Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a ja się cieszę, bo jestem studentem i może w końcu jest jakaś perspektywa, żeby stać si e dobrym lekarzem weterynarii a nie idziemy w świat po studiach nie mając żadnej wiedzy praktycznej i rób człowieku co chcesz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale co pogłowie zwierząt zmalało drastycznie, brak jest drobnych gospodarstw, ludzie niechętnie inwestują w zwierzątka (wolą leczyć siebie), a uczelniane mędrki nie dość że kiepsko uczą to, przepuszczą każdego głąba jeszcze w zastraszającej liczbie, lekarze powinni im dać popalić a teraz jeszcze będą ich szkolić w nowym centrum za dodatkową kasę, już specjalizacje pokazały co potrafią nauczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie np. bardziej obchodzi mój kot, pies policyjny lub koń do hipoterapii niż niejeden żul lub grubas siedzący w szpitalu za moje pieniądze na własne życzenie. Jeśli wam tak potrzeba fabryki to zbierzcie się w grupę, napiszcie projekt i niech wam Unia wybuduje te nowe miejsca pracy skoro to takie proste. Dziekan UP to zrobił i dostał pieniądze na edukacje, możliwe że te same pieniądze poszłyby na kliniki Włochów, Hiszpanów czy innych Niemców w Lublinie się udało to źle lepiej patrzeć z zazdrością jak ZAGRANICO FAJNIE. Bez, chęci i talentu żadna Unia wam pracy nie załatwi choćby i 500 fabryk wybudowała. Zwierzęta będą miały wreszcie leczenie na europejskim poziomie a wy duście się w swoich kompleksach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie doskonale się rozwija wreszcie interna doczekała się wspaniałego budynku to wielki sukces 
 
gratulacje dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie doskonale się rozwija wreszcie interna doczekała się wspaniałego budynku to wielki sukces 
Daj już sobie spokój z tą propagandą krzysiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie np. bardziej obchodzi mój kot, pies policyjny lub koń do hipoterapii niż niejeden żul lub grubas siedzący w szpitalu za moje pieniądze na własne życzenie. Jeśli wam tak potrzeba fabryki to zbierzcie się w grupę, napiszcie projekt i niech wam Unia wybuduje te nowe miejsca pracy skoro to takie proste. Dziekan UP to zrobił i dostał pieniądze na edukacje, możliwe że te same pieniądze poszłyby na kliniki Włochów, Hiszpanów czy innych Niemców w Lublinie się udało to źle lepiej patrzeć z zazdrością jak ZAGRANICO FAJNIE. Bez, chęci i talentu żadna Unia wam pracy nie załatwi choćby i 500 fabryk wybudowała. Zwierzęta będą miały wreszcie leczenie na europejskim poziomie a wy duście się w swoich kompleksach :)
No masz słuszną rację ???? teraz wszystkie bezpańskie dachowce watachy psów , będą miały terapię , by nie włóczyć się bez celu i może zlikwidują tą patologię?????Ty żyjesz w cyberprzestrzeni, oderwana od rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy weterynaria to medycyna? Weterynaria to weterynaria, medycyna to medycyna. Lekarz to lekarz, weterynarz to weterynarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy weterynaria to medycyna? Weterynaria to weterynaria, medycyna to medycyna. Lekarz to lekarz, weterynarz to weterynarz.
od zawsze,wejdź na wikipedie to się douczysz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie można było takie coś wybudować 30 lat temu? teraz już za pózno, za drogo ,kto to utrzyma ,hodowla ,to jakaś nedza,a lekarzy jest ,jak stonki,czyli głupota i biznacjum górą,a taki fajny parking był wcześniej,a czy przypadkiem stare kawaleryjskie stajnie nie były pod ochroną konserwatora zabytków?
Nawet nie przypadkiem nie były pod opieką konserwatora zabytków. Bo też i nie były to żadne kawaleryjskie stajnie, tylko budynki kliniczne, wybudowane specjalnie dla weterynarii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Infantylne są stare cioty dla ktorych kotek czy piesek ma większa wartość niż człowiek. Centrum patologii to już mamy, nie ma co budować kolejnego. Przydałyby się raczej inwestycje dające pracę...
  Tak, ma większą wartość, niż ktoś kto pisze takie posty. Bardzo dobrze, że Lublin się rozwija. Cięzko też, żeby Uniwerstet budował fabrykę bo ktoś z takim podejściem chyba tylko jako robol może pracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  to jest chyba jakieś nieporozumienie - takie supernowoczesne, dofinansowane kliniki powinny powstawac dla ludzi :/ jakieś psy i konie będą leczone w lepszych warunkach niż ludzie - ABSURD!!  
a jaką masz pewność, ze gdyby państwo dołożyło do służby zdrowia dla ludzi te pieniądze,to by się sytuacja pacjentów poprawiła? najbardziej prawdopodobne jest to,że kasa by sie rozeszła po drodze do różnych prywatnych kieszeni, a dziadostwo jak jest tak by było nadal.Nie takie pieniądze pochłania służba zdrowia dla ludzi, ale skad mozesz o tym wiedzieć?najlepiej jest siedzieć przed kompem i narzekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święta racja, takich niedorzecznych miłośników-fanatyków zwierząt przybywa, a człowiek przestaje się liczyc - jego wolno obrażac, a psa to już nie. smutne :(
przeczytaj jeszcze raz post , na który odpowiedziałeś - czy zauważyłeś, jakimi słowami wypowiada się osoba,której przyznajesz rację?i kto kogo tu obraża?kto tu jest niedorzeczny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...