Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Otworzyli kebab u Prawdziwego Polaka. Marian Kowalski przeciął wstęgę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 grudnia 2016 r. o 09:35 Powrót do artykułu
kebab ze schabowym ziemniaczkami i buraczkami, i do tego seta wódki! brawo marian!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardziej ruchy narodowe nie mogą się skompromitować, kebab, kojarzony z arabskimi krajami i imigrantami... BUHHEHEHEHE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się z czego śmiać. Jak ktoś lubi kebaby to lepiej, zeby kupił takie danie u swojego niż u ciapatego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy kebab kojarzy się z kuchnią polską? Żenady ciąg dalszy. W każdym razie ja omijam takie miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko ktoś niedorozwinięty umysłowo może połączyć garkuchnie z patriotyzmem . ale u narodowców to normalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra...od kiedy kebab to danie Polski...ogarnij się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie kupiłem dobrego kebaba od polaka. Zawsze albo mało mięsa albo stare...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nie ma się z czego śmiać. Jak ktoś lubi kebaby to lepiej, zeby kupił takie danie u swojego niż u ciapatego.
Dlaczego rasisto ?  Ja tam się cieszę, że koleś się nie patyczkował i nazwał jak nazwał - przynajmniej wiadomo gdzie nie iść. Kto chce niech idzie - jak widać po powyższym wpisie popyt będzie - "u swojego" - haha u twojego na pewno - bo napewno nie u mojego .. "prawdziwy polaku" z gałą z historii - ciekawe czy bedzie strój obowiązkowy - koszulka z żołnierzem wyklętym ? Coraz większy wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd! Prawdziwy Polak nie ja kebaba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak poleca Marian to kiedys do nich zajde :) lubie kebaby ale od arabusa nie kupie nie po to pod Wiedniem ich pogonilismy zeby teraz dawac im zarabiac! Smiesza mnie te gadki o rasizmie itd zapytajcie Niemca kto robi najlepsza samochody, Francuza o sery i wina itd... tak jest na calym swiecie dlatego dobrze ze gosc dal jednoznaczna nazwe, bo kiedys moj kolega pracowal u hebanowych i oni nie myja rak nie zalerznie czy robia dwojke czy jedynke ;) hehe smacznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha śmieszny jesteś lewacki brudasie. Rasista to cie zrobił i zapomniał zabic. Idz kupuj u ciapatych i założ koszulke komitetu obrony donosicieli hehehe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A klientela też będzie tylko prawdziwie polska? Poza tym, czy ten pan co sprzedaje ma jakiś certyfikat, że jest prawdziwym Polakiem? Jak to zweryfikować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepsze z wieprza jest kiełbasa, niż kebab u brudasa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy przecięcie BIAŁO-CZERWONEJ wstęgi nie nosi znamion znieważenia barw narodowych? Ustawa o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz o pieczęciach państwowych w art 1 mówi: 1. Orzeł biały, biało-czerwone barwy i „Mazurek Dąbrowskiego” są symbolami Rzeczypospolitej Polskiej. 2. Otaczanie tych symboli czcią i szacunkiem jest prawem i obowiązkiem każdego obywatela Rzeczypospolitej Polskiej oraz wszystkich organów państwowych, instytucji i organizacji. 3. Symbole Rzeczypospolitej Polskiej pozostają pod szczególną ochroną prawa, przewidzianą w odrębnych przepisach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy kebab jest u Syryjczyka w Okunince. A teraz to chyba w Warszawie sprzedają bo w Okunince tylko na sezon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty lewak napisał:
Hahaha śmieszny jesteś lewacki brudasie. Rasista to cie zrobił i zapomniał zabic. Idz kupuj u ciapatych i założ koszulke komitetu obrony donosicieli hehehe.
a ty nie jesteś smieszny - jesteś niestety tylko załosny w swoim maluczkim, ksenofobicznym (sprawdź w słowniku co to znaczy) móżdżku, który pozwala ci co najwyżej nie robić pod siebie (a i w to wątpię..) można cie co najwyżej obrażać na twoim poziomie ale po co ? sam siebie określasz takimi wpisami - widzisz świat w czarno-białych barwach (chociaż wydaje ci się że w biało-czerwonych). do lewaka mi bardzo daleko - wręcz uważam że to lewacka V kolumna "produkuje" takich jak ty żeby ośmieszać osoby o konserwatywnych,  poglądach - bo takie coś jak ty czy takie wymysły jak z tym kebabem ośmieszają normalnie myślących ludzi, którym bliżej prawej stronie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że to przedświąteczny żart. Oj Marian Marian. Proponuję otworzyć Prawdziwe Arabskie Pierogi u Prawdziwego Araba. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osobiscie to bym zjadl prawdziwego schaboszczaka z ziemniakami i surowka za normalna cene bez udziwnien . jakos u mnie jest garmazerka gdzie same polki pracuja i bez bicia piany narodowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za żenada. A czemu PRAWDZIWY POLAK nie robi PRAWDZIWYCH POLSKICH PIEROGÓW, tylko jakieś zapożyczenia od wrogich dzikich narodów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za chory absurd... Ten łysy buc ma być symbolem polskości? czy do czego rości sobie prawa?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...