Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
OTO POLSKA JAKIEJ CHCIELIŚMY Polska na granicy kulturowego i gospodarczego niebytu, bliska czasom rozbiorów, niszczenie albo wyprzedaż resztek strategicznie ważnych dla Polski segmentów gospodarki, upadająca służba zdrowia, systemu emerytalno-rentowego i szkolnictwa, wzrost bezrobocia i zubożenia na granicy wegetacji b. dużej części społeczeństwa, rosnące wewnętrzne i zewnętrzne zadłużenie, a przy tym złodziejstwo, grabież, propagowanie cwaniactwa, korupcja, niszczenie tradycji narodowych, skrajnie kosztowny i niszczący gospodarkę kryzys narzuconych Polsce neoliberalnych dogmatów gospodarczych, wymuszane karykaturalne decyzje kolejnych rządów albo ich zupełny brak, kolejny b. poważny kryzys mechanizmów sprawowania władzy, zupełna utrata zaufania do życia politycznego, społecznego i gospodarczego, Polacy skutecznie na siebie podjudzeni, podzieleni, zatomizowani, wrogo do siebie nastawieni (właściwie, co prócz języka nas jednoczy ?), wszelkie autorytety zdeptane, a mogące takimi być skutecznie wykluczane z życia społecznego, itd., itd…. Może się okazać, że wreszcie tzw. rozwiązanie kwestii polskiej ze strony naszych wschodnich i zachodnich sąsiadów dokona się bez jednego wystrzału. To cena zabójcza. TO JEST ZDRADA CAŁEJ KLASY POLITYCZNEJ OSTATNICH 20-tu LAT I NASZEJ POLAKÓW GŁUPOTY. Polska ma przestać istnieć nie tylko formalnie (podpisany tragiczny w skutkach dla Polski tzw. traktat lizboński), ale także (a może przede wszystkim) realnie. To się dzieje od 20-tu lat (kiedyś oficjele mówili nawet, że pierwszy milion trzeba ukraść !). Tylko teraz towarzystwo skacze sobie do gardeł, bo to są już resztki, a chętnych nie maleje. No i oczywiście jest to wszystko wymuszane tzw. standardami UE. Bo Polska nie miała być silna i zasobna. Byłoby to sprzeczne z np. aspiracjami, dążeniami i interesami niemieckimi. Czyli także pośrednio całej UE. Dlatego w całej naszej transformacji ustrojowo-gospodarczej od 20-tu lat, wsparcie polityczne, medialne i gospodarcze praktycznie z całej UE, otrzymywali i otrzymują ludzie (i ugrupowania polityczno-biznesowe), którzy gwarantowali doprowadzenie Polski do stanu jaki obecnie mamy. Tak miało być i tak się stało !!! MARZENIA I PRAGNIENIA POLAKÓW WRESZCIE ZACZYNAJĄ SIĘ SPEŁNIAĆ. MOŻEMY BYĆ DUMNI.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dżej dżej rządzi
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Tusk. Jezeli Palikot ma byc kluczem do sukcesu to gratuluje pomyslu. Jak mawial Mikke roznica pomiedzy glosowaniem na PO i PIS to roznica pomiedzy cholera a tyfusem. Rozwazcie to sami.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ŚWIŃSKI RYJ WIZYTÓWKĄ PLATFUSÓW TRAFNY WYBÓR TUSK ROBI JUŻ POD SIEBIE
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jaki szef taka PO-rtia PO-lityczna - juz teraz wiadomo ze Platforma Obywatelska to partia chamów, wiejskich dorobkiewiczów, pedałów, zboczeńców, złodzieji, tranzwestytów. Mam nadzieje ze za dwa i półroku wszyscy oni znajdą sie tam gdzie jest ich miejsce czyli w Kryminale a najwiekszym obrońcą mniejszosci seksualnych czyli PO-słem z lateksowa protezą prącia zaopiekują sie niewyżyte gitty, którzy zyskają ekstrawagancką "panienkę' w celi, z której usług będą na codzień korzystać
Ostatnio edytowany 16 października 2009 o 08:36
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To teraz na pewno jak Pan Janusz został taka "szychą" ruszą obiecywane inwestycje i zacznie się budować drogi na Lubelszczyźnie zgodnie z głoszonymi cały czas przez "platformę o..." standardami dla Lubelszczyzny.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe co teraz będzie robił Graś, jak już oficjalnie Paligłupek został rzecznikiem Płatformy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mario napisał:
"Taki brylant jak pali-GŁUP zdarza się raz na pokolenie"
oj chyba raz na tysiąclecie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JACY CZŁONKOWIE TAKA I PARTIA -TO KORUPCJOGENNE DZIADOSTWO JUŻ NIEDŁUGO SIĘ ROZPADNIE
Zaloguj się, aby oddać głos
0
co Palikot, Mucha , Sierakowska, i inni posłowie zrobili dla LUBLINA ???!!!! NIC !!!!!!! dlatego nie zagłosuję na żadnego z nich w nadchodzących wyborach !!!! Palikot nic dla Lublina nie robisz typie !!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dobre intencje Palikot ma dla siebie. Dba tylko o swoje interesy. Ale czy ma czyste ręce i czy ktoś to sprawdził? Wkrótce może sie okazać, że znowu to ogromna POlityczna POmyłka. Bedzie nagonka na opozycję że ujawnia jakieś draństwa i przekręty tego dżentelmena. PO co dawać do tego okazje windując faceta wobec ktorego jest tyle zastrzeżeń. Jest to niezrozumiałe i wydae się że PO zatraca instynkt samozachowawczy. Może to i lepiej bo te rządy nie wnoszą dla Polaków niczego dobrego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: