Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot będzie miał wiec dzięki fortelowi

Utworzony przez Gość, 9 czerwca 2010 r. o 12:26 Powrót do artykułu
Na wały wysłać tego wała Palikota, niech układa worki. Przynajmniej był by jakiś pożytek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na wały wysłać tego wała Palikota, niech układa worki. Przynajmniej był by jakiś pożytek.
Sam jesteś wałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot wspomógł już powodzian. Warto zapytać Kaczyńskiego czy także to uczynił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego to Palikot ma iść na wały skoro inny polityk w tym czasie zajmuje się swoja kampanią, każdy ma prawo do wypowiedzenia swojego zdania gdzie chce i kiedy chce, szczególnie że nie przeszkadza tym nikomu. Kto chce niech słucha, a kto nie to nie, nikt nikogo do niczego nie zmusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOLAŁBYM TEGO BŁAZNA NIZ OBECNEGO PREZYDENTA LUBLINA!!! FAJNIE , ZE BEDA 2 WIECE ! TO POWINNA BYC KONFRONTACJA TYCH CO ZABIEGAJA O NASZE GLOSY! A NIE WYSTEPUJA SOLO A POTEM W KULUARACH SIE UKŁADAJA I LICZA KASE! SWOJA DROGA KACZOR DZIS POKAZE SWA PRAWDZIWA TWARZ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten człowiek poprostu sie nudzi a nasz region dalej tonie w błocie....nic dodać nic ująć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. To sie nazywa mieć władzę . Ciekawy jestem czy PiS dostał by pozwolenie gdyby PO miało wiec wyborczy . Pewnie każde inne spotkanie (łącznie ze składaniem kwiatów przez dzieci) było by zabromione. Ciekawe co na to Rycho i Miro. A może by sie wypowiedział także Grzecho.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna.l napisał:
WOLAŁBYM TEGO BŁAZNA NIZ OBECNEGO PREZYDENTA LUBLINA!!! FAJNIE , ZE BEDA 2 WIECE ! TO POWINNA BYC KONFRONTACJA TYCH CO ZABIEGAJA O NASZE GLOSY! A NIE WYSTEPUJA SOLO A POTEM W KULUARACH SIE UKŁADAJA I LICZA KASE! SWOJA DROGA KACZOR DZIS POKAZE SWA PRAWDZIWA TWARZ....
anna l zmieniła płeć, jak jej dzisiejszy bohater rzekomy bankrut z platformy pochodzący spod Biłgoraja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzimy jakimi metodami dziala platforma, i jak dziala propaganda tej jedynej slusznej partii, panie paliglup rozliczanie zacznij pan od swojej partii ktora nota bene rzadzi juz 3 lata i co? Co pan powiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A p.Palikot to umiałby istnieć bez p.Kaczyńskich? Chyba powinien wystawić im pomnik, gdyż to właśnie dzięki śp.Prezydentowi i p.J.Kaczyńskiemu Polska ciągle o nim słyszy, gdyż dokonań jako polityk nie ma żadnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj szykuje się kolejny lincz na bracie ŚP. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego - Palikot będzie miał wiec na placu Litewskim. Dzięki fortelowi. w związku ze wspomnianą prowokacją "Platformy Obywatelskiej" proszę wszystkich Lubelaków dobrej woli o stawienia się przy Jarosławie Kaczyńskim w pobliżu pomnika Unii Lubelskiej przed godziną 16:00. obawiam się, że będzie konieczne pilnowanie bojówek tego znanego chuligana POlitycznego, więc stawmy się tam wszyscy by zapewnić należyty porządek. wszystkim chętnym do pomocy w zapewnieniu bezpieczeństwa Jarosława Kaczyńskiego - serdeczne Bóg zapłać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe po ilu "małpkach" jest ten gość na zdjęciu? Wygląda jak świeżo po dykcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
razpuding napisał:
dzisiaj szykuje się kolejny lincz na bracie ŚP. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego - Palikot będzie miał wiec na placu Litewskim. Dzięki fortelowi. w związku ze wspomnianą prowokacją "Platformy Obywatelskiej" proszę wszystkich Lubelaków dobrej woli o stawienia się przy Jarosławie Kaczyńskim w pobliżu pomnika Unii Lubelskiej przed godziną 16:00. obawiam się, że będzie konieczne pilnowanie bojówek tego znanego chuligana POlitycznego, więc stawmy się tam wszyscy by zapewnić należyty porządek. wszystkim chętnym do pomocy w zapewnieniu bezpieczeństwa Jarosława Kaczyńskiego - serdeczne Bóg zapłać
JEŻELI KTOŚ PODNIESIE RĘKĘ NA PANA JAROSŁAWA /CYT./TO TAK JAK BY PODNOSIŁ NA POLSKĘ -ZOSTANIE ONA SKUTECZNIE OBCIĘTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tam będzie bezpiecznie? Ja chetnie pojde ale chcialam zabrac coreczke i nie wiem czy to dobry pomysl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawostki na temat Palikota znalezione na blogu Kataryny na www.kataryna.salon24.pl. To nie jest dla lemingów z PO, oni potrafią przeczytać ze zrozumieniem max. 3 zdania. Janusz Palikot: To jest skandal. To jest podłość ze strony Kaczyńskiego i Kaczyńskich, że za publiczne pieniądze jak zawsze nabijają sobie prywatną kasę. To jest żenujące. Nigdy nie powinno mieć miejsca, ale Kaczyńscy nigdy nie zarobili złotówki, zawsze żyli na koszt podatnika. Tak Palikot komentuje odszkodowanie jakie dostanie Marta Kaczyńska, i chyba nie ma wątpliwości, że robi to po to, aby podgrzać atmosferę przed dzisiejszą wizytą Kaczyńskiego w Lublinie, którą Palikot ma zamiar zakłócić swoim wiecem. Oczywiście bez wiedzy i zgody Komorowskiego, bo kandydat reklamujący się hasłem "Zgoda buduje" nie sięgałby po takie metody, prawda? Dzisiejsza wypowiedź Palikota o skandalicznym wzbogaceniu się Marty Kaczyńskiej na tragicznej śmierci obojga rodziców zbiegła się w czasie z artykułem o finansach samego Palikota. Dziennik Gazeta Prawna: Miliony długu w zagranicznych bankach i firmach. Mimo, że Janusz Palikot jest trzecim, pod względem ilości posiadanej gotówki, posłem w Sejmie, to jego długi sięgają kilkudziesięciu milionów złotych. Oto komu i ile winien jest kontrowersyjny poseł. Janusz Palikot jest winny bankom, firmom i... swojemu bratu aż 34,47 miliona złotych - wylicza portal money.pl. Poseł pożyczył 1,1 miliona od Metro Banku na nieruchomości. Z BRE wziął milion euro na "kupno praw majątkowych". Do tego 1,8 miliona zł od Green Venture, 2,6 miliona euro od firmy Hydrativa i 3,9 miliona euro od brata na inwestycje. Autor porannego wywiadu, Konrad Piasecki, chyba nie trafił w porannej prasówce na ten wywiad bo nie zadał zaglądającemu do kieszeni sieroty Palikotowi pytania o jego finanse. Bo albo jest tak, że oświadczenie majątkowe Palikota odzwierciedla stan faktyczny i jest on bankrutem bez realnych perspektyw na spłatę swoich ogromnych długów, albo oświadczenie majątkowe i ujawnione w nim "pożyczki" to pic na wodę i jest on zwykłym oszustem, który wyprowadził swój majątek do rajów podatkowych aby go ukryć przed fiskusem i własną rodziną, a teraz oszukuje wyborców kłamiąc w oświadczeniu majątkowym o wielomilionowym zadłużeniu, którego nie ma. Nie wątpię w uczciwość Palikota, i zakładam, że jest tylko żyjącym ponad stan bankrutem. Chciałabym jednak, żeby wreszcie znalazł się dziennikarz, który go o to przyciśnie z równą determinacją z jaką wydobywa z niego kolejne bluzgi na Kaczyńskich. Ale chyba się nie doczekam, bo dopóki bankrut z Lublina zapewnia szoł i klikalność, żadne trudne pytania nie padną. A im częściej będzie bił na oślep, tym bardziej będą o niego rywalizować największe dziennikarskie gwiazdy. Od czasu do czasu robiąc przerwę na narzekania nad upadkiem politycznych obyczajów, z czym oczywiście nachalne lansowanie nietykalnego Palikota nie ma absolutnie nic wspólnego. Dawno temu, nie mogąc się doczekać dziennikarskich ustaleń w tej sprawie, próbowałam sama sprawdzić jak to jest z tymi jego finansami, zwłaszcza, że była żona stawia mu bardzo poważne zarzuty. A ponieważ premier Tusk publicznie deklarował, że nie widzi powodu aby nie upublicznić przedstawionych mu przez Palikota wyjaśnień, zapytałam Kancelarię Prezesa rady Ministrów: W związku z publiczną deklaracją Prezesa Rady Ministrów o woli upublicznienia wyjaśnień przedstawionych mu przez Pana Posła Janusza Palikota (Prezes Rady Ministrów Donald Tusk "Nie ma tu żadnego problemu, żeby nie [upublicznić wyjaśnień przekazanych mi przez Pana Posła Palikota]. To nie są materiały, które mają charakter poufny.) zwracam się z uprzejmą prośbą o informację publiczną: Czy Pan Premier podtrzymuje wolę upublicznienia wyjaśnień Pana Posła Janusza Palikota? Jeśli podtrzymuje, kiedy i w jakiej formie zostaną one upublicznione? Jeśli nie podtrzymuje, co spowodowało zmianę stanowiska w tej sprawie? A oto odpowiedź jaką otrzymałam z Centrum Informacyjnego Rządu: Szanowna Pani! Zgodnie z wyjaśnieniami otrzymanymi z Departamentu Prawnego KPRM uprzejmie informuję, że na podstawie ustawy o dostępie do informacji publicznej nie można zobligować organu do złożenia wyjaśnień lub zajęcia stanowiska w określonej kwestii. W związku z tym w odniesieniu do informacji o ewentualnym upublicznieniu przez Prezesa Rady Ministrów wyjaśnień posła J. Palikota, o którą Pani wnioskuje, ww. ustawa nie znajduje zastosowania – informacja ta nie jest informacją publiczną. Jak widać z własnej woli ani Palikot, ani ci co go używają, nie zamierzają tu niczego wyjaśniać. Na dziennikarzy też nie ma co liczyć, bo dopóki Palikot będzie im dostarczał nowych cytatów na "jedynki" nie zrobią nic, żeby podważyć jego polityczną, o moralnej nie wspominając, pozycję. A przecież ktoś wreszcie powinien krzyknąć, że król jest nagi. Zamiast tego będziemy mieć dzisiaj niestety pełne podniecenia relacje z wiecu Palikota. I tego starcia Kaczyński raczej nie wygra, bo jak tu wygrać z czymś takim? To tylko dygresja, wprowadzenie, które miało uzasadnić, że znowu marnuję bajty na Palikota. Ale w dzisiejszym jego wywiadzie znalazłam też ciekawe wątki. Palikot - świetnie poinformowany w szczegółach kampanii Komorowskiego i najwyraźniej będący jej kluczowym aktorem, a kto wie, czy nie współscenarzystą - przyznaje prawie wprost, że Belka jest elementem układu z Kwaśniewskim, na mocy którego Belka dostaje stołek w NBP, a Komorowski poparcie Kwaśniewskiego w drugiej turze. Pozostaje pytanie, co z tego będzie miał sam Kwaśniewski. Palikot zdradza też, że trwają rozmowy z Olechowskim, mające namówić go do wycofania się. Jedno i drugie już wiedzieliśmy, ale teraz przyszło potwierdzenie z samej centrali sztabu Komorowskiego. Najciekawsza jest jednak wypowiedź Palikota o wpadce Komorowskiego z gazem łupkowym. Janusz Palikot: To był błąd. Był źle przygotowany. Ludzie, którzy przygotowują go do tego typu wypowiedzi, powinni ponieść konsekwencje. Nie musi się znać na różnicy między gazem łupkowym a łupkach naftonośnych. Palikot przyznał, że Komorowski nie mówi swoich tekstów, tylko powtarza to co mu ktoś podrzuca. Ktoś najwyraźniej cieszący się bezgranicznym zaufaniem marszałka, skoro przed powtórzeniem za nim nawet nie zasięgnął drugiej opinii. W jednej z ważniejszych spraw, nie miał pojęcia co zadeklarował i że jest to sprzeczne z interesem Polski. I rodzą się dwa pytania. Czy ktoś tak bezmyślnie powtarzający szkodliwe dla Polski deklaracje, których znaczenia nawet nie rozumie nadaje się na prezydenta? Kto doradza Komorowskiemu i sufluje mu kwestie tak ewidentnie sprzeczne z politycznymi i gospodarczymi interesami Polski, i cieszy się na tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Palikot wspomógł już powodzian. Warto zapytać Kaczyńskiego czy także to uczynił.
- dlatego, że p.Palikot nie kandyduje na prezydenta, a jedynie myśli co zrobić, aby był szum i sprowokować p.Kaczyńskiego, by później mówić, że On jest be, a ja (czyt.Palikot) zmartwychwstałem. Cóż p.Palikot, jak widać i cud jakiemu wg pana, dostąpił pan, na niewiele się zdał, bo co zastygło to i powstało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość22 napisał:
Czy tam będzie bezpiecznie? Ja chetnie pojde ale chcialam zabrac coreczke i nie wiem czy to dobry pomysl.
na pewno w jakimś sensie będzie bezpiecznie, ale warto wziąć parasole, by dzielnie znosić deszcz "platformianych plwocin" i gumowce do brodzenia w kubłach wylewanego na nas łajna. mocne majtki do ochrony przed sztucznymi penisami również będą mile widziane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~KaMa~ napisał:
Dlaczego to Palikot ma iść na wały skoro inny polityk w tym czasie zajmuje się swoja kampanią, każdy ma prawo do wypowiedzenia swojego zdania gdzie chce i kiedy chce, szczególnie że nie przeszkadza tym nikomu. Kto chce niech słucha, a kto nie to nie, nikt nikogo do niczego nie zmusza.
- odp. jak powyżej napisałam. Co natomiast do darowizny p.Palikota dla powodzian, to nie sadze aby dał więcej niż może sobie odpisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
razpuding napisał:
mocne majtki do ochrony przed sztucznymi penisami również będą mile widziane
- a może pas cnoty jak za czasów Średniowiecza, wygląda na bardziej trwały Sama się zastanawiam, czy iść. Dziecka jednak nie wzięłabym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku przestrodze - Nie ma co wdawać się w dyskusje z głupkiem, bo trzeba zejść do jego poziomu intelektualnego. A tam niestety on ma większe doświadczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...