Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
hahaha, po metodzie na wnuczka nastała metoda na pedofila... :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, po latach nagle sobie przypomniał. Na dowód winy hemoroidy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biegła seksuolog. Może z partii Palikota. Zmiażdżyła księdza po 20-tu latach. Biegła a nie leciała (jak szczała).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodzi prawdziwe oblicze kleru, to siedlisko wszelakiego zła i patologii niezdolnej do samooczyszczenia. Nuncjusz papieski arcybiskup Józef Wesołowski dalej bez procesu, może da się zamieść pod dywan!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając te wpisy powyżej można z pewnością stwierdzić, że pisał to albo z jego "przyjaciół" z łóżka albo klecha nasłany przez przebrzydłych pedofili ! To jest zbrodnia i tak to trzeba nazywać ! Tak precyzuje kodeks karny ! Jeżeli jest to prawda a tak z tego wynika to winni zapłacić bo wiadomo, że przez  - WIEKI - tolerowali pedofilię w kościele i winien sprawca trafić do więzienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zapomniał o tym - tego się nie zapomina! Do tego żeby o tym mówić ,,głośno"  latami się dojrzewa. Nie rozumie skąd te drwiny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I super! Wreszcie ktos pokazuje prawde o wspanialych profesorach z najbardziej zaklamanej uczelni w Polsce! KUL ... i wszystko jasne ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie ja mogę zgłosić molestownie mnie prze 50laty przez nijakiego Gumółke a  niedawno to samo robił ze mną król Jeuropy nijaki kaczor donald a teraz wzieła się za mnie Kopaczka Smoleńska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe że mówi o tym po dwudziestu latach gdzie był w takim razie dotąd. Jak bieda przycisnęła to kasę wyrwać tylko gdzie się  da a do roboty by poszedł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzi mu tylko o kasę i nic więcej. Taka prawda jest. A biegłej zapłaci dobra kwotę i gitara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czego trzyma się ksiądz pedofil? odp. tornistra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak księciunio jest winny to do kastracji!!!!  Nie wiem czemu KUL miałby za niego płacić? Czy jesli nauczyciel, policjant zgwałci, etc to np Szkoła zapłaci? Wygląda to jednak na zwykłe wyłudzenie, dajcie kasę póki jest o tym cicho mówi poszkodowany... Pytanie: Czy jesli sie okaże, że ksiądz jest nie winny to obiket molestowany zapłaci za to ? Czy media też za to zapłacą?   DLa pedofili nie ma litości !!!!!!!! KASTROWAĆ FIZYCZNIE TULIPANEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrońcy pedofilów, piekło czeka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem kiedy takie teksty i artykuły będą ukazywały się opisujące igraszki znanego pana goszczącego w Polsce często a miłującego 13 latki - zresztą poszukiwanego w innych krajach. Chyba w ramach troski o dzieci należy zachowywać równowagę co do wszystkich osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam ,że jako 12-14-letnie dziecko powinien pamiętać to zdarzenie dokładnie, przecież była to dla niego trauma.Facet jawnie chce wyłudzić kasę, taki znalazł sobie sposób na życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejrzane dlaczego teraz dopiero postanowił pokrzywdzony zareagować. No ale ok, może musiał dojrzeć do tej decyzji. Co do 'zaników pamięci' zdarza się że mózg albo fałszuje albo całkowicie wypiera bardzo traumatyczne wydarzenia. Taki akt samoobrony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodzi prawdziwe oblicze kleru, to siedlisko wszelakiego zła i patologii niezdolnej do samooczyszczenia. Nuncjusz papieski arcybiskup Józef Wesołowski dalej bez procesu, może da się zamieść pod dywan!
Zabrakło ci B w nicku (SB).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według prawa kanonicznego igraszki z dziećmi powyżej 12 lat nie są przestępstwem, dlatego księża z tego tak ochoczo korzystają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz chce wyludzic kase. bezmozgowce myslacy tylko o pieniadzach. jezeli nie wiesz co taki ma w glowie po takich przezyciach to nie komentuj, bo moze ktos kiedys twoje dziecko bedzie gwalcil i nie bedziesz wiedziala i ktos tobie powie ze chcesz wyciagnac kase bo klamiesz ;/ chore ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...