Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie ma właściwego określenia, przeciwnego dla słowa skromność. Powiedziałbym, że w odniesieniu do mnie pasuje słowo OTWARTOŚĆ MYŚLI wobec słusznych oczekiwań na dostrzeżenie przez świat moichwniosków twórczych, które zamykają raz na zawsze niektóre otwarte problemy teorii liczb, a także pewne inne , ważne dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Przypina się mi co najmniej trzy jednostki, w tym kwadrofonię (schizofrenia, to małe piwko przy kwadrofonii). Ten fakt woła o pomstę do nieba. Przecież rzeczą jasną jest, że jeżleli ktoś ma prawdziwego pierdlolca, to nie ma takiego kindybała, aby chory ukrywał chorobę przez całe życie. Jeśli chodzi o publikację, której się nie doczekał, to pocałujcie swojego kota(y) w tyłek(i), bo Andrzej tego też się nie dowie. Za 400 lat (wtedy bydlaki ogłoszą moje wyniki) będziecie całowali w dupska oce narodowości. Macie to jak w banku. Chyba, że jednak ogłosicie moje wyniki teraz, natychmiast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ba, ukrywane kuku na muniu musi dać o sobie znać wcześniej albo później. Albo, albowiem tu działa alternatywa wykluczająca. Jesli powiem a lub b, gdzie a i b są prawdziwe, to mogę też powiedzieć a i b, gdyż nie zmienia to wartości logicznej wypowiedzi. ... Innymi słowy, jeśli nieprawda, że a,b i c są bokami trójkąta prostokątnego, to a nie jest bokiem trójkąta prostokątnego lub b nie jest nie jest bokiem trójkąta prostokątnego lub c nie jest bokiem trójkąta prostokątnego. Zatem podobnie jak przy określaniu dziedziny funkcji wewnętrznej dostajemy: nieprawda, że a+b-c=2v(u-v). W tym miejscu żaden palant nie zarzuci nam, że absolutnie nie wolno jest ani dodawać ani odejmować relacji różności. Ale przecież palant nie chciał zauważyć, że tak być musi , bo hipotetyczne liczby a,b, i c są z założenia prawdziwe, czyli a+b-c jest prawdziwe i prawdziwe są wzglednie pierwsze liczby u,v, które opisuję wszystkie właściwe trójki pitagorejski, od których odróżniliśmy liczby a,b i c będące postwami potęg z równania Fermata. Kilku palantów dostało zdanie: a nie jest bokiem trójkąta prostokątnego i b nie jest bokiem trójkąta prostokątnego i c nie jest bokiem trójkąta prostokątnego. Zatem nieprawda, że a+b-c = 2v(u-v). Dzieło czekało ponad 19 lat i czeka nadal. Jeszcze 400 lat. Skoro dla prawie całego świata jest to mniej, niż kindybał, to co ja mogę światu zrobic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ZATEM? Co zatem? A ZATEM? Ooo! Co to, to nie. Dla "kind" niezbędna jest myśląca broszka, dla obojga niezbędne są wszelakie drinki, papieroski, używeczki, i mnóstwo innych rzeczy - więc Świat to znacznie więcej, niż "kind'. Możemy wnieść cztery nowe miejsca do klasycznego podium. Zróbmy to. Będziemy mieli: 1. medal dozgonny (z takim medalem człowiek nie będzie musiał nigdy pracować), 2. medal lotniczy (droższy od platyny i złota), 3. medal platynowy, 4. medal platynowo-złoty, 5. medal złoty, 6. medal srebrny, 7. medal brązowy. Czy to załatwi sprawę? Genialny Japończyk Schinihi Mochizuki pragnie udowodnić hipotezę abc, która brzmi (w tej postaci ją dowodzi): For all ϵ>0 there exist only finitely many triples (a,b,c) of positive co prime integers, with a+b=c>d^(1+ϵ), where d denotes the product of the distinct prime factors of the product abc. Na pewno mamy do czynienia z problemem otwartym. Andrzej rozwiązywał niektóre problemy otwarte grafiki, ale niestety nie o takim kalibrze. No właśnie. Siedem miejsc na nowym podium nic nie znaczy. Praca Japończyka liczy ponad pięćset stron i jest oparta o dziewicze narzędzia badawcze teorii liczb, które wymagają uznania. Ja odrzuciłem tę hipotezę na zbity pysk. A wielcy z uporem maniaków nie chcą tego dostrzec i - Japończyk dostanie pierdolca. Co to znaczy dla każdego nieujemnego ϵ ? A czy ϵ=c? A może ϵ=a>b? Nieeee. ϵ=b
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście nieujemnego i różnego od 0. W stylu Andrzeja czynię dwie potęgi (składniki) kluczowymi elementami pewnej grafiki. TO JEST POŚMIERTNY BENEFIS Andrzejka! Nieśmiertelny! Dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd dla Lublina, że dopiero teraz i w takich trudach urodził się album Kota.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz pierwszy o Panu Andrzeju dowiedziałem się z magazynu lajf tekst Macieja Skargi. Polecam przeczytać lajf nr 26 strona lajf.info Anna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schodzę na ziemię, gdy dochodzi do mnie fakt, że w tym, co Pan Andrzej stworzył niczego nie trzeba poprawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...