Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ostrzelano autobus MPK w Lublinie

Utworzony przez Dominik, 27 lipca 2012 r. o 11:16 Powrót do artykułu
Złapać, pociągnąć śrutem z wiatrówki po d u p i e to by więcej nie strzelił do nikogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to strzelałem ja, ale nie pokazali mnie w polsacie więc jestem jeszcze bardziej wku***ony - jutro w powietrze wyleci całe miasto. POZDR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Premiera Batmana się zbliża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dominik napisał:
Złapać, pociągnąć śrutem z wiatrówki po d u p i e to by więcej nie strzelił do nikogo.
Starzy myśliwi twierdzą, że silniejsze działanie wykazuje sól kuchenna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
Starzy myśliwi twierdzą, że silniejsze działanie wykazuje sól kuchenna.
a co twierdzi twój stary? że jesteś adoptowany? zgadłem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierdoły wypisują w gazetach jako że sezon ogórkowy. W mój samochód zimą uderzył kamień z przejeżdżającej piaskarki i mam wgniecenie w drzwiach. Ale to nie powód by robić sensację bo prasa w TelAwiwie napisze że w Polsce /Lublinie/ trwają walki i jest niespokojnie bo ostrzeliwują autokary z ich turystami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto widział że to z wiatrówki i śrutem,a może szyba pękła bo spod koła przejeżdżającego obok pojazdu odprysnął kamyk ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam napisał:
a kto widział że to z wiatrówki i śrutem,a może szyba pękła bo spod koła przejeżdżającego obok pojazdu odprysnął kamyk ?
wypier***aj stąd leszczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W POLSCE JEST JUZ TAK JAK NA DZIKIM ZACHODZIE. SAMO ZLO I TO ROSNIE Z DNIA NA DZIEN. A SPRAWIEDLIWOSCI NO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złapać i przykładnie ukarać. Takie wybryki mogą się skończyć tragicznie dla osób które jadą autobusem lub autokarem. Wynajem autokarów Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...