Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
niech sobie burak z lubartowa kupi telefon w sklepie jak człowiek a nie szuka okazji gdzie co jest najtaniej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dokładnie, tzw. tanie okazje to zazwyczaj oszustwo, nie mniej jednak można kupić telefon za rozsądną cenę na allegro i otrzymać to za co się zapłaciło.
0
undefined napisał:
niech sobie burak z lubartowa kupi telefon w sklepie jak człowiek a nie szuka okazji gdzie co jest najtaniej
 obyś ty buraku się tak kiedyś nadział. tamten gość jak widać nie był zbyt ostrożny i bystry, ale największym burakiem i prymitywem jesteś ty.
0
Opcji sptawdzenia towaru przy kurierze już nie ma?
0
Bystry ten 31 (!) Latek to nie jest...
0
Nie wiem po jaka cholerę kupować telefon przez internet z ogłoszeń, skoro w każdym mieście teraz są punkty z używanymi telefonami....
0
z transakcjami przez internet jest też taki badziew, że jak towar jest nie taki, to nawet jeśli zgłosimy zastrzeżenia to i tak klient ponosi koszty zwrotu.... i to jest bardzo nie fair. skoro towar nie był zgodny z opisem to czemu *** ja mam płacić za odesłanie tego gówna?
0
Totalnym debilem trza być żeby zapłacić z góry i potem liczyć że coś przyślął. Ja kupywam tylko w sklepie. Zresztą fona można dostać od operatora za 1 zeta.
0
Kupił ziemniaka. Do sałatki za mało. Kupił drugiego. Wciąż mało. Zamówił trzeciego i przysłali telefon. Gość się tak wkurzył, bo głodny był, że poszedł na policję.
0
wystarczy wykazać się odrobiną rozumu i kupując np na Allegro sprawdzić sprzedającego - ile ma transakcji i czy ma negatywy. I nie kupować na portalach gdzie nic nie opisuje sprzedającego.
0
LX zawsze było rajem dla oszustów. Allegro stało się nim odkąd usunęli komentarze starsze niż rok i oceny dla kupujących.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: