Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarła przy porodzie w SPSK4. Prokuraturę zawiadomił mąż

Utworzony przez Guest, 29 października 2015 r. o 08:27 Powrót do artykułu
A dziecko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było dać komu trzeba 3 tysie i żonka by żyła, bo taka jest taryfa. Co Ty taki chłopie niedzisiejszy !!! Chyba życie jej było więcej warte? Chociaż różnie to dziś bywa w rodzinach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak koperty to brak zainteresowania lekarza -zasada nr 1 w szpitalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozniósłbym cały ten oddział wraz z personelem gdyby mnie to spotkało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddział do likwidacji, mojego narodzonego syna wypisali z taką żółtaczką, że potem przez miesiąc na chodzki leżał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest tam jeden konował co wszystkie rodzące chetnie by go udusiły !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wpisu " trzeba było dać komu trzeba 3 tysie i żonka by żyła ... " - NIKT nie ma prawa uśmiercać, ani skazywać na kalectwo, ani cierpienie NIKOGO. Czy to za 300 tys, czy za 3 tys, czy za 300 zł, czy za ... 3 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wszyscy mają na kopertę a to jest odpowiedż na hasło aby rodziło się więcej polaków!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś wie, co za lekarz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś wie, co za lekarz?
tak wiedzą wszystkie tam rodzące z drugą ciążą juz tam nie rodzą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak wiedzą wszystkie tam rodzące z drugą ciążą juz tam nie rodzą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja również tam rodziłam i jakoś nie wiem który to lekarz???? Pierwsza litera nazwiska...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak wiedzą wszystkie tam rodzące z drugą ciążą juz tam nie rodzą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
ktoś wie, co za lekarz?
Z PISU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś mnie to nie dziwi na oddziale gdzie Prawa Pacjenta i standardy opieki okołoporodowej cały personel ma w nosie. Szkoda tylko że musiała stać się taka tragedia żeby ktoś w końcu się nimi zajął na poważnie. Mam nadzieję że rodzina pacjentki nie odpuści i będzie miała na tyle siły aby osoby odpowiedzialne za tragedię zostały ukarane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wpisu " trzeba było dać komu trzeba 3 tysie i żonka by żyła ... " - NIKT nie ma prawa uśmiercać, ani skazywać na kalectwo, ani cierpienie NIKOGO. Czy to za 300 tys, czy za 3 tys, czy za 300 zł, czy za ... 3 zł.
Pewnie ,że tak !!! Ale przepisy swoje, a życie swoje !!! Zwłaszcza w tym ustroju , w którym człowiek dla człowieka jest wilkiem i mają przetrwać tylko silne, bezwzględne jednostki , które zanim osiągną jakikolwiek sukces,  muszą  po drodze zadeptać wiele osób . Poza tym tak wiele jest dóbr konsumpcyjnych,  a mało pieniędzy ,że pokusa ich zdobywania będzie popychała niektórych do niecnych czynów ...;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodziłam w tym szpitalu w lipcu na opiekę nie narzekałam, byłam przygotowywana po porodu sn a miałam cc i koperty nie dawałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
działa klauzula sumienia lekarza,poród naturalny ,bo taki przewiduje sumienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm, na porodówce jest w miarę przyzwoicie. Ten szpital ma problem z oddziałem, na którym pacjentki leżą po porodzie. Tam bym zrobiła czystkę. 2-3 położne tylko wykonują swój zawód zgodnie z jego misją. Dla kobiety rodzącej po raz pierwszy, w tej burzy hormonów to jest dramat i wcale się nie dziwię, że mają baby blues i inne traumy potem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rodziłam tam 3 lata temu opieka była naprawdę wspaniała, jak zdecyduję się na kolejne dziecko to rodzę tylko u nich ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm, na porodówce jest w miarę przyzwoicie. Ten szpital ma problem z oddziałem, na którym pacjentki leżą po porodzie. Tam bym zrobiła czystkę. 2-3 położne tylko wykonują swój zawód zgodnie z jego misją. Dla kobiety rodzącej po raz pierwszy, w tej burzy hormonów to jest dramat i wcale się nie dziwię, że mają baby blues i inne traumy potem...
uff dobrze ze nie tylko ja mam takie doświadczenia.. Tak,pamietam 3 Panie ktore były wielce pomocne. zwłaszcza p. Jola..taka wysoka, szatynka.. super kobieta.. na drugim biegunie stara raszpla, taka blondyna .. zero zrozumienia, pomocy, pogarda ..masakra.nigdy wiecej tego szpitala!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też rodzilam w lipcu tego roku przyjechałam w dniu gdzie mój dr prowadzący miał dyżur na izbie okazało się ze będzie cc i on mi je zrobił fakt ze miało być o 17 a wyszło o 22:30 ale było ale jaki koszmar przeżyłam na oddziale tym co się już po porodzie leży z dzieckiem szok to moje kolejne dziecko ale poród 1 w tym szpitalu dramat mają Cię za nic nie masz żadnych praw a już nie wspomnę o problemie przy karmieniu wyszłam po tym z deprecha nie polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...