Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam w SKOK-u  2 udziały członkowskie i w ciągu 10 lat nie przybyła mi nawet złotówka.Za kredyt ktory miałem płaciłem drożej jak w niektórych komercyjnych.S-ka SKOK nie posiada żadnych cech spółdzielczych,a jest spółdzielcza tylko z nazwy i własnych przywilejówi chyba niezasłużonych.Jaka to jest kasa spłódzielcza jak prezes zarabia miliony ,a członek nawet nir ma najmniejszego pojęcia co tam się wewnątrz  dzieje.Jedynie wiadomo,że jest to sitwa z Kaczyńskim.W Norwegii król płaci podatki tak samo jak każdy inny obywael i nie ma w tej mierze świętych krów  typu:Kwaśniewski,Wałęsa czy też SKOKI.Mam wrażenie,że u nas przydałaby się kilkuletnia zdrowa dyktatura,a wtedy  Kulczyk z Kluczykiem chodziliby za rączkę,a Kwach z Bolkiem mieszkaliby w skromnych domach.Bierecki natomiast zarabiałby przyzwoitą pensję za to co robi,a nie za układy itd,itp. Ps.jedźcie do biura senatora na rozmowę,najbliższy termin za miesiąc,a może dłużej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać Kabarecińskiemu się udało dorobić na bezmyślnym krytykowaniu Żuka... Od zera do "bohatera"? Bardziej mniej niż zero...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...