Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Otwarcie lotniska Lublin: Relacja na żywo

Utworzony przez fok, 17 grudnia 2012 r. o 06:32 Powrót do artykułu
pewnie największym zainteresowaniem cieszyły się hostessy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek napisał:
A po co tam się pojawili panowie w czarnych sukienkach?????!!!!! Czy w zaściankowym Lublinie nie ma rozdzielenia państwa od kościoła?? Te deb***na władza jeszcze na tym lotnisku kaplicę zbudowała - ŻENADA!!!
Jeżeli, Ty rozumujesz, że rozdział kościoła od państwa jest wtedy, gdy kiedy czarni panowie w sukienkach za głoszone poglądy siedzą w więzieniach, to takiego rozdziału kościoła od państwa nie ma i nie będzie. Nastała wolność i demokracja i każda władza pochodząca z wyboru będzie zapraszała kogo chce (np. czarnych panów w sukienkach), a Ty Kolego sobie możesz tylko zębami pozgrzytać oraz budowała kaplice (umożliwiała budować kaplice) gdzie tylko się będzie jej podobało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba rusłan by sie przydał tyle ludzi.Awionetke sobie kupcie, heheheheheheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monika napisał:
Smutne to jest Panie Darku to, że nie umie Pan wyrazić swojego zdania bez chamstwa, ale takie właśnie są czasy. Jednych zadowala byle co, bo byle jak mówią, a drugim marzy się NORMA.
Jakoś za bardzo nie dostrzegam jakiegokolwiek chamstwa w moim poście. Jest za to dużo sarkazmu i prawdy co do tego typu wypowiedzi. Niestety, jestem patologicznie uczulony na takie zachowania jakie reprezentujecie Szanowne Panie w swoich wypowiedziach. Jęki, wyimaginowane problemy, notorycznie skwaszona mina, negacja wszystkiego i wszystkich. To jest właśnie wasze zachowanie. Zamiast cieszyć się z tego, że nasz zacofany komunikacyjnie region otwiera się powoli na świat dzięki temu wspaniałemu i pięknemu przedsięwzięciu jakim jest Airport Lublin, zamiast docenić pracę i zaangażowanie ludzi których zasługą jest jego powstanie, zamiast mieć łzy szczęścia na widok tego pierwszego Boeinga który dotyka kołami naszej lubelskiej ziemi, wydalacie z siebie tylko właśnie tą lubelską typową Dulszczyznę którą zironizowałem. Wszystko przeszkadza. Wszystko źle. Wszyscy źli i głupi. Jeszcze tylko Żydów, Masonów, wrednego Tuska i wycieczek do PO oraz wątku o trotylu brakuje. Było by po "lubelsku" w 100 %. Brzydzę się takimi zachowaniami Szanowne Panie. Jest to obleśne i nie na miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dariusz napisał:
Jakoś za bardzo nie dostrzegam jakiegokolwiek chamstwa w moim poście. Jest za to dużo sarkazmu i prawdy co do tego typu wypowiedzi. Niestety, jestem patologicznie uczulony na takie zachowania jakie reprezentujecie Szanowne Panie w swoich wypowiedziach. Jęki, wyimaginowane problemy, notorycznie skwaszona mina, negacja wszystkiego i wszystkich. To jest właśnie wasze zachowanie. Zamiast cieszyć się z tego, że nasz zacofany komunikacyjnie region otwiera się powoli na świat dzięki temu wspaniałemu i pięknemu przedsięwzięciu jakim jest Airport Lublin, zamiast docenić pracę i zaangażowanie ludzi których zasługą jest jego powstanie, zamiast mieć łzy szczęścia na widok tego pierwszego Boeinga który dotyka kołami naszej lubelskiej ziemi, wydalacie z siebie tylko właśnie tą lubelską typową Dulszczyznę którą zironizowałem. Wszystko przeszkadza. Wszystko źle. Wszyscy źli i głupi. Jeszcze tylko Żydów, Masonów, wrednego Tuska i wycieczek do PO oraz wątku o trotylu brakuje. Było by po "lubelsku" w 100 %. Brzydzę się takimi zachowaniami Szanowne Panie. Jest to obleśne i nie na miejscu.
Darek!!!! gdybym Cię znał postawiłbym Ci piwo a nawet kilka. chłopie gdzieś ty się tu uchował. Zdrowia i cierpliwości bo za 70 lat już może nie będzie takich Pań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super !!! ja sie ciesze bede miala blizej i szybciej do domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Darku, na uczulenie są leki. Jak widzę Pan należy do tych ludzi, którzy kupują sobie dom na kredyt i nie zastanawiają się, czy ten dom to nie lepiej było kupić później, a najpierw małe mieszkanie i coś jeszcze. Każdy normalny człowiek cieszy się z rozwoju i z korzyści jakie ten przynosi. Ale też każdy taki człowiek liczy, czy nie przepłacił, a już szczególnie to robi, kiedy będzie to spłacał latami. Nie jest też rozrzutny i mierzy cele na zamiary. To lotnisko byłoby arcydziełem, gdyby powstało kilka lat temu i znacznie mniej kosztowało (łatwo wydaje się cudze pieniądze, czyli w dużej części mieszkańców samorządu), skoro zmieniło swoje wymiary. Poza tym kto tak będzie latać z tego lotniska po okresie świątecznym? Ono powinno być dodatkiem do obwodnicy, nowoczesnej kolei, nowych dróg w mieście, rozwijającej się gospodarki. Pan Żuk widzi w tym lotnisku chyba rozwiązanie problemu bezrobocia. A ja widzę ludzi młodych wylatujących do pracy na rzecz innego kraju. W jaki sposób jego istnienie postawi "na nogi" lubelską gospodarkę to nie wiem, ale zapewne się dowiem. Tak samo, jak dowiem się z czasem jakie zyski przynosi to lotnisko, bo jak do tej pory spółka PLL miała tylko wydatki. I niech Pan nie myli zdrowego rozsądku z brakiem radości, iż coś w mieście jest nowego, nawet jak ma się nieco inne poglądy na to, czy w dobrym miejscu i w odpowiednim czasie, oraz za właściwe pieniądze. Pani Sylwia jak zrozumiałam z jej e-maila, także cieszy się z lotniska jako takiego, ale niekoniecznie jest fanką hałasu. I ma do tego prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A i jeszcze jedno . Dulszczyzna oznacza co innego, ale to już drobiazg. A co do chamstwa, nie miałam na myśli porównania, tylko pewien Pański zwrot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monika napisał:
Smutne to jest Panie Darku to, że nie umie Pan wyrazić swojego zdania bez chamstwa, ale takie właśnie są czasy. Jednych zadowala byle co, bo byle jak mówią, a drugim marzy się NORMA.
Gdzie to chamsto tego nieszczęsnego Pana Dariusza? Pani ma chyba jakiś problem sama z sobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakosc klienta prawie taka jak na lotnisku Moskwa lub Erewan bo wiadomo ze na trasie London-Ciemnogrod i Dublin-Ciemnogrod lata sama krajowa elyta, stad te wspaniale grudniowe opalenizny, tipsy i duzo rozowego koloru w garderobie. Ciekawe jak po takim 1-2 letnim pobycie za granica ta wschodnia elyta dogada sie w ojczystym jezyku bo teraz wlada sie modnymi dialektami takimi jak english czy punjab bo coraz wiecej Polek gustuje w macho facetach chodzacych caly rok w klapeczkach wzglednie sandałkach i to bez skarpetek (w odroznieniu od letniego trendu rodzimej elyty - sandalki + skarpetki , najlepiej biale lub garniturowe. Od jutra na Naszej Klasie pojawia sie wspaniale zdjecia wysiadajacej z samolotu elity ...........a co , niech cala wies wie ze sie bylo za granica i lecialo 2 razy samolotem (bo pociagiem nie da rady a szkoda bo mozna by 100 kg konserw z domu zabrac i cuś jeszcze. W cywilizowanym swiecie nawet na mysl czlowiekowi by nie przyszlo zeby wlec cala rodzine w celu zobaczenia jakiegos tam lotniska i zjedzenia darmowego herbatnika czy hod doga. No ale wybaczam bo przeciez ci ludzie zyja w Polsce "D". P.S. teraz dopiero elyta bedzie sie wywczasowywała......Egipty, palmy, Tunezje , a nie tam jakies jieziora Biale czy Roztocza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monika napisał:
Panie Darku, na uczulenie są leki. Jak widzę Pan należy do tych ludzi, którzy kupują sobie dom na kredyt i nie zastanawiają się, czy ten dom to nie lepiej było kupić później, a najpierw małe mieszkanie i coś jeszcze. Każdy normalny człowiek cieszy się z rozwoju i z korzyści jakie ten przynosi. Ale też każdy taki człowiek liczy, czy nie przepłacił, a już szczególnie to robi, kiedy będzie to spłacał latami. Nie jest też rozrzutny i mierzy cele na zamiary. To lotnisko byłoby arcydziełem, gdyby powstało kilka lat temu i znacznie mniej kosztowało (łatwo wydaje się cudze pieniądze, czyli w dużej części mieszkańców samorządu), skoro zmieniło swoje wymiary. Poza tym kto tak będzie latać z tego lotniska po okresie świątecznym? Ono powinno być dodatkiem do obwodnicy, nowoczesnej kolei, nowych dróg w mieście, rozwijającej się gospodarki. Pan Żuk widzi w tym lotnisku chyba rozwiązanie problemu bezrobocia. A ja widzę ludzi młodych wylatujących do pracy na rzecz innego kraju. W jaki sposób jego istnienie postawi "na nogi" lubelską gospodarkę to nie wiem, ale zapewne się dowiem. Tak samo, jak dowiem się z czasem jakie zyski przynosi to lotnisko, bo jak do tej pory spółka PLL miała tylko wydatki. I niech Pan nie myli zdrowego rozsądku z brakiem radości, iż coś w mieście jest nowego, nawet jak ma się nieco inne poglądy na to, czy w dobrym miejscu i w odpowiednim czasie, oraz za właściwe pieniądze. Pani Sylwia jak zrozumiałam z jej e-maila, także cieszy się z lotniska jako takiego, ale niekoniecznie jest fanką hałasu. I ma do tego prawo.
I dalej Pani stosuje typowy polsko-lubelski bełkot. Taka szarlotka z ogryzkiem. I tak: Pani teza nr 1 - " To lotnisko byłoby arcydziełem, gdyby powstało kilka lat temu i znacznie mniej kosztowało (łatwo wydaje się cudze pieniądze, czyli w dużej części mieszkańców samorządu), skoro zmieniło swoje wymiary. To ja się zapytowywuję bom tępy i nie kumaty : w czom dieło żenszczina? Znowu coś do bani? A kto miał dać kasę na to lotnisko jak nie my? Tadzio z Torunia? Polonia z Chicago? Terminal się tylko zmniejszył deczko Sz.Pani a nie całe lotnisko. A zmniejszył się m.in. dlatego aby oszczędzić troszkę kasy na jego użytkowaniu i budowie oraz przystosować go realnie do potrzeb regionu. Paniatna? Pani teza nr 2 - Poza tym kto tak będzie latać z tego lotniska po okresie świątecznym? Ono powinno być dodatkiem do obwodnicy, nowoczesnej kolei, nowych dróg w mieście, rozwijającej się gospodarki - odpowiadając na nią niniejszym proszę Sz.Panią o ruszenie Szanownego zadka z domusiu, wyłączenie TV z bzdetnymi serialami i pospacerowanie po Lublinie i okolicach. I wtedy Pani dostrzeże, że przecież to wszystko od niedawna się robi. Od niedawna.I jeszcze jak dużo się robi. Czyli co? Też źle? Pani teza nr 3 - Pan Żuk widzi w tym lotnisku chyba rozwiązanie problemu bezrobocia. A ja widzę ludzi młodych wylatujących do pracy na rzecz innego kraju. W jaki sposób jego istnienie postawi "na nogi" lubelską gospodarkę to nie wiem, ale zapewne się dowiem. No własnie. Pan Żuk to widzi. Pan Żuk może i ryzykuje. Ale Pan Żuk przynajmniej coś robi. W przeciwieństwie do większości swoich poprzedników których jedyną strategią było trzymanie się "światłych myśli" sukienkowych i dbanie o własny stołek oraz posadki dla znajomych królika. A młodzi wylatują do pracy za granicę dlatego ( na przykładzie swoich dwojga świeżo upieczonych magistrów) gdyż w naszym grajdole nad Bystrzycą nie ma miejsc pracy bo takich mamy "swojskich" biznesmenów, którzy robią wyścigi między sobą na jak najlepiej wypasione fury i na jak najbardziej egzotyczne miejsca do wypoczynku a pracowników traktują jak bydło i niewolników za kompromitujące zarobki. Pracuję właśnie u takiego. Meksyk, USA, Dominikana, Karaiby, Alpy Szwajcarskie, Emiraty Arabskie, trzy domy postawione, dwa mieszkania wykupione, furka za 200 tys. a standardowa płaca w firmie dla bydła to góra 1300 na rękę.I tylko jęki biznesmena, że bida. Może własnie dzięki lotnisku jeszcze więcej młodzieży wygwiździ z tego bajzla i wtedy takie lubelskie "byznesmeny" sami pójdą pod katedrę do Budzika z kapeluszem żebrać. A na ich miejsce dzięki lotnisku może przyjdzie zdrowy i cywilizowany biznes. Owszem, w każdej regule są wyjątki ale jakoś trudno mi takie i w moim mieście w tym temacie znaleźć. I ostatnia Pani teza - Tak samo, jak dowiem się z czasem jakie zyski przynosi to lotnisko, bo jak do tej pory spółka PLL miała tylko wydatki - w biznesie jest proszę Pani takie podstawowe psie prawidło: najpierw inwestujesz a potem czekasz na kokosy. Port lotniczy to nie szczęki ze szczypiorkiem. To wielka, droga i skomplikowana inwestycja. Kokosy mogą być dopiero za kilka lat. Ale będą. Wierzę w to bo jestem sercem ze swoim miastem. I mam głęboko w zadzie wasze lęki, jęki, fobie, zaściankowość i lubelskie kompleksy. PS. A Pani fotografce zniewolonej uciążliwością pracy silników startujących i lądujących samolotów życzę aby proboszcz po drugiej stronie jej posesji pierdyknął "maleńki" kościółek i wtedy ją ukoi anielskimi dzwonami kilka razy dziennie. I niech mu podskoczy tekstem, że cierpi nieboga. Zobaczy wtedy jakie są zasady demokracji po lubelsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek napisał:
Darek!!!! gdybym Cię znał postawiłbym Ci piwo a nawet kilka. chłopie gdzieś ty się tu uchował. Zdrowia i cierpliwości bo za 70 lat już może nie będzie takich Pań.
Nie da rady. 70 nie pociągnę bo nawet sowietska nauka tego nie przewidziała A uchowałem się taki od mleka Matki.Najpierw w Chełmie, potem przez ćwierć wieku w okolicach Danzinga i Elbinga a teraz "dochowuję" się w Kozim Grodzie. I taka własnie optymistyczna gadzina ze mnie wyszła. Gadzina zawsze patrząca optymistycznie i zdroworozsądkowo na świat. Gadzina która z serca się raduje takimi może i bzdetami jak Airport Lublin, nowo powstającą S17, wykluwającą się z krzaków i ugoru obwodnicą Lublina. Gadzina która nie boi się Żydów, Masonów, piekła i żadnego proboszcza. I dlatego przy okazji zbliżających się Świąt i Nowego 2013 Roku wszystkim Lubelakom takiego samego nastroju i rozumu z całego serca życzę. Wtedy będzie nam na 100 % lepiej. PS. A browarka na Grodzkiej 15 zawsze chlipnąć można i pogwarzyć mądrze przy okazji. Z mądrymi ludźmi - zawsze. Z fanatykami i kompleksami - NIGDY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nie chce mi się czytać bełkotliwych komentarzy wiecznie niezadowolonych.Jakim trzeba być smutnym człowiekiem żeby tak ciągle przy komputerze smędzić.Ja,moja rodzina i znajomi jesteśmy bardzo szczęśliwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ja sie ciesze ze juz w koncu mamy lotnisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bede leciec z dublina jak ty napisales do ciemnogrodu czy cos takiego i nie mam ani topsow ani rozu w garderobie poza krajem mieszkam 8 lat i wladam dobrzew jez angielskim jak i polskim ale widze ze tu ktos strasznie zazdrosny jest ze takie wypociny pisze jak by bylo mozliwosc to chetnie i pociagiem bym przyjechala nie koniecznie trezba latac bo to nic przyjemnego a tak naprawde nudna 3 godz w powietrzu spedzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli masz problem z zasięgiem lub internetem w telefonie sieci PLUS pisz (nie czekając na odpowiedź) reklamacje przez internet bok@plus.pl lub listownie Polkomtel Sp. z o.o-Reklamacje, ul. Postepu 3, 02-676 Warszawa. Dostałem rabat w wysokości miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie.Warto walczyć o swoje !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam na otwarciu robil biskup???? Kto na to pozwolil??? To jest swiecki kraj!!! Miejsce biskupa jest w kosciele. Jak obsluga nie bedzie wypelniac swoich obowiazkow, to zaden bog ni bozek nie pomoze. Precz z ta swiatojobliwoscia na kazdym kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko jest inwestycją przedwczesna o 15-20 lat.Wojewódzwtu potrzeba szybkiego połączenia drogowego z Warszawą poprzez S - 17.Z lotniska będzie korzystać mało osób ,gdyż region jest biedny,a połączeń mało. I tak trzeba będzie jeżdzić na lotniska warszawskie.Piszę się ,że w Świdniku będzie milion pasażerów - pewnie tak ,ale w 10 lat! Wszyscy będziemy dopłacać z podatków do tej chybionej inwestycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monia napisał:
Na radarze samoloty znikają przy osiągnięciu niskiego pułapu, zawsze tak był, przynajmniej na stronce flightradar
Chyba, że lotnisko ma swój odbiornik ADS-B, to nie dość, że nie znikają, to widać samoloty kołujące po ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie ze macie lotnisko ale jak beda odlatywac 2 samoloty dziennie to lotnisko bedzie finansowa katastrofa i moze skonczyc jak wiele hiszpanskich lotnisk czyli zostanie zamkniete
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...