Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot chce się wyciszyć

Utworzony przez POpaprane Państwo, 27 września 2008 r. o 14:29 Powrót do artykułu
POdobno najlepiej POwinno sie wyciszyć z giwerą w jednej ręce i sztucznym penisem w drugiej. To POdziała na POwno na POna POlmosa-POlikota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piesn ku Slonca Peru Nie marzyłem o tym nigdy. Nawet w smutnym PRL-u, Że,nad naszą polską ziemię, Wzejdzie kiedyś ,Słońce Peru. Jego blask porazi wszystkich, Zginie przy tym także wielu, Kiedy błysk od Andów przyjdzie, A z nim także Słońce Peru! Przejedzona zupa dzieci, Koniec marzeń o kisielu, A z kieszeni naszych trzeba, Jeszcze wesprzeć Słońce Peru, Nie dla ciebie podróż życia, Głos już dałeś przyjacielu ! Teraz czekaj ,aż cudownie , Kiedyś zgaśnie Słońce Peru! Będzie toczyć się leniwie, Złudnym światłem kusząc wielu, Aż wypali się do szczętu, Słońce Kaszub !, Słońce Peru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POwiedz mi POlityku kto jest Twoim prowadzacym a POwiem Ci kim jestes...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz uwierzylem,ze pan Palikot gra w sztuce Polska Platforma Narodowa.Platforma dla narodu,narod z platforma.Ulzylo mnie przyznanie,ze to tylko solowe wystepy solisty z Lublina dla wizerunku ipopularnosci.Ulzylo,ze wystepy pana Palikota przeciwko naduzywania prawa przez policje to nie troska o bezpieczenstwo obywateli,a wylacznie dzialanie we wlasnym interesie.Konferencje prasowe w obronie pobitego przez policjantow w Swidniku menela to tez dla wizerunku.Notabene skutecznie przestraszyl pan policje,ktora nie zapewnila ty policjantom prawa do obrony.Skutki pana radosnej tworczosci do dzisjaj odczuwaja rodzinu policjantow.Wlatach 80 matka tych ludzi opiekowala sie moimi dziecmi.Skarzyla sie ze jej synowie strasznie pijai zabieraja jej pieniadze,umarla bez opieki ze strony dzieci.Z alkocholikow zyjacych z opieki spolecznej dla wlasnego ,,Ja,, uczynil pan prawych i skrzywdzonych obywateli. To jest pana moralnosc.z zycia innych ludzi robi pan sobie zabawe.Czlowik ktory zrobil majatek na produkcji tanich win juz zdobyl popularnosc u matek i dzieci ich mezowi ojcow. inie ma prawa przedstawiac sie jako symbol moralnocci.Przyznajac ze panski dzialania spowodowane sa proznoscia nie ma pan prawa sasiadac w Polskim Sejmie,atym bardzie e Teatrze Narodowym.To profanacja. Zostal panu tylko teatr kukielek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po namysle wycofuje sie z pomyslu teatru kukielek z uwagi na dzieci.Proponuje natomiast Teatr Chorego zartu ipijanej groteski.Panie Tusk-gratuluje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...