Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Lublinianie nie wstyd wam?
bardzo wstyd ze mamy takiego "polityka" powiem więcej to HAŃBA ze ktoś taki wygrywa na lubelszczyźnie wybory na szefa PO, jak to świadczy o tej partii - brak słów -grupa cwaniaków i krętaczy trzymająca władzę. (BO CHYBA NIKT O ZDROWYCH ZMYSŁACH NIE WIERZY ZE SĄ JAKIEŚ INSTYTUCJE FINANSOWE NA WYSPACH CURA CAO, KTÓRE POZYCZAJĄ 1 CZY 2 MLN USD I NIE WYMAGAJĄ ODDANIA TEJ KWOTY) tego nie powinni nawet kupić przygłupy popierające peło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na to co robi to raczej nie "na kreskę" tylko na kresce a raczej po jej zażyciu... mam tu na myśli magiczny biały proszek. Gość odwala takie "cuda" jakby wiecznie był nagrzany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała polska poliyka to jedno wielkie bagno, z Komorowskim, Kaczyńskim, Tuskiem, Lepperem na czele. Niestety są to ludzie dla których liczy sie kasa i nic więcej. Jedynie Palikot odważył się parodiować istniejącą szopkę i dzięki temu jest o nim głośno, a nie że ,,potrafi coś tam coś''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emerytka napisał:
mam 1162 zł. emerytury -200 zł.mogę przelewać co miesiąc na konto biedaczka -proszę o numer konta obojętnie czy w kraju czy na Cyprze !
Nie bój nie bój, zabiorą ci. Na powodzian, na kościół, bo Kaczyński walczył na teczki, budował swiątynie opacznosci, to sie naród wkurw... i go zdjął. To jest jedynyu winny obecnej katastrofy. Hitlera czy Stalina też popierały miliony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie mu 900zł na miesiąc i niech przeżyje czub powalony. Jeszcze mu mało, tyle milionów i śmie mówić że "na kredyt". Co mnie to obchodzi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISZECIE ŻE SZYMON PERES ODKUPUJE POLSKE TO TRZEBA PRZED WSZYSTKIMI WYBORAMI ODTRĄCIĆ TYCH CO JĄ SPRZEDAJĄ CZAS NA ROZSĄDEK POLSKA TONIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIP napisał:
Nie bój nie bój, zabiorą ci. Na powodzian, na kościół, bo Kaczyński walczył na teczki, budował swiątynie opacznosci, to sie naród wkurw... i go zdjął. To jest jedynyu winny obecnej katastrofy. Hitlera czy Stalina też popierały miliony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszyscy chyba zauważyli, ale Palikot opublikował JEDYNIE oświadczenie majątkowe. Twierdzenia typu "żyje na kredyt" z tego co wiem są wymyślone są przez twórcę artykułu. Nie wiem na jakiej podstawie padło takie stwierdzenie, chyba redaktor przeraził się wielkości tych kredytów, ale gdy porówna się je z wielkością jego majątku(która w końcu nie została podana w artykule) to sprawa wygląda trochę inaczej. Poza tym wątpię, by te kredyty były kredytami konsumenckimi. O tym, że Palikot należy do najbogatszych ludzi w Polsce wiedziałem od dawna. Samo posiadanie pieniędzy to nie grzech. Nigdy nie słyszałem też by Palikot mówił, że jest biedny czy żyje na krechę albo koniecznie potrzebuje pieniędzy.
malone napisał:
(...) grupa cwaniaków i krętaczy trzymająca władzę. (BO CHYBA NIKT O ZDROWYCH ZMYSŁACH NIE WIERZY ZE SĄ JAKIEŚ INSTYTUCJE FINANSOWE NA WYSPACH CURA CAO, KTÓRE POZYCZAJĄ 1 CZY 2 MLN USD I NIE WYMAGAJĄ ODDANIA TEJ KWOTY) (...)
Podoba mi się wniosek, że jak ktoś pożycza 1 czy 2 mln euro to musi być krętaczem. Przerażę cię jeszcze bardziej i powiem, że nie ma żadnej instytucji finansowej która udziela kredytu na 1 czy 2 mln bez sprawdzenia czy pożyczający może go spłacić.
Ostatnio edytowany 2 czerwca 2010 r. o 08:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komisyja trójstronna sie opiekuje. Zbycho Brzeziński i diabeł rokefeler bedo promować ogłupianie społeczeństw. Ale czyż tego nie chcemy? Przecież za chwile nowy model plazmy już w sklepie, do którego twój sąsiad podąża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten człowiek jest bardzo zarozumiały i pyszny. Kpi z ludzi, myśląc, że jest nieomylny i niesmiertelny. Mam nadzieję, ze kiedyś zmądrzeje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek_ napisał:
Nie wszyscy chyba zauważyli, ale Palikot opublikował JEDYNIE oświadczenie majątkowe. Twierdzenia typu "żyje na kredyt" z tego co wiem są wymyślone są przez twórcę artykułu. Nie wiem na jakiej podstawie padło takie stwierdzenie, chyba redaktor przeraził się wielkości tych kredytów, ale gdy porówna się je z wielkością jego majątku(która w końcu nie została podana w artykule) to sprawa wygląda trochę inaczej. Poza tym wątpię, by te kredyty były kredytami konsumenckimi. O tym, że Palikot należy do najbogatszych ludzi w Polsce wiedziałem od dawna. Samo posiadanie pieniędzy to nie grzech. Nigdy nie słyszałem też by Palikot mówił, że jest biedny czy żyje na krechę albo koniecznie potrzebuje pieniędzy. Podoba mi się wniosek, że jak ktoś pożycza 1 czy 2 mln euro to musi być krętaczem. Przerażę cię jeszcze bardziej i powiem, że nie ma żadnej instytucji finansowej która udziela kredytu na 1 czy 2 mln bez sprawdzenia czy pożyczający może go spłacić.
Tylko jedna uwaga. Dlaczego byłą żona wojuje z Palikotem? Co wie czego my nie wiemy? To, że pożycza pieniądze od spółki cypryjskiej, której właścicielem jest spółka z Antyli dla znawców tematu wiadomo co oznacza. Tylko, że ta wiedza kosztuje i nikt na forum tym dzielił się nie będzie. Muszę stwierdzić, że jak na polityka z pierwszej ligi to dosyć odważnie zagrywa gość z tymuy pożyczkami. Gdyby naprawdę komuś zależało na pokazaniu źródła pożyczki to by to zrobił ale po co się w tym babrać? Przecież to się nazywa na Zachodzie "optymalizacja podatkowa". Hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miało być Przyjazne Państwo i jest dla PO obietnica dotrzymana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jego życie, jego długi i jego dochody. Wara wam szczeniaki od Janusza. Zainteresujcie sie lepiej finansowymi przekrętami kościoła watykańskiego. Tam dopiero są ciekawe rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję ignorować wszelkie publikacje dotyczące p. Palikota. Nie karmić trola ! On się żywi taką padliną / komentarze, podniesienie adrenaliny wśród odbiorców /. Jak nie dostanie " szamy ", może zginie śmiercią głodową..Dla mnie to monstrum nie istnieje..Pozdrawiam. PS. Wpisuję kod po raz 8-y. Omamów nie mam, wzrok też OK, a jednak odrzuca...Ot, zagvozdka. Zmienię nick, może pójdzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzicie ? Jako " baba " mój komentarz nie chciał wejść. Zmieniłam nicka na obecnego i pobiegło jak rakieta...Kocham cuda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Polityk żyje na kreskę - ma linię kredytową w wysokości 50 tys. zł oraz w sumie 3,072 mln zł i 7,565 mln euro różnych zobowiązań. To więcej niż miał za 2008 r." --- biedny człowiek ten Palikot. Wszyscy współczujemy ######emoty.blox.pl/resource/crazy.gif
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz to mój idol napisał:
Proponuję ignorować wszelkie publikacje dotyczące p. Palikota. Nie karmić trola ! On się żywi taką padliną / komentarze, podniesienie adrenaliny wśród odbiorców /. Jak nie dostanie " szamy ", może zginie śmiercią głodową..Dla mnie to monstrum nie istnieje..Pozdrawiam. PS. Wpisuję kod po raz 8-y. Omamów nie mam, wzrok też OK, a jednak odrzuca...Ot, zagvozdka. Zmienię nick, może pójdzie...
Święta prawda. Tylko w ten sposób można zapobiec tej kakofonii. Jestem pewny że "idol" nie musi wypowiadać sie -jak wyrocznia- na każdy temat. A nawet jeśli pomińmy to milczeniem. W tym miejscu przypomina się dowcip o głupocie z którą siś nie dyskutuje, ponieważ sprowadzi do swojegopoziomu i pokona doświadczeniem. Zamilczmy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIP napisał:
Nie bój nie bój, zabiorą ci. Na powodzian, na kościół, bo Kaczyński walczył na teczki, budował swiątynie opacznosci, to sie naród wkurw... i go zdjął. To jest jedynyu winny obecnej katastrofy. Hitlera czy Stalina też popierały miliony.
VIP- ty zaraz po porodzie musiałeś spaść na podłogę i położna na główkę nadeptała, bo rozumu to ty nie masz za grosz. Wot, ciężki przypadek się trafił. Co gorsze, takich bezmózgowców jest coraz więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgoda ale z jednym wyjątkiem nie mieszaj do tego gówna Kaczyńskich bo to jedyni uczciwi w tym szambie.
~Zuza~ napisał:
Cała polska poliyka to jedno wielkie bagno, z Komorowskim, Kaczyńskim, Tuskiem, Lepperem na czele. Niestety są to ludzie dla których liczy sie kasa i nic więcej. Jedynie Palikot odważył się parodiować istniejącą szopkę i dzięki temu jest o nim głośno, a nie że ,,potrafi coś tam coś''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje aby wyborcy posła zrzucili się na jego utrzymanie np. po 10 pnz każdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...