Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot

Utworzony przez ~lublinianka~, 10 października 2009 r. o 21:15
Wstyd mi za tego pajaca. Gdzieklwiek pojadę, słyszę: A, to z tego Lublina, co ten przygłup Palikot?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mysl tak i nie wstydz sie za politykow. Oni nie maja wstydu ,przyzwoitosci lecz ambicje. Skruszeni sa wtedy gdy ich przylapia na matactwwie i idsuna od wladzy czyli profitow. Pan Palikot wybitny znawca Gombrowicza zaslynal jako polski Katon i Rejtan zarazem. Wart Pac palaca.Cytat z Sienkiewicza co tlumaczosc na wspolczesnosc liberalizm Tuska wiecej szkodzi polskim obywateloa niz walka z korupcja w wykonaniu B.Premiera Kaczynskiego. Czy Premier Tusk nie otrzymywal sygnalow np.od Julii Pitery o nieprawidlowosciach. Co ta Pani robi od dwu lat w rzadzie?Bierze pieniadze? Co z kontami Palikota. Znowu dyspozyzyjna prokuratura Szczegolnie lubelska Lublin Polnoc odstapi od zbadania tej sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja lubie palikota. wole go od blizniaczych oszolomow . wstyd mi za reprezentacje w pilce noznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...