Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Otwierają Ogród Saski. Na noc będzie zamykany?

Utworzony przez lolo, 1 grudnia 2013 r. o 21:58 Powrót do artykułu
Lublin to najgorsze miasto pod względem ilości parków, a te które są będą i tak zamykane na noc. a co jeśli ktoś będzie chciał pospacerować z rana o 5:00 albo wieczorem przez 24:00 ? Skandal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinien być zamykany np. 15 kwietnia do 30 października otwarty od 5 do 23 a od 1 listopada do 14 kwietnia otwarty od 6  do 21 można by się zastanowić czy nie mógłby być dłużej czynny o godzinę dłużej np piątki i soboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto normalny spaceruje o 24 w parku ;))) 5-23 wystarczy na otwarcie, dobrze że zamykany, na zachodzie często się to praktykuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli będzie zamykany na noc, a ja się zasiedzę, zagadam to mam skakać przez bramę ? Park jest dobrem publicznym - właśnie! więc powinien być otwarty cały czas! ja uwielbiam biegać czy spacerować a mam na to czas albo o 5 rano albo po 22... Gdzie tu logika? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto normalny spaceruje o 24 w parku ;))) 5-23 wystarczy na otwarcie, dobrze że zamykany, na zachodzie często się to praktykuje
 
kto normalny spaceruje o 24 w parku ;))) 5-23 wystarczy na otwarcie, dobrze że zamykany, na zachodzie często się to praktykuje
ale jesteśmy w Polsce gdzie ludzie cenią sobie wolność i nie kuszą nas rzeczy, które są legalne stosunkowo do tych zakazanych 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza pora roku na otwarcie ... w sam raz na spacery :I Do wiosny i tak  tradycyjnie część będzie zdemolowana :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamykac po 22 to dobra decyzja 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamykanie zaplanowano bo po co były by założone bramy bramy. na początku pozwoli się działać wandalom i złodziejom by mieć pretekst do wprowadzenia ograniczeń,czyli zamykania. ale co będzie gdy złomiarze ukradną bramy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja propozycja:   W od piątku do niedzieli nie zamykać. Pozostałe dnia zamykać.   Wiosna - lato otwarte od 5-23 Zima - jesień 6-22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najbardziej na noc (zimą 22-6 a latem 23-5) park powinien być zamykany; w Białymstoku przepiękny park przy Pałacu Branickich oprócz tego ma jeszcze ochronę i monitoring. Problem dziwnych "gości" w zasadzie nieistnieje. Bierzmy przykład z dobrych rozwiązań!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie istnieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi się wydaje że lepiej jak będzie otwarty, jestem z Wrocławia i latem często chodzę z dziewczyną na spacer do parku o 2 w nocy, zwykle nie byliśmy sami ktoś spacerował nocą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro monitoring nocą jest gorszy to go wymienić i park niech bedzie czynny całą dobę. Zawsze można zorganizować ochronę... Moim zdaniem należy ochronić park przed wandalami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za głupota! Zamykać już teraz na noc! Po zmroku żadna policja nie będzie tam zaglądać, o straży miejskiej nie wspominając! Po co czekać do uchwalenia jakiegoś regulaminu? Do tego czasu złodzieje wykopią nowe sadzonki i wywiozą bez przeszkód nowe ławki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamykamy, a po co? Skoro będzie można wejść do Parku bez przeszkód np. od ulicy Bieczyńskiego, żadnej bramki do parku wchodzi się prosto z ulicy. Tam już teraz leży masę kapsli od piwa i innych napoi oraz potłuczone szkło. To znaczy że wchodzą i urzędują tam. No to pytam po co zamykać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie znalazłam tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Dokładnie nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) Sprawdzaliście? http://fw.pl/lokaliz
  Mega :D Dzięki wielkie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wychylcie czasem nosy i zobaczcie jak parki są zarządzane w europie. Najładniejsze parki w miastach są zamykane na noc, żeby zapobiec wandalizmowi.  Uważam, że jest to bardzo dobra decyzja. Kto chodzi do parku o 24? Park nie służy piciu i urządzaniu sobie imprez w nocy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to najgorsze miasto pod względem ilości parków, a te które są będą i tak zamykane na noc. a co jeśli ktoś będzie chciał pospacerować z rana o 5:00 albo wieczorem przez 24:00 ? Skandal!
To sobie pospaceruje przy płocie albo pójdzie do parku akademickiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli będzie zamykany na noc, a ja się zasiedzę, zagadam to mam skakać przez bramę ? Park jest dobrem publicznym - właśnie! więc powinien być otwarty cały czas! ja uwielbiam biegać czy spacerować a mam na to czas albo o 5 rano albo po 22... Gdzie tu logika? 
Park akademicki nie jest zamykany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/7ybe Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi ta osoba. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...