Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Kraśniku dla Sądu poszlaki są wystarczającym dowodem aby wydać wyrok skazujący. W Lublinie jest inaczej ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najpierw skażą na dożywocie a potem uniewinnia i będzie kolejny do odszkodowania. Ja tam nie wierzę, że zabił. Zonę mógł ale dziecko jak wynika z artykułow w gazetach to był jedyny syn. Nie wierzę.
0
dziwi mnie jedno jak ktos moze sie wypowiadac na temat pracy sądy z gazet
0
na krzeslo prawdy z nim, bedzie krutszy proces,
0
@guru nie znasz, nie mów nic. Człowiek jest niewinny i przez ponad rok nic na niego konkretnego nie znaleźli, wszystko jest w stylu "mógłby to..." "mógłby tamto..." "a może to może tamto". Zrujnowali po prostu człowiekowi życie jak zawsze...
0
Julka napisał:
Najpierw skażą na dożywocie a potem uniewinnia i będzie kolejny do odszkodowania. Ja tam nie wierzę, że zabił. Zonę mógł ale dziecko jak wynika z artykułow w gazetach to był jedyny syn. Nie wierzę.
zone mogl, ale dziecko nie przypuszczam ze w transie w jakim byl to i ciebie jako ewentualnego swiadka naocznego by z nami nie bylo no chyba ze myslal "racjonalnie" jak chlopak z SS. maybe... wariat to wariat.
0
VAREA napisał:
zone mogl, ale dziecko nie przypuszczam ze w transie w jakim byl to i ciebie jako ewentualnego swiadka naocznego by z nami nie bylo no chyba ze myslal "racjonalnie" jak chlopak z SS. maybe... wariat to wariat.
niektore same sie o to prosza baba to baba
0
niektore i niektorzy. takie zycie, co poradzic.
0
prawie kazda
0
no i dobrze, w koncu wybryk psychologiczny zwany "damskim bokserem" ma pyszna uczte. glupie sa tylko te, ktore po pierwszym razie nie reaguja odpowiednio.
0
glupie? no fakt ale wszystkie baby to ... latac na prawo i lewo tylko potrafia a nic innego
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: