Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Troche cebulaków przyszło :) Jestem ciekaw jak bardzo trzeba sie nudzic zeby przyjsc na otwarci sklepu/galeri/kina itp :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
od kiedy będzie otwarty ten Masters? przechodziłem obok i nic się nie dzieje, zamknięte
0
beznadziejny ten Toys'r'us. Ceny z kosmosu!!!
0
tam glownie byli ludzie powiazani z olimpem biznesowo i ich rodziny (robili sztuczny tłok) by w  nie wyszło ze to klapa :)
0
oczywiście narzekajmy ,wszystko be.Co za naród co by nie zrobić wszystko źle .a może byś jeden z drugim wreszcie ucieszył się z czegoś ,że jednak coś w tym Lublinie się dzieje.Budują,remontują ,otwierają ale co tam lepiej tyłka z domu nie ruszyć tylko ponarzekać.
0
Oczywiście lepsza drga na Lipową.  "Grupa Europe Israel Plaza" na pewno będzie rada, że Polacy omijają Centrum o grecko-boskiej nazwie, z polskim kapitałem, a robią zakupy u starszych braci w wierze.  
0
A co tam robił prezydent Żuk?????  Wybory się zbliżają więc trzeba dbać o PR.  Zapraszamy pana Żuka na skrzyżowanie ulic Spółdzielczości Pracy-Dożynkowa do kierowania ruchem.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: