Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ostre picie w III klasie Gimnazjum nr 7

Utworzony przez luke, 12 marca 2009 r. o 19:53 Powrót do artykułu
wielki mi skandal,nie takie rzeczy się kiedyś robiło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W nie pierwszym i nie ostatnim gimnazjum to się wydarzyło. U mnie w gimnazjum też takie rzeczy niestety się zdarzały.
Uczniowie staną przed sądem rodzinnym. - Będziemy też ustalać, kto sprzedał im alkohol - zapowiada policja. Sprzedawcy grozi nie tylko utrata koncesji, ale i dwa lata więzienia.
. Alkohol nie koniecznie musieli kupić oni. Wystarczy znaleźć jakiegoś "menela" z pod sklepu i dać mu z 2zł za to że kupi. Niestety głupota nastolatków nie zna granic. Ale zadajmy sobie inne pytanie. Od kogo się tego nauczyli???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest Polska i tu sie Pije xD ale po szkole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to zaszaleli koledzy xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogłaszam Program WISŁA-2 "Dno należy pogłębić, od koryta NIe odchodzić "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez sa juz w III klasie i wypili ledwie po 3 piwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez sa juz w III klasie i wypili ledwie po 5 piw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaa oj dobra daliby ludziom spokój, gdybym nie popełniła wielu błędów w gimnazjum to teraz nie miałabym tyle rozsądku. Zresztą, piwo.....nie dziwie się, że dzieci piją skoro na wiadomość o "piciu" dorośli reagują w ten sposób. Alkoholu nie powinno się traktować jako coś bezwzględnie zabronionego, bo co może dawać większą frajdę niż robienie czegoś czego nie wolno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż strach pomyśleć co się dzieje odkąd ukończyłam to menelskie gimnazjum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uczeszczalem do tej szkoly i bardzo ja lubilem, chociaz pani dyrektor byla irytujaca co do niektorych zasad... i chodzilo sie na zajecia a to najaranym a to po piwku (lub wiecej ;]) a najlepsze byly zajecia z WF-u w stanie znietrzezwienia. jedne z najlepszych lat mojego zycia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W moim gimnazjum też piją i palą, wyłudzają pieniądze , ale dyrektor ma układy i informacje nie dostają się do gazet. Natomiast gdy przemawia do nas na apelach wychowaczych wtedy dzwoni po gazety żeby przyjechały i go opisywały jaki on jest mądry i jest spoko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimnazjum na Krasińskiego - czego mnie to nie dziwi .Problem jest duzo większy, młodzież z tej szkoły okupuje pobliskie place zabaw, przejścia przez bloki oraz boiko rugbistów. A co oni tam robią to poprostu brak słow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hah nagle zareagowała dyrektorka i nauczycielka na to, że w naszym Gimnazjum nr7 w Lublinie piją. Już od dawna przychodzą do szkoły pijani i najarani, i okropnie czuć od nich te zapachy jak się koło nich na przerwie przechodz..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozpoczeła się nagonka na dzieci,które prez głupotę sprobowały alkoholu.Winni rodzice.No pewnie.A co szkoła, a jak inne szkoly prowadzą dzialania w kierunku wychowania w trzezwosci.Kto pomoże tym dzieciom zmagac się z problemem.Dla wiekszości był to pierwszy raz, oby nie zrobili czegoś jeszcze glupszego.Wszyscu umyli rece.Omijaja ich w szkole jak tredowatych, nawet szkolny pedagog nie ma im nic do powiedzenia.No bo niby co? Za kilka miesięcy pozbedzie się problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w USA - sprzedawać od 21 LAT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby takie renomowane Gimnazjum. Pani Dyrektor zajmowała się tam zawsze nie tym co trzeba, ścigała za obuwie, wprowadzała atmosferę zastraszenia. W końcu młodzież się znalazła sposób na zrelaksowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo jak szanowna Pani Dyrektor woli zajmować się karaniem w miarę dobrze zachowujących się dzieci, za to że nie zmieniają obuwia na klapki/sandały to nie ma się co dziwić, że na inne sprawy nie ma się czasu lub nawet ochoty.. ZAŁOSNE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w każdym gimnazjum jest identycznie, ale oczywiście jak ktoś ma coś do jednego gimnazjum, to wychodzi na to, że ono jest najgorsze w mieście. 7 wcale nie jest najgorsza. wystarczy spojrzeć na 8 lub 1o. no, ale oczywiście oczernić najlepiej gimnazjum, które ma w miare dobrą opinię. gorsze rzeczy się dzieją, a nikt o tym głośno nie mówi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze ludzie się czepiają chłopaków. Wypili po piwku ale wszyscy razem w jednym rzędzie powrócili jak Pan bóg przykazał na zajęcia pogłębiać swoją wiedzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he nie dosc ,ze to moja byla szkola to jeszcze u mnie na osiedlu tankowali - do mlodziezy swiat nalezy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...