Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dość dużo ludzi oszukanych przez Vilcam kontaktuje się ze mną. Jestem osobą, której oszuści oddali pieniądze, ale musiałem przejść przez wszystkie głuche telefony, zapchane skrzynki mailowe, łącznie z groźbami. Więc postanowiłem nie odpuszczać, zebrałem wszystkie możliwe informacje o firmie i przekazałem chęć odwiedzenia osobiście biura firmy z kwasem chlebowym - nie w Katowicach - bo to ściema - tylko w Tychach. "Kwas chlebowy" brzmi niewinnie, ale jego smrodu nie da się tak łatwo zneutralizować, więc praca w "siedzibie zła" nie byłaby przez miesiące możliwa. Kiedy oddano mi pieniądze, zostałem poddany kolejnym manipulacjom, dzięki którym myślałem, że firma chce naprawić szkody poczynione ludziom. Ale otrzymywane przezemnie maile świadczą o czymś innym. To bandyci i nic więcej. Dlatego ludziska walczcie i nie odpuszczajcie. Jeśli macie znajome firmy, niech same zamawiają materiały w Vilcamie, by później ich nie odebrać. Niech się teraz Vilcam nabiega na pocztę i niech ponosi koszty. A może napiszemy list zbiorowy do instytucji państwowych. Może Naczelnik właściwego Urzędu Skarbowego sprawdzi księgowość tej firmy? Może to poczciwy człowiek nie tylko zbierający podatki, ale chroniący tych którzy je płacą za uczciwie wykonywaną pracę. Vilcam to zespół ludzi, którzy dawniej łupiliby kupców na handlowych traktach, to ludzie którzy podczas ostatniej wojny sprzedawaliby żydów okupantowi... bo to taki pokrój ludzi. AK miało na takich ludzi sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy szczegół: Agnieszka Kruszczyńska z Vilcam i Win-Project, to również Easy Consulting tym razem z powrotem z Katowic: 40-123 Katowice, ul. Boleslawa Czerwińskiego 6 lok 207. Może tam są nasze pieniądze...? Może tam odbierają telefony i przesyłki...? NIP: 6381741528, REGON 241571003 - wyglądają znajomo, prawda? Bo to te same dane co Vilcam! Ponieważ ta pani występuje w trzech "firmach" wydaje się, że to ona firmuje ten oszukańczy proceder...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dodam, ze znam dwa nowe adresy doreczen: ww 40-123 Katowice, Boleslawa Czerwinskiego 6 / lok. 207 oraz w niedawno chyba ustanowionym nowym miejscu u pelnomocnika A.Kruszczynskiej, niejakiej Beaty Chrobak, ktora prowadzi Biuro Rachunkowe "DOKUM" w Tychach: 43-100 Tychy ul. Bohaterow Warszawy 14/1. NIP Chrobak to 646 103 23 20, wiec danych mamy coraz wiecej.Tylko, nasza wycieczka - obchod coraz bardziej nam sie wydluza, ale za to ile nowych miejsc poznamy. I ten adres jest chyba nowym adresem do korespondencji dla A.Kruszczynskiej - znac, ze ma hot heals - coraz cieplej pod podeszwa. PS Ja wyslalam info do Urz.Skarb. w Katowicach i do Wydz. PG Policji w Katowicach. Moze trzeba rowniez do Tych? Ja mam nagranie rozmowy z niejaką Izabella Michalczyk, gdy zacheca do oferty i deklaruje, ze w 14 dni mozna zrezygnowac, a oni zwroca pieniadze. To bezczelne powolywanie sie na wlasny regulamin z internetu, ktorego w trakcie rozmowy przeciez nie znamy, nic tu im nie da, bo oferta jest telefoniczna i przyrzeczenie zwrotu "skutecznie wykonane". To konkluzja mojego znajomego prawnika. Ja z kumplami-swiadkami wybieram się w swiateczne odwiedziny do nich (pod wszystkie pojawiające się tu adresy - w liczbie już 5) jak wkrotce bede jechala na narty. Zobaczymy. W Wielkiej Brytanii to nie do pomyslenia jest tak jawnie funkcjonujace wyludzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Jak pisałam wczesniej juz wiem ze jestem oszukana bo listu nie przyjeli, zwrot z adresu Filaretów w Tychach. Czytałam o mozliwosci pozwu do e -sadu, działa bardzo szybko i skutecznie. jesyny problem to podpis elektroniczny koszt 199zł a kwota do odzyskania 249 zł wiec troche sie nie opłaca. Nie mam konta na Facebook ale teraz chyba załoze bo nie odpuszcze. Pozew zbiorowy to jedyne wyjscie. Czy wsrod osob na forum jest prawnik ktory moze pomoc. Czy moglibysmy domagac sie zwrotu kwot oraz odszkodowania (takiego by w piety poszło) na rzezcz np biednych lub chorych dzieci. Chetnie tez przejade sie z wycieczka. kiedy jest planowana i gdzie najpierw. Ja jestem z Krakowa. By nie robic wiekszych kosztów chetnie podziele koszty podrozy z kims kto jest z Krakowa lub okolic. wyglada na to ze do nich dociera tylko maetoda siłowa. Prosze o dalsze info. magda malota 5033950-60 PS Jak mozna nagrywac rozmowy w trakcie ich trwania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Identyczna sytuacja co powyżej, ale nie zamierzamy odpuszczać. Jeżeli ktoś już coś wywalczył bądź pozew zbiorowy nadal aktualny, proszę o kontakt: inspiration-studio@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem chętny do wniosku zbiorowego z rzeszowa jestem więc jesli zbiera sie ktos z okolic z krakowa to pociagiem podjechac moge i wybierzemy się do s..... jestem otwarty na wszelkie formy współpracy bo głównie rozchodzi sie o dume niż o te marne 240 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla informacji pod adresem https://prod.ceidg.g...idg.cms.engine/ wbierając baza przedsiębiorców można sprawdzić historię firmy. Dzięki waszemu wpisowi udało mi się nie dać nabrać. Dzięki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Nie ma się czym chwalić - dołączyłam do grona oszukanych (naiwnych) - ja kontra firma Cheap Money w Tychach 0:1 - niestety. Odebrałam paczkę i co.... pewnie to co u Was - nic. Ja dostałam płytę której nawet nie zamierzam otwierać. Szkoda że nie znalazłam tego forum wcześniej zaoszczędziłabym te 248 zł i kupiła sobie flaszkę. Napisałam @ do nich, ze chyba sobie ze mnie jaja robią. I co - z tego co widzę to marne szanse na odzyskanie czegokolwiek!!! Działamy coś? Magda Wrocław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha! napisałam do nich @ i odpowiedzieli mi następująco: " Witam Zwrot przysługuje każdemu konsumentowi w ciągu 10 dni od otrzymania produktu. Produkt musi być w stanie nienaruszonym. Do przesyłki należy dołączyć oryginał faktury oraz dopisać numer konta bankowego, na który ma być zrobiony zwrot pieniędzy. Paczka za pobraniem nie będzie przyjęta, gdyż nie dysponujemy gotówką w firmie. Proszę przesyłkę odesłać na adres z faktury. Pozdrawiam Biuro Obsługi Klienta Cheap Money www.c-m.com.pl" Wysyłam dziś paczkę i zobaczymy co i jak.... Trzymajcie kciuki!! Magda Wrocław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lena napisał:
Ja dodam, ze znam dwa nowe adresy doreczen: ww 40-123 Katowice, Boleslawa Czerwinskiego 6 / lok. 207 oraz w niedawno chyba ustanowionym nowym miejscu u pelnomocnika A.Kruszczynskiej, niejakiej Beaty Chrobak, ktora prowadzi Biuro Rachunkowe "DOKUM" w Tychach: 43-100 Tychy ul. Bohaterow Warszawy 14/1. NIP Chrobak to 646 103 23 20, wiec danych mamy coraz wiecej.Tylko, nasza wycieczka - obchod coraz bardziej nam sie wydluza, ale za to ile nowych miejsc poznamy. I ten adres jest chyba nowym adresem do korespondencji dla A.Kruszczynskiej - znac, ze ma hot heals - coraz cieplej pod podeszwa. PS Ja wyslalam info do Urz.Skarb. w Katowicach i do Wydz. PG Policji w Katowicach. Moze trzeba rowniez do Tych? Ja mam nagranie rozmowy z niejaką Izabella Michalczyk, gdy zacheca do oferty i deklaruje, ze w 14 dni mozna zrezygnowac, a oni zwroca pieniadze. To bezczelne powolywanie sie na wlasny regulamin z internetu, ktorego w trakcie rozmowy przeciez nie znamy, nic tu im nie da, bo oferta jest telefoniczna i przyrzeczenie zwrotu "skutecznie wykonane". To konkluzja mojego znajomego prawnika. Ja z kumplami-swiadkami wybieram się w swiateczne odwiedziny do nich (pod wszystkie pojawiające się tu adresy - w liczbie już 5) jak wkrotce bede jechala na narty. Zobaczymy. W Wielkiej Brytanii to nie do pomyslenia jest tak jawnie funkcjonujace wyludzenie.
witam moje stowarzyszenie tez zostało oszukane . Prosze o kontakt borkowski-lukasz@o2.pl jutro zawiadamiam Policje i Urzad skarbowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o kontakt osoby oszukane borkowski-lukasz@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja także
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam pytanko. Czy nie zapłacenie i nie przyjmowanie przesyłki od kuriera czy poczty polskiej załatwia sprawę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma Vilcam zwróciła mi pieniądze. Gdy rozmawiałam z przedstawicielem firmy, tłumaczył się nieodpowiedzialnymi pracownikami i chęcią odbudowania wizerunku firmy (wcześniej odbyłam rozmowę ze strasznym babskiem, które powiedziało mi, że nie musi odbierać telefonów tylko dlatego, że ja dzwonię!!!Jak również to, że oni mają prawników i ich działania są dobrze przez nich przemyślane!!!). Pan chyba nie zdawał sobie sprawy z tego, że na wątpliwym założeniu funkcjonowania firmy nie można budować jakiegokolwiek wizerunku... Jeśli macie prawników, niech się temu poprzyglądają, natomiast media to coś, czego naprawdę należy się bać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, widzę że parę osób byłoby zainteresowanych pozwem zbiorowym. Jestem jedną z poszkodowanych. Byłam na policji, ale powiedzieli, że to nie ich działka, i że to z powództwa cywilnego można tylko ścigać. Stworzyłam email: poszkodowani_przez_vilcam@interia.pl . Proszę zainteresowanych o kontakt z podaniem imienia, nazwiska, adresu email, daty zdarzenia (czyli najlepiej kopia FV lub innego dokumentu potwierdzającego transakcję) i krótki opis co firma obiecała, a z czego się nie wywiązała. Gdy zbierze się co najmniej 15 osób porozmawiam z zaprzyjaźnionym prawnikiem na temat szans i możliwości. 15 osób to ilość członków potrzebna do stworzenia stowarzyszenia. Zainteresowani (czytaj: poważnie traktujący temat) otrzymają ode mnie odpowiedź z namiarami. Zakładam, że wysyłając emaila zgadzacie się na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Jestem kolejna osoba nabita w butelkę. Pani z Easy Consulting obiecała, że moge spokojnie wnioskować o dotacje co w rzeczywistości okazało się wielkim kłamstwem. Dowiadywałem się i co i nic wielka lipa. Dotacje mi się nie należą, ale jak zapewniała mnie Pani telefonicznie dotację na pewno otrzymam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez nas oszukali jutro ide na policje ,powiedzieli ze przysluguje nam doacja sportowa na klub a nic takiego nie ma jak i zwrotu pieniedzy dzwonilem na kazdy numer i wszedzie skrzynka pocztowa przepelniona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ! Kwalifikujecie się wszyscy do "Nagrody Darwina" !!! Jeżeli po jakiejś rozmowie z telemarketeremm, obiecującym gruszki na wierzbie, decydujecie się zapłacić ok 250 zł, to dostaliście to na co zasłużyliście !! Jesteście nowym pokoleniem kupujących Kolumnę Zygmunta lub zegar na dworcu ! Cieszcie się, że to taka znikoma kwota ! Przy Waszej naiwności, to niewielka cena za "nauczkę" na przyszłość. Może dzięki tej firmie, nikt was nie orżnie za tydzień na 10 000 !! Na SMS-y "za 0 zł", kosztujące 12 zł dziennie też odpisujecie ?? Firma działa i rozwija się proporcjonalnie do ilości "frajerów" w społeczeństwie. Pozdrawiam : Rozbawiony PS: Mam do sprzedania pamiątkowy kapsel Elvisa Presley'a - jedyne 500$ - mozliwa licytacja )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć, Ja też dałem się wpuścić w maliny. W dokumentacji miały być telefony do doradców lokalnych a są - do Urzędów Marszałkowskich. Chyba, że firma Easy Consulting zatrudnia urzędników państwowych do pracy jako swoich konsultantów. Brak słów. To nie tylko bazowanie na naiwności, ale zwyczajne oszustwo. Pani Beata, wbrew mojej wiedzy, wmawiała mi, że w moim regionie są jeszcze środki na rozwój firm i jej konsultanci pomogą mojej firmie uzyskać dotację. Telefon w firmie milczy, na maila nikt nie odpowiedział. Jest to zwykłe, pospolite oszustwo, za które należy ponieść konsekwencje. Ja również chętnie dołączę do pozwu zbiorowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...