Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oszustwo na pokazie pościeli i naczyń. Kazali naszej czytelniczce zapłacić 7 tys. zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 marca 2017 r. o 19:05 Powrót do artykułu
Kiedy w Lublinie powstaje kilkaset miejsc "pracy" dla podobnych naciągaczy to piejecie pod niebiosa. A to, że oszukują przez telefon robi jakąś różnicę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj i jutro w Łęcznej na Akacjowej 3 w Emocji też są pokazy z losowaniem Firma MERaKALO i Hausfeuer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do mnie wydzwaniają z takimi samymi propozycjami aby udać sie na spotkanie , zawsze jakiś hotel lub knajpa i tam cudownie mnie wyleczą , naucza gotować , odchudza itp itd, ODMAWIAM i kończę rozmowę, a pazerność tak sie kończy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie niby oszustwo? Podpisała baba papiery to sama sobie winna. To jest biznes a nie oszustwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leszcze są po to, aby ich dymać!!Dobrze, że wydymali to babsko!Teraz komornik winien wyegzekwować od niej te pieniądze, które zadeklarowała zapłacić za to badziewie, odechce się babie pokazów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłosić do prokuratury Art. 286. § 1.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem, chcieli mi wcisnąć garnki za 6 tys. Byli wściekli, że nie dałem się nabrać. Wszystkie takie telefony teraz traktuję słowami wulgarnymi i mam spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej zacząć interesować się życiem a nie siedzieć w fotelu i oglądać bzdurne programy i filmy w telewizji komercyjnej która ma odmozdzac i wyjalawiac myślenie. A potem są skutki jak ten przyklad. Kobietaowinna zapłacić bo umowa to umowa należy wiedzieć i być świadomym co się podpisuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pójdę na taki pokaz i publicznie powiem, że to jest oszustwo i przestrzegę ludzi. Oni tam mają swoich naganiaczy i to też powiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
won buraki z lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tak można.. co za bezczelność...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też brałam udział w podobnym pokazie tylko innej rzeczy i też wygrałam, gdzie jako wygrana miałam zapłacić niby połowe tej ceny, wielka mi wygrana, gdzie miałam płacić i tak wygórowaną cene, bo za takie badziewie nie dałabym  nawet 10 % tej wartości jaką mi kazano płacić, także widac na takich pokazach to norma, gdzie za wygraną trzeba płacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto się daje jeszcze na to złapać???? Stary odgrzewany numer, dzwonią, zapraszają, obiecują prezenty, pokazują a Ty tylko podpisz. Blisko 20 lat temu byłem na takim pokazie i już wtedy nie dałem się na to zrobić. Jakieś garnki za 8 tys. kupiła sobie babcia która prawie przespała cały pokaz. Ja za to miałem darmową wycieczkę do Sandomierza bo wtedy w ramach pokazu jeszcze zawieźli nas tam. I przywieźli oczywiście hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie nazwę tej firmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego w artykule nie jest wymieniona nazwa tej firmy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieliśmy podobny problem z wylosowana nagroda za 6900 z firmą której siedziba jest w Poznaniu a korespondencja adresowana na Białystok. My poradzilismy sobie wten sposób że : 1. Wysłaliśmy rezygnację z umowy w ciągu 14 od jej podpisania (za potwierdzeniem odbioru ). 2 odeslalismy kurierem garnki i cala wspaniała resztę na ten sam adres .3 bardzo ważne odstapilismy od umowy z bankiem w ciągu 14 dni listownie -otrzymaliśmy sms z banku i dzwonili do nas ,tak dowiedzieliśmy się ze trzeba też od takiej umowy odstąpić. Firma naciagaczy dzwoniła do nas straszac nas sądem, policja i nie wiadomo jeszcze kim oswiadczylismy ze sprawą kierowana jest na policje i nie będziemy dalej dyskutować. Metody zastraszania i chamskie odzwyki na infolinii świadczą o prymitywny profilu firmy liczącej na ludzi którzy nie widzą co podpisują lub ślepo wierzą w piękne prezentacje rodem z praktyk sekt religijnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem, chcieli mi wcisnąć garnki za 6 tys. Byli wściekli, że nie dałem się nabrać. Wszystkie takie telefony teraz traktuję słowami wulgarnymi i mam spokój.          Można też bez wulgaryzmów. Wystarczy powiedzieć: żegnam pana/panią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ja poproszę w komentarzu te numery telefonów. Z chęcią wykonam kilka telefonów i zachęcam do tego innych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dymać leszczy napisał:
leszcze są po to, aby ich dymać!!Dobrze, że wydymali to babsko!Teraz komornik winien wyegzekwować od niej te pieniądze, które zadeklarowała zapłacić za to badziewie, odechce się babie pokazów!...///.Dobrze by było, gdyby w ten sposób"wydymali" twoją matkę- może zmieniłbyś zdanie na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VELMAX?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...