Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Otworzyli ul. Muzyczną i włączyli sygnalizację. Kierowcy utknęli w korkach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 maja 2017 r. o 19:38 Powrót do artykułu
Korki? nieee...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karol Kieliszek (z Biura Prasowego Prezydenta) zacznie z gwizdkiem kierować tam ruchem drogowym ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna inwestycja. Po otwarciu wieksze korki :) #muremzaZukiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem korek w sobote popołudniu, jutro tam będzie armagedon, który przez Kieliszka zostanie jednak nazwany jedynie przejściowymi utrudnieniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a miało być tak kolorowo, czekam co sie bedzie działo po przebudowie raclawickich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sygnalizacją świetlną steruje jakiś kompjuter i to jest powód, dla którego sygnalizacja źle działa :)))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem w sobotę tędy kilkukrotnie, zarówno jako kierowca jak i rowerzysta. Korka jakoś nie widziałem. Dość sprawnie udało się przejechać. Problem stwarzali jedynie kierowcy, którzy nie wiedzieli z którego pasa mogą dalej jechać (choć oznakowanie w tym zakresie raczej nie powinno stwarzać im problemów). Szczegół: drogi rowerowe przed otwarciem można było pozamiatać i usunąć resztki materiałów po budowie. Obecnie pełno na nich piachu, żwiru i drobnych kamieni - ktoś sobie w końcu na tym zrobi krzywdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też korków nie widziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do czego sie zuk nie dotknie to popsuje.kierowcy powinni wystawic czerwona kartke zukowi za przesladowanie od parkingow po drogi.zuk to zguba i zmora lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
do czego sie zuk nie dotknie to popsuje.kierowcy powinni wystawic czerwona kartke zukowi za przesladowanie  od parkingow  po drogi.zuk  to zguba i zmora lublina.
 fakt, dużo więcej zrobił Pruszon bo nic nie remontował :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektórzy kierowcy powodują korki przez to że nie chcą czytać lub nie potrafią czytać znaków!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektórzy kierowcy powodują korki przez to że nie chcą czytać lub nie potrafią czytać znaków!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektórzy kierowcy powodują korki przez to że nie chcą czytać lub nie potrafią czytać znaków!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawić tam policjanta niech kieruje ruchem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kieliszek powie, ze tak miało być ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie przeszkadzaj kierowcom i spadaj do komunikacji miejskiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kieliszka lepiej tam postawcie niech on kieruje ruchem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fryta napisał:
Jechałem w sobotę tędy kilkukrotnie, zarówno jako kierowca jak i rowerzysta. Korka jakoś nie widziałem. Dość sprawnie udało się przejechać. Problem stwarzali jedynie kierowcy, którzy nie wiedzieli z którego pasa mogą dalej jechać (choć oznakowanie w tym zakresie raczej nie powinno stwarzać im problemów). Szczegół: drogi rowerowe przed otwarciem można było pozamiatać i usunąć resztki materiałów po budowie. Obecnie pełno na nich piachu, żwiru i drobnych kamieni - ktoś sobie w końcu na tym zrobi krzywdę.
 to moze akcja rowerowa cos zrobi pozytywnego i pozamiata bo ma tylko wymagania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za pruszkowskiego z piSSu byłoby to nie do pomyślenia !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbedna jest teza że potrzeba zielonego na ruchu Narutowicza Muzyczna. Po co te światła blokujące cały ruch. Długa faza Narutowicza - NDBYSTRZYCKA I KRÓTKA FAZA  Muzyczna głeboka, bez lewoskrętów i zbędnego czekania. Umożliwienie skretu w lewo z Narutowicza w Piłsudksiego. Tyl;ko taki wariant rozładuje korki na Nadbystrzyckiej i na Narutowicza. I jescze jedno przy wyłączonych świtałach . Kto i po co podporządkował Nadbystrzyck Narutowicza względfem Głębokiej- Muzycznej. Ciołek czy gośc bez wyobraxni. Jedno podporządkowanie Narutowicza koło viktorii wystarczy. Przy Mościckiego też bez sensu ale już niech będzie jak jest. Ruch jest Północ - Południe a nie wschód zachód, baranki od organizacji ruchu czyli Kieliszek Niedasię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...