Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oskarżony o zabójstwo w autokomisie: Głoduję 22 dzień

Utworzony przez dgsbsfdhbdgh, 11 kwietnia 2012 o 14:46 Powrót do artykułu
Przecież ten gabinet był w Piaskach nie w Łęcznej ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Nie zrozumiałem zarzutów, jestem zbyt poważnie osłabiony głodówką i moja kondycja umysłowa i pozostawia wiele do życzenia – mówi wychudzony mężczyzna na pierwszej rozprawie w Sądzie Okręgowym w Lublinie" " Pamiętaj ... jesteś chory, ciężko chory ! " ("Miś" 19809, reż. Stanisław Bareja)
0
właśnie,że w łęcznej na deptaku
0
Nieh nieżre kogo to obchodzi mniej moich podatków pojdzie na karme.a moze wszystkie wieznie nieh niejedza a te piniedze dać głodujacy
0
Adamek napisał:
Nieh nieżre kogo to obchodzi mniej moich podatków pojdzie na karme.a moze wszystkie wieznie nieh niejedza a te piniedze dać głodujacy
Adamek, bój się Boga tłuku buraczany - do szkoły!!!!!!!!!!
0
Och jak mnie rozpacz ogarnia nad biednym losem kombinatorów i bandytów . Jak mi ich żal !Jeden oszukał drugiego za co ten drugi poczęstował tego pierwszego kulką. Z tego powodu głoduje i nie rozumie czego ten sąd od niego chce !!!
0
Adamek napisał:
Oto przykład dla dzieci co się dzieje z delikwentem kiedy rzuca na szkołę kamieniami! Kochane dzieci - nie bierzcie przykładu z "Adamka" !!! UCZCIE SIĘ BY NIE KALECZYĆ JĘZYKA POLSKIEGO.
0
Dajta mi spokuj nic sie niestalo.łojtam łojtam czasem blendy sie popelnia
0
Błąd to twój ojciec popełnił.
0
a niech zdycha,jednego mordercy mniej,a my zaoszczedzimy na jego utrzymaniu.
0
Ludziska odwalcie się od niego!bez powodu go nie poczęstował tymi kulkami.jak wielką go musiał darzyć nienawiścią skoro strzelił tyle razy...i do tej pory nie żaluje.zastanówcie się jak bardzo jest nieszczęśliwym człowiekiem! chciał się zagłodzić na śmierć;(;(;(
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: