Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To tylko tak jak nikt za nic nie odpowiada.Czyli wiocha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tam stok narciarski w lublinie jest rózniez skocznia narciarska z prawdziwego zdarzenia krokiewka.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na forum malkontenci!!!! Moi "krajanie" znow znaja sie na wszystkim i wiedza lepiej od fachowcow! Zalosne niektore wpisy uswiadamiaja mi, ze nie warto zwracac uwagi na frustratow....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lublinie naprawde dno... a na wsi w Rąblowie juz otwarte i można śmigać aż nos zamarźnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Alina: Malkontenci? Jakoś stoki prywatne już ruszyły, fachowcy to oni są od brania naszych pieniędzy i nic więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku po co ci stok ?? Idź na pierwszą lepszą górkę i jeździj do woli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alina napisał:
A na forum malkontenci!!!! Moi "krajanie" znow znaja sie na wszystkim i wiedza lepiej od fachowcow! Zalosne niektore wpisy uswiadamiaja mi, ze nie warto zwracac uwagi na frustratow.... [/quote] Tak jak napisał @szusmen
szusmen napisał:
w Lublinie naprawde dno... a na wsi w Rąblowie juz otwarte i można śmigać aż nos zamarźnie
Rąblów już działa od samego początku nie pisząc o innych stokach (bo nie byłem osobiście ale wiem od znajomych, że coś tam jeszcze działa) a tutaj koło Globusa to im nie zależy wręcz lecą zasadą czy się siedzi czy się leży to kasa się należy... to jest deb***izm i tyle w tym temacie. [quote name='lolik' timestamp='1291283937' post='397064'] Do Alina: Malkontenci? Jakoś stoki prywatne już ruszyły, fachowcy to oni są od brania naszych pieniędzy i nic więcej.
eh Lublin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze mnie zastanawialo jak to jest frajda zjezdzac z tak krotkiej gorki placac za to jeszcze , to tak jak bym mial radoche latem z moczenia dupy w ogrodowym baseniku z gumy , jakie mozna dostac w hipermarketach . jak jezdzic na nartach to w gorach a nie na jakiej gorce w miescie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Imposybilizm to wrodzony lub nabyty w zawodzie ewentualnie na stołku rodzaj niemożności. Taka swoista impotencja, na którą aktualny dyrektor MOSiR cierpi od początku swojej kadencji, w której najwięcej uwagi poświęca na utrzymanie stołka pod dupą. Może ktoś z nowych władz miasta wreszcie mu się do niej dobierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...