Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Już tyle czasu upłynęło od otwarcia... Muszę przyznać, że Outlet to wyjątkowe miejsce, okazało się że ma nie tylko szansę przetrwać w Lublinie, ale jest bardzo chętnie odwiedzany przez mieszkańców (w tym przeze mnie i moją rodzinę), organizuje bardzo fajne wydarzenia, np Fit Day czy spotkanie z tatuażem, ma super promocje, naprawdę jest dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, nie jest źle!;) podobają mi się ich tematyczne dni, np babski czwartek czy studenckie środy:) a w tym tygodniu aż do 10.05 mają Tydzień Weselnych Hitów a to oznacza, że wszystkie garnitury, marynarki, sukienki, koszule, buty, torebki, nawet do - 70%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te tematyczne dni są super! Bardzo odpowiada mi też to, że dla studentów jest rabat -15% :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...