Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rodacy nie dajcie zginąć tak znamienitemu obywatelowi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedaczek, normalnie mi go szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze jakaś zrzutka wsród emerytów i studentów na biednego paligłupa. wcześniej byli chojni to moze i teraz ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
moze jakaś zrzutka wsród emerytów i studentów na biednego paligłupa. wcześniej byli chojni to moze i teraz ...
Lublinianie nie wstyd wam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Lublinianie nie wstyd wam?
Wstyd to kraść i z d..y spaść... Jak na krechę żyje , to niech sprzeda samochody ( po co mu tyle ?). Każdemu łatkę do dupy przypina milioner za dwa grosze ( ciekawe skąd się tych milionów dorobił ? ), a teraz udaje biedaka. Skończcie wreszcie z tą kreaturą , bo nie mogę go strawić.Kiedy nie wejdę na Dziennik ciągle Palikot. Zakochał się w nim jakiś redaktorzyna , czy co ? Ile można jedną i tę samą gębę oglądać ?( jeszcze żeby było na co popatrzeć )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam 1162 zł. emerytury -200 zł.mogę przelewać co miesiąc na konto biedaczka -proszę o numer konta obojętnie czy w kraju czy na Cyprze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest wdzięczność!!! Dla nikomu nie znanych powodzian to zżuty robią a pomóc znanemu Posłowi to tylko jedna osoba obiecała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
To jest wdzięczność!!! Dla nikomu nie znanych powodzian to zżuty robią a pomóc znanemu Posłowi to tylko jedna osoba obiecała?
Ja bym mu zrzucił doniczkę na łeb, ale nie przechodzi tędy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie przez tego pana PO przegra wybory w naszym rejonie - krętacz i oszust zniszczył lubelski Polmos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjątkowa kreatura ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alal napisał:
właśnie przez tego pana PO przegra wybory w naszym rejonie - krętacz i oszust zniszczył lubelski Polmos
Jak to zniszczył Polmos to przez Polmos jego zniszczyli. Musiał biedaczysko za spożywanie towaru Polmosu olbrzymią karę zapłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak: władze Lublina przynoszą nam wstyd"od wewnątrz"(nasze drogi w Lublinie,inwestycje,itd.) a Palikot przynosi nam wstyd"na zewnątrz"(jako reprezentant Lubelszczyzny). Miało być Przyjazne Państwo-a jest co?-Przyjazna Kompromitacja :-/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
To jest wdzięczność!!! Dla nikomu nie znanych powodzian to zżuty robią a pomóc znanemu Posłowi to tylko jedna osoba obiecała?
Ja bym zrzucił się na słownik ortograficzny dla ciebie. Podaj tylko numer konta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja bym zrzucił się na słownik ortograficzny dla ciebie. Podaj tylko numer konta...
Można przeczytać coś co jest napisane z błędem. Zdolniacha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyje na krechę??? To podać do sądu tych. którzy kredytują bankruta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieopodatkowane 4.612,00 PLN/m-c za totalną bumelke(czytaj absencje na posiedzeniach plenarnych) to jest suuper biznes lub jak kto woli ekstra posada. Kto z Was ma tyle miesięcznie na czysto? Te dane to jak policzek dla tych, którzy uwierzyli, że poseł Palikot ma tyle pieniędzy, że w parlamenciecie to jest bo stać go na to. Mnie jako podatnika na takich "reprezentantow" nie stac - niech sie promuje w mediach za wlasne a nie publiczne pieniadze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEMNOGRODZIANIE !!! okrągły stół złodziejska prywatyzacja wojskowe służby informacyjne handel bronią narkotykami etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mafia u boku Orlenu O Rafinerii Trzebinia, należącej w większości do PKN Orlen (77 proc. udziałów) i częściowo do Skarbu Państwa, było już głośno dwa lata temu, po aresztowaniu siedmiu osób: trzech przedsiębiorców i czterech pracowników rafinerii, w związku z zarzutami prania brudnych pieniędzy, poświadczania nieprawdy w dokumentach, przyjmowania i wręczania łapówek oraz udziału w zorganizowanej grupie przestępczej. Krakowska prokuratura apelacyjna, która przełamała niemoc organów ścigania w walce z przestępczością paliwową, potwierdziła związki rafinerii z mafią paliwową. Według śledczych, w nielegalne operacje mogło być zamieszanych nawet kilkadziesiąt spółek. Łapówki miały płacić firmy, które kupowały w rafinerii bez akcyzy komponenty do "uszlachetniania" olejów technologicznych. Firmy te następnie sprzedawały komponenty stacjom benzynowym jako pełnowartościowe paliwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZYMON PERES OD KOGOŚ TĘ POLSKĘ WYKUPUJE ...SKORO SIĘ CHWALI ?,ALE NIKT Z POLAKÓW NIE CHWALI SIĘ,ŻE BIERZE UDZIAŁ W TEJ TRANSAKCJI .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Jaśnie-Pan-Poseł żyje na krechę..... to na ch*j nam taki poseł??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...