Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Błazenada, farsa, głupota, tandeta polityczna, .... no i nie wiem jak dalej nazywać to, co nosi miano "polityki państwa". Przecież oni wszyscy bawią się w politykierów - showmenów. Pogonić to towarzystwo, bo Szymon Majewski Show jest MOCNO ZAGROŻONE.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tym co nabijajo sie z efektów pracy komisji Palikota proponuje eksperyment nałkowy: weśta swój zegarek lub telefon komurkowy, rozdepczta go bótem, a potem próbujta naprawić. Morał: zepsóć jest łatwo, naprawić tródno, zepsóć morzna szybko, naprawiać tżeba dłógo...Ot i cała mondrość. Nie trza nabijać sie z Palikota. Pisze specjalnie z błendami, rzebyśta zrozumieli... czytajta tótaj
0
jan ostrzyca napisał:
Tym co nabijajo sie z efektów pracy komisji Palikota proponuje eksperyment nałkowy: weśta swój zegarek lub telefon komurkowy, rozdepczta go bótem, a potem próbujta naprawić. Morał: zepsóć jest łatwo, naprawić tródno, zepsóć morzna szybko, naprawiać tżeba dłógo...Ot i cała mondrość. Nie trza nabijać sie z Palikota. Pisze specjalnie z błendami, rzebyśta zrozumieli... czytajta tótaj
Ciekawa jestem, czy dużo pan sie namęczył przy tym pisaniu, czy też poszło gładko...? Mam nadzieję, że zrozumial pan aluzję. A teraz do rzeczy: "Nie głosowałem na Palikota i raczej nie zagłosuję, ale za skrajnie nieuczciwe uważam ciągłe przestawianie go w mediach jako pajaca z gumowym fi***em w garści". Cytat pochodzi ze wskazanej przez pana strony - Jan Ostrzyca:Lubelski Blog. 1. Jest takie przysłowie"Jak cię widzą, tak cię piszą". 2. To pan Palikot używa "niekonwencjonalnych gadżetów" dzięki którym jest rozpoznawalny - ten od penisa. 3. Od dziś można będzie mówić o panu pośle: ten od pluszaków; ten od wiadra; ten od whisky. 4. Drogi panie Janie (zwrócę siędo pana w stylu pani Cichopek), to nie nieuczciwość ludzka i medialna przedstawia pana posła w takim świetle, to on sukcesywnie konsekwentnie i być może ( mam nadzieję, że tak, bo inaczej to tylko leczenie) z premedytacją tak siebie przedstawia mediom i odbiorcom tych mediów. Dlatego też proszę znaleźć inną linię obrony, ta jest dalece nieskuteczna.
0
Przeprowadzam ankietę. Jak sądzicie co Palikot ma na głowie: a>futro z lisa b>gniazdo strusia c>tupecik z Tuska d>pozostałości z członka którym wymachiwał.
0
zagadka - kto jest nadwornym błaznem Tuskoła Pierwszego ?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: