Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Owady spacerują po warzywach. Sanepid skontroluje sklep

Utworzony przez konsument, 8 maja 2012 r. o 14:19 Powrót do artykułu
Dlaczego publikatory nigdy nie informują ,który market (zakład gastronomiczny,etc) jest takim nichlujem,że robactwo chodzi po żywności,nie podają w której placówce jest nieświeży towar.....To wygląda na "naciągane" artykuły gdy nie ma się czego czepić. W tej sytuacji (nie bronię brudasów) mopgę powiedzieć,że wszystkie markety w Lublinie są nadzwyczaj sterylne,jest czyściutko,towar najbardziej świeży. Mogę też powiedzieć,że w d.Sztandarze Ludu pracują "nocnikarze" z łapanki,bez żadnego przygotowania do zawodu dziennikarza.Jest to taka sama informacja jak o tym markecie,czyli informacja niepełna.Aby tylko wprowadzić niepokój. Zaznaczam,że nie jestem pracownikiem żadnego marketu,więc nie mam powodu brać w obronę.PRzy pisaniu takichj tekstów brak jest rzetelności dziennikarskie.Albo pisze się konkretną informację,albo po prostu sprawę się przemilcza. P.S.A może to u tego konsumenta w lodówce zalęgły się robaki i posilały się brokułem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś to się pleśń ścierało i sie wpier.alało. A teraz to muszki przeszkadzają...\ Ale z drugiej strony powinien się klient cieszyć, że inne żywe istoty wybrały jego warzywo. Cała reszta na pułkach widać była gó.no warta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha! Pomyśl drogi konsumencie. Zwykle podają, ale teraz to pewnie dlatego, żeby nie zrobić ostrzeżenia dla sklepu który ma byc kontrolowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj frajerze, gdyby sprzedawca był takim samym frajerem to prysnął by preparatem Bi 58 lub karate, mszyce by padły a za kilka lat padł byś ty frajerze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...