Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może pacjeht widzi w lusterku odwrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby amputowano mu np. lewą nogę zamiast prawej to też trzeba opinii biegłego aby to stwierdził ? To jakieś kpiny z wymiaru sprawiedliwości ! A może po prostu wymiar sprawiedliwości tak szuka aby nie znaleź ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu nagonka na lekarzy zamiast wywalenia kierownictwa ochrony zdrowia?   Co to za bzdura? nie ma "prawej" i "lewej" przegrody nosowej. Jest jedna, i c zy jest skrzywiona w prawa, czy w lewą strone i tak operuje sie ją z obu stron. Historia o bieglych tez dziwna. Jest Zaklad Medycyny Sadowej i jego rzeczą jest wyszukanie bieglego, a nie pacjenta. To wszystko jakas totalna ściema.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli będzie czytał ten artykuł pokrzywdzony pacjent z Lublina to chętnie nawiążę z tym Panem kontakt ponieważ operował nas obu ten sam lekarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu nagonka na lekarzy zamiast wywalenia kierownictwa ochrony zdrowia?   Co to za bzdura? nie ma "prawej" i "lewej" przegrody nosowej. Jest jedna, i c zy jest skrzywiona w prawa, czy w lewą strone i tak operuje sie ją z obu stron. Historia o bieglych tez dziwna. Jest Zaklad Medycyny Sadowej i jego rzeczą jest wyszukanie bieglego, a nie pacjenta. To wszystko jakas totalna ściema.
Jest lewa i prawa strona przegrody,a co do lekarzy to tacy właśnie oni są.[nie wszyscy]na całe szczęście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może pacjeht widzi w lusterku odwrotnie.
To lusterko było zwichrowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy ci lekarze jak ci co dzisiaj rządzą tym dzikim krajem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy ci lekarze jak ci co dzisiaj rządzą tym dzikim krajem.
Zobacz na Kopacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślałem, że przegroda nosowa jest tylko jedna - a tu proszę u tego Pana jest i lewa i prawa .... o co kaman?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku przegroda jest jedna ale ma dwie strony i skrzywiona jest zawsze w jedną stronę bo gdyby była krzywa z obu stron to ciekawe jak by człowiek oddychał ale nie wiedziałem że tomografia czy rtg w tym szpitalu to jest luksus ale ciekawe że nawet na badaniach kontrolnych w/w badań nie zrobili. A czy nie jest dla Państwa dziwne że oba przypadki należą do tego samego lekarza,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze słowo do lekarza Przemysława i Dyrektora szpitala: zrozumiałem dlaczego ten Pan nie chciał abym rejestrował się po operacji w luxmedzie tylko omijał rejestrację a przykre jest to że jak byłem kilka m-cy temu w tym szpitalu myśląc że się zreflektują i przynajmniej Dyrektor stanie na wysokości zadania to słyszałem tego lekarza na oddziale ale chyba nie miał mi też nic do powiedzenia. Mam nadzieję że więcej ludzi nie skrzywdzą i będą używać tomografu skoro go mają a nfz im za to płaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy pracownicy w szpitalu MSW wiedzą, że pomyłki i fałszerstw dokonała oddziałowa z lekarką a dyrektorzy szpitala za totalny bałagan w szpitalu zrobili z lekarza (który z resztą dobrze wykonał operację) kozła ofiarnego i pozbyli się go. Ale dochodzenie trwa i prawda wyjdzie na jaw, to tylko kwestia czasu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pechowa sprawa, no ale co poradzimy... przypadki chodzą po ludziach. Sama mam w rodzinie przypadek lekarza który źle coś zoperował, sprawa wyszła po czasie, a zaszył facetowi podczas operacji... wacik!. Gdyby nie to, że miał ubezpieczenie w Inter Polska to by dawno z manatkami poszedł, a tak to za wszystko zapłacili z ubezpieczenia.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...