Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Otwarcie Areny Lublin będzie kosztować 800 tys. zł

Utworzony przez BudŻet, 4 września 2014 r. o 07:41 Powrót do artykułu
Bez nowego stadionu MOSiR potrzebuje rocznie od naszego miasta minimum 11,5 miliona złotych do zbilansowania na "0" kosztów swojej działalności. Skumulowana strata finansowa tej spółki, która powstała przed 3 laty z inicjatywy obecnego prezydenta naszego miasta po bilansie za rok 2012/2013 wynosi ponad 12 milionów 400 tysięcy złotych.   Myślę, że koszty tej imprezy powinien ponieść osobiście kandydat do reelekcji, bo wszak ten obiekt był, jest i pozostanie wyborczą "kiełbasą".   Ps. Na otwarcie nowego stadionu  pieniądze są ale już w ubiegłym roku zabrakło ich na utrzymanie i konserwację Bike Park, którego budowa kosztowała ponad 3 miliony złotych  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez nowego stadionu MOSiR potrzebuje rocznie od naszego miasta minimum 11,5 miliona złotych do zbilansowania na "0" kosztów swojej działalności. Skumulowana strata finansowa tej spółki, która powstała przed 3 laty z inicjatywy obecnego prezydenta naszego miasta po bilansie za rok 2012/2013 wynosi ponad 12 milionów 400 tysięcy złotych.   Myślę, że koszty tej imprezy powinien ponieść osobiście kandydat do reelekcji, bo wszak ten obiekt był, jest i pozostanie wyborczą "kiełbasą".   Ps. Na otwarcie nowego stadionu  pieniądze są ale już w ubiegłym roku zabrakło ich na utrzymanie i konserwację Bike Park, którego budowa kosztowała ponad 3 miliony złotych
Bike Park ponoc byl zaprojektowany nieprawidlowo - blotko sie rozjezdzalo po deszczach itp, dlatego nie mial szans na dluzsza dzialalnosc. Jest podobno sledztwo w sprawie marnowania publicznej kaski z tego tytulu (ktoro raczej niczego nie wykaze, co jest inna kwestia). To tak apropos - wyczytane gdzies na necie, wiec nie wiem tez ile w tym prawdy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszy mnie to,że stadion jest gotowy i będzie huczne otwarcie. Niestety nie będę brał udziału w tym wydarzeniu bo poziom artystyczny odbiega od moich upodobań. Liczę na to,że w przyszłości będzie można posłuchac muzyków z górnej półki,światowej. Wolę zapłacic 100 lub 200 zł na Bon Jovi,GNR,Metallicę i innych niż 15zł na jakegoś Chyżego czy Hyżego. Wielu moich znajomych jest podobnego zdania,więc miło byłoby poczuć się ,,światowo,, na smutnej lubelszczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin ma potencjał,to duże miasto,studenci,masa młodzieży. Potrzebny jest show od czasu do czasu na miarę Gdańska,Łodzi,Sopotu,Katowic,Wrocławia,Poznania o Warszawie nie wspominając. Ograniczamy się do niszowych imprez typu Noc Kultury,Jarmark,Most Kultury,dożynki..... Ludzie chcą IGRZYSK!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma potrzeby isc na taki koncert bo w radiu na okraglo (chyba w kazdej stacji maja tę samą płyte) Chylinska,Chyzy Podsiadlo Brodka Bednarek Lisowska i cala masa tego kiczu. az sie boje kto wystapi w przyszlosci na stadionie. Budka Suflera? Bajm? Zakopower? Cleo? Litości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pełni się zgadzam, czemu ciągle jest pokazywane że pod każdym względem nawet artystycznym Lublin jest kategorii B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion miesci 15 tysiecy widzow a nie wierze ze zapelni sie przy meczach motoru. niech ktos pomysli i sciagnie w miare znaną druzyne z zachodu np na mecz towarzyski. mysle ze wtedy stadion by sie zapaelnil np Motor Lublin - Schalke,albo Motor Lublin-FC Liverpool. moze warto by sprobowac? tak sie robi w calej europie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin zadłużony na miliard zł, miejskie społki na drugi miliard a mieszkający w Świdniku Żuk wybuli 800 tys. po to żeby z Mieczkowską lansowac się w TVN. Czy wierzycie że po tym koncercie dp Lublina bedą przyjeżdzali ludziez Polski i zostawią u nas 800 tys zł? A ile jeszcze dopłacą do tego koncertu miejskie spółki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nuzyczne kiczowate miernoty, które powinny uświetniać otwarcie magazynu GS np. w Uścimowie. Boże, ty to widzisz i nie grzmisz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A oprócz koncertów coś tam będzie się działo? W końcu to stadion, a z definicji to obiekt przeznaczony trochę do innych celów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chore. Wydasz tak łatwo pasożycie chrabąszczu 800000 z własnej kieszeni? Publiczne (czyli nasze) pieniądze wydaje się lekką ręką! Te sk.....yny zadłużają nas coraz bardziej. I do tego jeszcze ten tvn. Ręce opadają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!! kto za to będzie płacił~!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nigdy więcej PO i tych którzy tam byli w POLSKIEJ POLITYCE ps | Pisu też nie !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz, zaraz czy ja dobrze słyszę? To Miasto daje swój obiekt TVNowi do ich programu, za reklamy bierze TVN, za SMSy bierze TVN itd., a Miasto jeszcze do tego dopłaca?  Gdzie ta logika i gdzie ta cukrownia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszą mnie Wasze hejty...nie macie pojęcia o kosztach takich przedsięwzięć o organizacji itd... hejtujecie TVN, a wieczorami w kapciach przy herbacie oglądacie Na Wspólnej, wasze pojęcie o promocji i PR jest równe wiedzy Macierewicza w sprawie Smoleńska... Nie znacie się, to się nie ośmieszajcie bo to jest właśnie wstyd! Cieszcie się z tego co mamy bo mamy dużo, a jak wam nie pasuje to zapraszam na Lunik IX do Koszyc żebyście nabrali pokory!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwią mnie debilne wypowiedzi kretynów powtarzających coś o cukrowni. Gdzie Rzym a gdzie Krym. Impreza jest plugawa i idiotyczna oczywiście i jest to pokaz Żuka . Dramat. Ale te pieprzenie o cukrowni świadczy że te wypowiedzi albo piszą chorzy psychicznie albo niemoty które nie umieją czytać i zostały zamknięte na ostatnie 10 lat w Tworkach. Jak się nie zna historii likwidacji cukrowni to mordy, ryje i pyski pozamykać chamy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz, zaraz czy ja dobrze słyszę? To Miasto daje swój obiekt TVNowi do ich programu, za reklamy bierze TVN, za SMSy bierze TVN itd., a Miasto jeszcze do tego dopłaca?  Gdzie ta logika i gdzie ta cukrownia?
  Jedyna słuszna, po linii i na bazie, tak podupadła, że musi sie opłacać aaby ktokolwiek pokazał ją w TV. Nawet w TVN-ie.   Jej adwersarze gbyby mogli też zapewne reklamowaliby się w ten sam sposób tylko w innej TV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin zadłużony na miliard zł, miejskie społki na drugi miliard a mieszkający w Świdniku Żuk wybuli 800 tys. po to żeby z Mieczkowską lansowac się w TVN. Czy wierzycie że po tym koncercie dp Lublina bedą przyjeżdzali ludziez Polski i zostawią u nas 800 tys zł? A ile jeszcze dopłacą do tego koncertu miejskie spółki ?
  jak miło-opłacany przez pis klakierek robi kolejny antyżukowy wpis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak miło-opłacany przez pis klakierek robi kolejny antyżukowy wpis
  Większość komentarzy produkuje w tym temacie jedna i ta sama osoba, tylko podpisy zmienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bike Park ponoc byl zaprojektowany nieprawidlowo - blotko sie rozjezdzalo po deszczach itp, dlatego nie mial szans na dluzsza dzialalnosc. Jest podobno sledztwo w sprawie marnowania publicznej kaski z tego tytulu (ktoro raczej niczego nie wykaze, co jest inna kwestia). To tak apropos - wyczytane gdzies na necie, wiec nie wiem tez ile w tym prawdy :)
Podałem fakty, nie je mnie oceniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najzabawniejsze, że te same osoby które jednego dnia krzyczą o tym gdzie są prawdziwe gwiazdy i czemu taki marny koncert, następnego dnia jakby nigdy nic piszą o zadłużeniu i o szastaniu pieniędzmi. Ubaw po pachy :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...