Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pacjent wyskoczył z okna szpitala MSW w Lublinie

Utworzony przez jan, 15 stycznia 2014 r. o 13:36 Powrót do artykułu
W tym szpitalu jest właśnie taka opieka. Personel bardzo się nie przejmuje.Sam byłem świadkiem jak to naprawdę wszystko wygląda.Na intenstywnej terapii,gdzie praktycznie cały czas powinien ktoś być lub ewentualnie częściej zaglądać to tak nie było. O wszystkim trzeba było  samemu informować i o wszystko prosić . .Ludzie po udarach wstawali z lóżek .Nic więc dziwnego,że doszło do tragedii,może to komuś da  do myślenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym szpitalu jest właśnie taka opieka. Personel bardzo się nie przejmuje.Sam byłem świadkiem jak to naprawdę wszystko wygląda.Na intenstywnej terapii,gdzie praktycznie cały czas powinien ktoś być lub ewentualnie częściej zaglądać to tak nie było. O wszystkim trzeba było  samemu informować i o wszystko prosić . .Ludzie po udarach wstawali z lóżek .Nic więc dziwnego,że doszło do tragedii,może to komuś da  do myślenia
Zaczną baranie łby dopiero wtedy myśleć jak jeszcze co najmniej kilku wyskoczy. !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie chodzi o opiekę bo moim zdaniem nie można na nia narzekać. Trzy pielęgniarki na odziale gdzie lezy 30-40 pacjentów i praktycznie wszyscy leżacy a w jednej sali po 8 osob, po udarach itd. Neurologia - także stany ciężkie. Jak ów pacjent chciał wyskoczyć z okna to moze pomylił szpitale. Psychiatryczny jest na Abramowickiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedostateczna opieka wynika z oszczędności Dyrekcji, która nie zatrudnia wystarczającej liczby personelu. Trudno, żeby 1 osoba pilnowała non-stop jednego pacjenta, skoro na jednym dyżurze jest 2-3 pielęgniarki i jeden lekarz, który musi oprócz oddzuału zabezpieczać SOR plus konsultować inne oddziały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym szpitalu jest właśnie taka opieka. Personel bardzo się nie przejmuje.Sam byłem świadkiem jak to naprawdę wszystko wygląda.Na intenstywnej terapii,gdzie praktycznie cały czas powinien ktoś być lub ewentualnie częściej zaglądać to tak nie było. O wszystkim trzeba było  samemu informować i o wszystko prosić . .Ludzie po udarach wstawali z lóżek .Nic więc dziwnego,że doszło do tragedii,może to komuś da  do myślenia
Dlatego tusk muśi odejść tak dalej być nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://otourl.pl/piszczek_w_szpitalu <--- czytaj tu ;(   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W SZPITALU MSW w Lublinie jest wspaniała opieka,personel jest miły opiekuńczy ale bardzo zapracowany,przypadki chodzą po ludziach.alex
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja mama rok temu (zanim umarła) leżała przez 3 miesiące na oddziale udarowym w Abramowicach. Tam też były osoby, które chciały wstawac, wiec byly przypinane pasami do łóżek. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z poprzednikami. Dziwi mnie fakt ze czytelnik piszac do gazety wogole nie zastanowil sie czy jest to mozliwe aby na oddziale niepsychiatrycznym stosowac przy doslownie kazdym pacjencie srodki przymusu bezposredniego. Jest to bezpodstawne jesli pacjent wydaje sie byc spokojny zeby to czynic. Ja doprawdy nie wiem czego niektorzy oczekuja od szpitala ze nad pacjentem bedzie wisiec non stop 24 godz na dobe osobista pielegniarka? Z teggo co mi wiadomo personel ma inne zadania niz sleczenie nad chorymi ktorym rozne rzeczy do glowy przyjsc moga. To ze ktos chcial wyskoczyc, czy zrobic sobie w inny sposob krzywde to juz chyba tylko jego osobista sprawa i wina a nie szpitala. Ostatecznie jesli jest to osoba nieubezwlasnowolniona wg prawa to moze robic co chce i sie jej nie unieruchamia. Nigdy sie nie przewidzi co komus przyjdzie do glowy nie wiem gdzie w tym akurat wypadku wina szpitala?????? Nie wiem czego prasa oczekuje ze beda ludzi wiazac po udarach albo po operacjach????? Ale wiadomo sensacja musi byc lepiej sie zajnowac takimi sprawami i weszyc zlo gdzie go nie ma niz waznymi sprawami dla naszego spoleczenstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym szpitalu jest właśnie taka opieka. Personel bardzo się nie przejmuje.Sam byłem świadkiem jak to naprawdę wszystko wygląda.Na intenstywnej terapii,gdzie praktycznie cały czas powinien ktoś być lub ewentualnie częściej zaglądać to tak nie było. O wszystkim trzeba było samemu informować i o wszystko prosić . .Ludzie po udarach wstawali z lóżek .Nic więc dziwnego,że doszło do tragedii,może to komuś da do myślenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdury!!!! Sugerujesz ze pacjent byl pozbawiony opieki i dlatego wyskoczyl z okna rozumiem ze w protescie:)? Jan zastanow sie czy to ma rece i nogi. Abba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...