Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Tylko" 6 lat śledztwa i nic ? Żadnych wyroków i zwrotu ukradzionych pieniędzy klientom z 1 oddziału BPH ? Eee, tam ... Klienci Plichty z Amber Gold poczekają jeszcze dłużej. I dostaną figę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
asde napisał:
"Tylko" 6 lat śledztwa i nic ? Żadnych wyroków i zwrotu ukradzionych pieniędzy klientom z 1 oddziału BPH ? Eee, tam ... Klienci Plichty z Amber Gold poczekają jeszcze dłużej. I dostaną figę.
Nie zapominaj,Plichty i młodego Tuska,nie wiem co mam sama o tym sądzić.
0
Z tego co wiem z kręgów bankowych to ta Pani co obrobiła te konta to żyje sobie świetnie w Świdniku, nowy dom wybudowany itd.....
0
ale niechby ktoś tej sekcie był winien chociaż złotówkę ..........
0
Co ciekawe, to co piszecie wcale nie odbija się negatywnie na ocenach banku. Tutaj opinie ze znanego serwisu - http://ocenbank.pl/b.../produkty/bph/3 Wciąż wygląda to naprawdę pozytywnie. Może jednak BPH wcale nie jest taki zły?
0
jj napisał:
Z tego co wiem z kręgów bankowych to ta Pani co obrobiła te konta to żyje sobie świetnie w Świdniku, nowy dom wybudowany itd.....
ale ty czlowieku tepy jestes...itd
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: