Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Złodzieje z firmy cheap money i podobnych firm mogą cię nabrać na bajki o łatwych dotacjach unijnych na rozbudowę firmy !! - nie daj się nabrać na przesłanie dokumentów za opłatą - wszystkie informacje oferowane przez złodziejskie firmy są kopiowane ze stron urzędów udzielających porad za DARMO !! zapłacisz za kilka zadrukowanych kartek, skopiowaną płytę cd z bezużytecznymi informacjami i kontakty do nieistniejących doradców !! NIE DAJ SIĘ NABRAĆ !! dzwonią z numeru zastrzeżonego lub 531-678-383 (w tym przypadku numer może być wyłącznie tymczasowy) Firmy wyłudzają pieniądze od przedsiębiorców w zamian za kopiowane, darmowe publikacje ze stron urzędów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie niestety taka sama sytuacja odsylam towar niezgodny z zamowiniem i zobaczymy o dalej z tym zrobia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dołączam do grona "klientów" tej firmy. Telefony nie odpowiadają. Napisałam maila na reklamacje@vilcam.com.pl i jeśli w ciągu 3 dni nie odpowiedzą zgłaszam sprawę na policję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
firma jest zarejstrowana w Katowicach, ale działa w Tychach, jak ktos chce odwiedzić, Tychy, ul Budowlanych 23/13, parter okna z drewnianą obudową. PWOWODZENIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
firma jest zarejstrowana w Katowicach, ale działa w Tychach, jak ktos chce odwiedzić, Tychy, ul Budowlanych 23/13, parter okna z drewnianą obudową. PWOWODZENIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam oszukanych, Ja nie naleze do naiwnych a tez udalo im sie mnie przekonac. Teraz oferuja usługi doradcze dla firm, w cenie 239 zł masz otrzymac kontakt do doradcy który na bazie profilu firmy doradzi z jakich funduszy moze firma dotac dofinansowanie a nastepnie pomoze napisac wniosek i biznes plan. Wszysto pieknie opiane na stronie www.win-project.pl . My jako firma płacimy 239 zł a reszta pokrywana jest z funduszy unijnych jako procent od kwory ale nie w ramach wniosku napisanego. Nie ma nic mowy o dokumentach czy broszurkach, kupijesz usługe doradcza. W przesyłce namiary na firme Vilcam, i jakies smieci, telefony milcza. Napisałam reklamacje i czekam do jutra. Jesli nie odpisza skladam odstapienie od umowy zgodnie z przepisami. I zobacze... Bede informowc jak sparawa wyglada ale jesli nie oddadza pieniedzy sprawy nie odpuszcze. Magda M
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz proponuję wspólny pozew. Byłam na policji, powiedzieli, że to nie wykroczenie z kodeksu karnego i w związku z tym to nie ich sprawa. I dlatego zaproponowali pozew do sądu. A ten incydent ze zwrotem pieniędzy to pewnie sama właścielka firmy lub jej przyjaciele poprawiaja reputację, więc nie wierzcie jednemu postowi. Skrzyknijmy się poza tym forum i piszmy pozew zbiorowy.
Tracy napisał:
Może zrobimy pozew zbiorowy? Założymy stowarzyszenie i do sądu z nimi pójdziemy. W skali kraju parę osób juz "złowili" to kwota roszczeń będzie spora, a więc jest szansa ich pogrążyć. Kto jest zaintersowany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tracy napisał:
Jeszcze raz proponuję wspólny pozew. Byłam na policji, powiedzieli, że to nie wykroczenie z kodeksu karnego i w związku z tym to nie ich sprawa. I dlatego zaproponowali pozew do sądu. A ten incydent ze zwrotem pieniędzy to pewnie sama właścielka firmy lub jej przyjaciele poprawiaja reputację, więc nie wierzcie jednemu postowi. Skrzyknijmy się poza tym forum i piszmy pozew zbiorowy.
Jestem za! Mogę utworzyć dla oszukanych zamkniętą grupę na Facebooku. Czy taka forma kontaktu Wam odpowiada?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszkodowanych zapraszamy na stronę: http://www.facebook.com/pages/Vilcam-Tychy/370078186419543
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwia napisał:
jestem kolejna poszkodowaną. Odesłałam otrzymaną przesyłkę, ale niestety wróciła do mnie - odmowa odbioru
U mnie to samo. Zbieramy się na fb: http://www.facebook....370078186419543
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
D zisiaj dostałem wiadomość od VILCAM: "Szanowny Panie, w nawiązaniu do wczorajszej rozmowy telefonicznej informujemy, iż przesyłka nie została odebrana ponieważ stosownie do treści "art. 7 ustawy z dnia 02 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" prawo zwrotu przysługuje klientom będącym konsumentami, a konsumentem nie określa się podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą." Niech mi ktoś powie, że takie jawne robienie w konia nie jest możliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłaszam sprawę do prokuratury, bo to zwykłe oszustwo, obiecują dostarczenie listy doradców unijnych z regionu , z którego starasz się o dotację a potem nic.Mam nagraną rozmowę telefoniczną gdzie podają osobę do ''opieki nad starającym się" i numer telefonu , oraz warunki których dopełnią w sprawie dotacji.Nie odpuszcze im.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też zostałem oszukany przez skur...nów z win-project.pl Sytuacja taka sama jak powyżej. Chętnie włączę się do pozwu ale to i tak nic nie da. Na adres Sobieskiego 11 lok.E6 poczta odpowiedziała, że takiego adresu nie ma. Telefony milczą ale to już wiecie. Dziwić się że chcą wysadzić sejm. Jak zwykły człowiek zgłasza sprawę na policję to oni twierdzą, że nie ich sprawa. Jak nie ich to kogo? Może się zgłosić do ludzi we Włodawie. Oni pomogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzn. we Włodowie ale myślę, że we Włodawie też by pomogli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
D zisiaj dostałem wiadomość od VILCAM: "Szanowny Panie, w nawiązaniu do wczorajszej rozmowy telefonicznej informujemy, iż przesyłka nie została odebrana ponieważ stosownie do treści "art. 7 ustawy z dnia 02 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" prawo zwrotu przysługuje klientom będącym konsumentami, a konsumentem nie określa się podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą." Niech mi ktoś powie, że takie jawne robienie w konia nie jest możliwe.
Wszystko jest możliwe,tak jak w przypadku AMBER-GOLD,jeżeli czerwoni oszuści [ czyt.słupy ] rąbią naród w majestacie prawa i zyskają na tym konfidencko-komunistyczne organizacje w tym kraju, to maja na to ciche przyzwolenie i włos im z głowy nie spadnie bo ta cała kasa idzie na finansowanie tychże. Przyglądaj się pilnie sprawie amger-gold a dojdziesz do tych samych wniosków i dostrzeżesz pewne analogie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tracy napisał:
Jeszcze raz proponuję wspólny pozew. Byłam na policji, powiedzieli, że to nie wykroczenie z kodeksu karnego i w związku z tym to nie ich sprawa. I dlatego zaproponowali pozew do sądu. A ten incydent ze zwrotem pieniędzy to pewnie sama właścielka firmy lub jej przyjaciele poprawiaja reputację, więc nie wierzcie jednemu postowi. Skrzyknijmy się poza tym forum i piszmy pozew zbiorowy.
Jestem zainteresowany pozwem podaję adres robert.sobecki@vp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Też niestety dałam się naciągnąć wyżej wspomnianej firmie. Także byłabym zainteresowana pozwem zbiorowym, więc jeśli ktoś planowałby coś takiego proszę o kontakt na numer 502-400-268 Teresa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja rowniez zostalam oszukana... chcialam zrocic towar ale nawet go nie chcieli przyjac.. przez telefon mowili co innego a w konsekwencji zaplacilam za skserowane papiery i ksiazeczke 239 zl... [odczas rozmowy pani nawet podawala stronke zebym sonbie sprawdzila win-project i wszytsko bylo ok. no nic trudno mam nauczke....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tracy napisał:
Jeszcze raz proponuję wspólny pozew. Byłam na policji, powiedzieli, że to nie wykroczenie z kodeksu karnego i w związku z tym to nie ich sprawa. I dlatego zaproponowali pozew do sądu. A ten incydent ze zwrotem pieniędzy to pewnie sama właścielka firmy lub jej przyjaciele poprawiaja reputację, więc nie wierzcie jednemu postowi. Skrzyknijmy się poza tym forum i piszmy pozew zbiorowy.
Ja oczwiście też dałam się zrobić. Wchodze w pozew zbiorowy mój tel. 503 056 053.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOCHANI NIE ODPUSZCZAJMY POZEW ZBIORY A JAK NIE TO WSPOLNA WYCIECZKA DO ICH SIEDZIBY. eDYTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...