mają tego czasu odliczanego od poborów,nalóg nalogiem-duzo kosztuje,ale niech to dziala w dwie strony.Co mają powiedzieć niepalący??????NIC tylko zapieprzać za te same pieniądze za pieprzonych palaczy.Więc tu jest racja i punkt dla dyra.A z chamstwem już troche przystopowal,wcześniej to byl raj,czlowiek bal sie wlasnego cienia.A my go już dobrze znamy i już nas nie zaskoczy niczym bo refren jest ten sam.Tylko moze nam zabierać premie-dosyć często niesprawiedliwie.I tym sposobem przypomina nam,kto tu rządzi.Cieszmy się,ze mamy dyra,ktorego juz znamy,jakby nastal ktoś nowy to by nas zaskakiwal-nie wiemy czym.A klientów mamy okropnie zmanierowanych,zlśliwych,nerwowych,wymagających,chamskich.Z byle czym lecą do biura obsl na skargę ,a czy chociaż raz byla pochwala od klientow dla pracownika?NIGDY-bo po co ma mu być lepiej niż klientowi,a że kasjerki ważą towar jeszcze raz to tylko dlatego,bo klienci sobie na to zapracowali,nie wszyscy,bez obracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...