Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
(...)
Ostatnio edytowany 15 grudnia 2015 r. o 02:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też molestował ksiądz Henio gdy miałem kilkanaście lat, ale uciekłem dziadowi zanim udało mu się mnie skonsumować i jego "zachowania pedofilne wobec dziecka płci męskiej stanowiły dla duchownego zastępczą formę realizacji potrzeby seksualnej”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Objawienie 17:1 Potem przyszedł jeden z siedmiu aniołów, mających siedem czasz, i tak odezwał się do mnie: «Chodź, ukażę ci wyrok na Wielką Nierządnicę, która siedzi nad wielu wodami, 2 z którą nierządu się dopuścili królowie ziemi, a mieszkańcy ziemi się upili winem jej nierządu». 3 I zaniósł mnie w stanie zachwycenia na pustynię. I ujrzałem Niewiastę siedzącą na Bestii szkarłatnej, pełnej imion bluźnierczych, mającej siedem głów i dziesięć rogów. Objawienie 17:4. A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły, miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości i brudów swego nierządu. 5. A na jej czole wypisane imię - tajemnica: "Wielki Babilon. Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi". Niedługo nierządnica będzie ujawniona i to może być szok dla wielu ludzi, ludzi wierzących...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do czego to się ludzie nie posuną , do jakich podłości i pomówień dla zdobycia paru złotych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech gosc zaskarzy KUL albo Kurie do Strassbourga. Zrobi sie nieprzyjemny dym, może zmiekną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się wydaje, że jak mnie pamięć nie myli, to pamiętam, że jak byłam mała, to ten 34 latek dobierał się do mnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nie ma wyroku skazującego - ksiądz jest niewinny! Brak dowodów winy, mamy słowo przeciw słowu, a to za mało, by kogoś oskarżyć i skazać. Istnieje też domniemanie niewinności. Na jakiej zatem podstawie sąd miał zasądzić "odszkodowanie"?! Na gębę, bez dowodów, bo tak życzył sobie "pamiętliwy" osobnik?! Tak można oskarżyć każdego. Rozumiem, że teraz modne jest oskarżanie tylko księży. I żądanie, by za winy grzesznika zapłacił cały Kościół. Ulegający tej histerii głupcy nie zauważają, że i w innych zawodach pleni się pedofilia. Nierzadko skazywano (i to nie na podstawie pomówień) nauczycieli, lekarzy, trenerów. Głośna jest sprawa migającego się od sprawiedliwości i bronionego przez "elity" sławnego reżysera Romana P. Nikomu jednak nie przychodziło do głowy żadać np. od Ministerstwa Zdrowia czy MEN-u odszkodowania za pedofila-lekarza bądź nauczyciela. Płacił sprawca. Tylko w stosunku do księży obowiązuje inna miara i inna waga. Rodzi się też pytanie, dlaczego rzekoma ofiara dopiero teraz wystepuje z roszczeniami. Gdzie był ten osobnik wcześniej? Czyżby jakiś kredycik i wiszący nad głową nakaz spłaty obudził pamięć? Mam nadzieję, że "oskarżyciel" zobaczy co najwyżej figę z makiem. P.S. A moderatorzy śpią! Gdyby było inaczej, na pewno zauważyliby, że niektóre wpisy naruszają i zasady regulaminu, i przepisy prawa. Np. wpisy nr 1. i 5. Wpis 1. wyczerpuje znamiona art. 257 kk i art. 173 kk. Na co czekają?! Czas pogonić forumowych troglodytów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moderatorzy pracują po nocach :) Czasem trudno wszystko wyłapać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję bardzo za szybką reakcję. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
     
  • "Goście
Napisano 14 December 2015 - 10:40 AM (...) Użytkownik folkatka edytował ten post 15 December 2015 - 02:01 AM"     SPIEPRZAJ DZIADU" znowu Cię tu przyniosło?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   
  • "Goście
Napisano 14 December 2015 - 10:40 AM (...) Użytkownik folkatka edytował ten post 15 December 2015 - 02:01 AM"     SPIEPRZAJ DZIADU" znowu Cię tu przyniosło?  
  Przecież od tego tu jestem. Usunełam post łamiący regulamin, i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie przestetwa jak pedofilia NIGDY nie powinny się przedawniać!!!! Co ze skrzywdzonymi dziećmi? Żeby powiedzieć głośno, że zostało się zgwałconym w dzieciństwie potrzeba wielu lat i często leczenia specjalistycznego. A co z dzieckiem które zostało zgwałcone w wieku 5 lat? Ma czas tylko do 15-tego roku życia? To jest chore prawo!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne to wszystkie - po tylu latach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pewnego gościa, wielce oburzonego tym, ze usuwam jego komentarze. Naucz się wyrażać swoje opinie w cywilizowany sposob, to nie bedą usuwane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nie ma wyroku skazującego - ksiądz jest niewinny! Brak dowodów winy, mamy słowo przeciw słowu, a to za mało, by kogoś oskarżyć i skazać. Istnieje też domniemanie niewinności. Na jakiej zatem podstawie sąd miał zasądzić "odszkodowanie"?!
W sprawach o gwałt czy molestowanie raczej trudno o świadków, a mimo to wyroki zapadają. Chyba nie wyobrażasz sobie, pedofil zaprasza dzieciaka, a tak przy okazji jakiegoś świadka? W tego typu sprawach są pewne poszlaki czasami dowody.Trzeba przyznać, że czasami zdarzają się też naciągacze. Nie znam sprawy więc nie ferują wyroku niewinny lub winny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może sędzia też uwzględnił zdolności bioenergoterapeutyczne kolejnego księdza?  :lol:  :lol:  :lol:   "Poseł PiS Stanisław Piotrowicz działał w PZPR i będąc prokuratorem oskarżał działacza "Solidarności" z Jasła. W rodzinnych stronach parlamentarzysty w kontekście jego życiorysu mówi się jednak o czymś jeszcze – o kontrowersyjnej postawie w jednej ze spraw prowadzonych już po upadku komuny. W 2001 roku to właśnie Piotrowicz, wówczas szef Prokuratury Rejonowej w Krośnie, oczyścił z zarzutów księdza pedofila z Tylawy. Stwierdził, że ksiądz dotykał dotykał dziewczynki, bo miał "zdolności bioenergoterapeutyczne"… "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dobroć" księży tak skutecznie mnie zmieniła, że zacząłem uczęszczać na nabożeństwa do Zielonoświątkowców - tam przynajmniej nikt nikogo nie okłamuje. Kościół rzymskoKatolicki to zgraja kłamców ! Precz z nimi ! Idiota (ksiądz RzymskoKatolicki) oszukał moją rodzinę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego dochodzi swoich praw dopiero teraz? Przecież 10 lat temu był już pełnoletni. Moje podstawowe pytanie. Czy pokrzywdzony pracuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież od tego tu jestem. Usunełam post łamiący regulamin, i tyle.
    Zapomoinasz o WOLNOśCI SŁOWA....   Najlepiej zmień robote na inna! i TYLE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie niektórzy to hieny , wszystko zrobią dla pieniędzy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...