Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot dalej będzie rządził lubelskim PO, wygrał z Karpińskim

Utworzony przez Norymberga dla PełO, 22 maja 2010 r. o 14:15 Powrót do artykułu
Skończcie pisać ciągle o tym człowieku bo rzygać się chce!!! Co on zrobił dla Lublina? powsadzał tylko swoich PO-ziomków na wysokie stanowiska i niszczy nasze miasto. Wynocha do Biłgoraja w Lublinie jesteś presona non grata!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FSB napisał:
łoj Wacek, Wacek - twój mały wacek dostarcza wiele przyjemnosci wielu działaczom PełO i oficerom Bundeswehry
FSB też byles w tej grupie i korzystałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasio Nikodem P. - herbu gumowy fajfus - niczego dobrego dla regionu nigdy nie uczynił i nie uczyni. Wszystkie jego obietnice są funta kłaków warte. Posiada cechy osobowości narcystycznej w sadomasochistycznym wydaniu. Zrobi (z siebie) wszystko, aby w danym momencie uzyskać poklask klakierów i "brązowonosych" (zresztą w jego otoczeniu kilku jest etatowych liżących mu d... za kasę lub wpływy) oraz mediów i sam podziwiać swoje czyny. Część mediów i "warszafka" promują bezczelność i chamstwo pajaca jako przejaw geniuszu. Postać podobnego karierowicza została wypromowana w powieści T. Dołęgi-Mostowicza. Z tym, że wówczas mieliśmy do czynienia z fikcją literacką, natomiast współczesny Nikuś kilka miesięcy temu całkiem serio wyznawał jak Tusk zostanie prezydentem, to on być może przystąpi do rywalizacji o stolec premiera... Jeśli POpaprańcy go wybrali na swojego szefa - to mają na co sobie zasłużyli. Niestety uczciwi POlitycy w tej partii nie mają tam czego szukać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
informuję, że Platforma Obywatelska jest autonomiczną i niezależną organizają polityczną. Nasze wybory są wyłącznie naszą sprawą. Wybraliśmy najlepszego spośród nas. A wam, plebsie nic do tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Demokrata napisał:
informuję, że Platforma Obywatelska jest autonomiczną i niezależną organizają polityczną. Nasze wybory są wyłącznie naszą sprawą. Wybraliśmy najlepszego spośród nas. A wam, plebsie nic do tego.
Jestem wykształconym plebsem z 2 fakultetami, oba na UMCS. Szanuję demokrację. Mam też prawo wyrazić swoje zdanie i z tego prawa teraz korzystam : pan Palikot to nie półgłówek, jak znaczna część Polaków uważa. To dobrze zaprogramowana maszyna, taka polityczna prostytutka ( wiadomo, te się sprzedają za określone korzyści ), to inteligentna maszyna, ale co z tego, jak daje się wykorzystywać i jeżdzić po swym tyłku hrabiom i futbolistom. Niech sobie Palikot używa seksu do woli, w końcu to w jakiś sposób odmładza , fryzura się poprawia, wzrok podobno też ( stąd te mafijne okularki na jego nosie )....Społeczeństwo jednak wybrało tego przystojniaka, aby reprezentował interesy społeczności i regionu, z którego kandydował. Czekamy na efekty prac pod tytułem Przyjazne Państwo, czekamy na zaangażowanie w pozyskiwaniu środków dla Lubelszczyzny, na promowanie regionu, na KONKRETNE DZIAŁANIA ! Tymczasem mam wrażenie, jakoby 2 ostatnie lata pan Palikot spędził na arenie cyrku, gdzie małpy, owszem- jego, ale ten cyrk jakby nie nasz....Panie Palikot, tak już zostałam wychowana, że pogratuluję panu wygranych wyborów. Nie powiem, abym była z tego powodu szczęśliwa. Czuję się wręcz zażenowana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasa rządzi, matoły ! Musiał wygrać bo kto by tej sekcie sfinansował kolejne wybory ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wyczynami tej lateksowej małpy nawet media sie znudzą i przestanie sie im opłacać przedstawianie błazeniadty tego pajaca, to w akcie desperacji zwoła konferencje prasową w Urzedzie wojewódzkim gdzie panuje jego protegowana blondynka, ponownie wyciagnie swe przyrodzenie i dokona publicznego samogwałtu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Janusz !!!!!!!!! Dowal teraz n-plom do pieca najlepiej jak potrafisz. Normalni z Tobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka partia, taki i szef.Wyrazy współczucia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obciach. I forsa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO LUBARTOW MUREM ZA PALIKOTEM . PAMIETAJMY PRZY WYBORACH !!!! PALIKOT IDOLEM LUBARTOWSKIEJ PO. WSTYD I ŻENADA. CO WY NA TO PANOWIE PACUŁA , SZABLINSKI , ZALEWSKI I BYŁA UNIA WOLNOŚCI. ZAPAMIĘTAMY !!!!! KOMPROMITACJA - AUTORYTET NA MIARE WASZEJ GODNOŚCI ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się Grabczuk cieszy! Wiedział z kim się zbratać! jeden wart drugiego, dwaj karierowicze. "Gratuluję" Platformie takich działaczy! Jeden za kasę! A drugi chełmski kombinator, karierowicz i seksoholik-żadnej nie przepuści, dla układów zrobi wszystko! Kiedyś jego sztab kupował "czwartakom" wódkę w puszkach na Hutniczej, żeby wygrać wybory, teraz pewnie też kupił!!! Dzięki Bogu w Chełmie się na nim poznali, więc chętnie oddamy go do Lublina niech wami rządzi!!! W PO też jest zasada - "mierny, bierny, ale - wierny" GRATULUJĘ!!!! Niech robią tak dalej!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he he pedały i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
an napisał:
Czy twój hamski deb***izm jest wrodzony czy nabyty?
przynajmniej koleś błędów ortograficznych nie robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~antoni~ napisał:
Brawo, wygrał człowiek inteligentny,prawy i mówiący prawde i to co myśli, a nie kulowsko-parafialne towarzystwo.
a ja myślałem ze paligłup, któremy firmy mające swoje siedziby w rajach podatkowych udzielają bezwrotnych pożyczek, ktory robi błędy ortograficzne na swoim blogu. widać myle się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" ... "Męskie ciepłe gesty". Palikot jest gejem? palikot | geje | homoseksualizm | plotki Janusz Palikot zaglądał do łóżka Jarosławowi Kaczyńskiemu. Teraz media - nie tylko tabloidy - i blogerzy pytają o jego życie seksualne. Będzie odpowiedź? Obłędny poseł Platformy wezwał prezesa PiS do tego, by określił swoją tożsamość. Seksualną - powiedział, czy woli chłopców, czy może dziewczynki. Teraz podobne pytania są stawiane Palikotowi. Publicznie. Zaczął znany reżyser i dziennikarz śledczy Sylwester Latkowski. W swoim blogu napisał tak: Znajomy posła Janusza Palikota opowiadał mi o tym co mówi się o nim, czyli tzw. plotkach. (...) Janusz Palikot ma być biseksualistą, nie sypiał tylko wyłącznie z kobietami, jak zapewnia w blogu, ale i mężczyznami. Ta sprawa jest dobrze znana w Lublinie. Tropem plotek poszli reporterzy dziennika "Polska. The Times". Ustalili co następuje: Istotnie, w Lublinie plotka o biseksualizmie Palikota staje się coraz głośniejsza. Pojawiła się jakieś dwa lata temu, kiedy poseł silnie forsował kandydaturę jednego z lokalnych działaczy na stanowisko sekretarza lubelskiego Urzędu Miasta. (...) Wspomniany działacz (...) zawsze mocno podkreślał, że wiele zawdzięcza Palikotowi. O skłonnościach Palikota mówią jednak nie tylko koledzy z partii. Wpisy na ten temat co jakiś czas odżywają na internetowych forach lubelskich gazet. Anonimowi autorzy piszą, że Janusz Palikot miał romans ze swoim asystentem i chadzał do męskich klubów. Chadzał? To może nadal chadza. Dziennikarze "Super Expressu" ruszyli na polowanie. I wypatrzyli posła jedzącego kolację w restauracji w towarzystwie przyjaciela. Reporter tabloidu relacjonuje z wypiekami na twarzy: Z minuty na minutę atmosfera stawała się coraz bardziej gorąca. (...) Były czułe spojrzenia (...) i męskie ciepłe gesty. Przyjaciele głaskali się czule po dłoniach i uśmiechali się z poczuciem wzajemnego zrozumienia. (...) Tuż przed końcem nastrojowego spotkania Palikot mocno objął i przytulił towarzysza. Można się poczuć zażenowanym. Życie prywatne polityków, nawet tych najbardziej znanych, nie powinno nas obchodzić. Ale to właśnie Palikot pierwszy zaczął zaglądać do sypialni i toalet najważniejszych osób w państwie. Pisząc o rzekomym homoseksualizmie Kaczyńskiego, usprawiedliwiał się, że ta tajemnica może posłużyć obcym wywiadom do szantażowania przywódcy PiS. I dlatego on chce jej ujawnienia. Kiepskie tłumaczenie. O wiele bardziej prawdopodobne wydaje się to, co napisał w swoim blogu Latkowski. Janusz Palikot (...) żeruje na homofobii w Polsce. Doskonale wie, że w zaściankowej Polsce żaden „pedał” (jak mówi w prywatnych rozmowach Palikot) nie ma szans w polityce. Czyżby Palikot posłużył się uprzedzeniami, by zatopić Jarosława Kaczyńskiego? Byłoby to tym bardziej cyniczne, że poseł z Lublina oficjalnie stara się stawać po stronie dyskryminowanych mniejszości. Jeszcze, gdy Platforma była w opozycji, na jednym z partyjnych spotkań wystąpił w koszulce z napisem "Jestem gejem". Nie jest istotne, czy w ten sposób zdradził swoje prawdziwe ja. Niewielkie znaczenie ma także odpowiedź na pytanie, jak poseł zareaguje na to, że zaatakowano go jego własną bronią. O wiele ciekawsze jest, kim naprawdę jest Palikot-polityk? Tropicielem absurdów w przepisach, człowiekiem który przekuwa nadęty balon politycznych salonów i bojownikiem o prawa zwykłych obywateli? Czy zręcznym graczem, który po mistrzowsku buduje swoją popularność strojąc się w kostium współczesnego Stańczyka?" i co wy na to ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
an napisał:
Czy twój hamski deb***izm jest wrodzony czy nabyty?
oczywiscie nabyty , od zakłamanego starucha co kupił dyplom profesora na kiercelaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baba napisał:
Jestem wykształconym plebsem z 2 fakultetami, oba na UMCS. Szanuję demokrację. Mam też prawo wyrazić swoje zdanie i z tego prawa teraz korzystam : pan Palikot to nie półgłówek, jak znaczna część Polaków uważa. To dobrze zaprogramowana maszyna, taka polityczna prostytutka ( wiadomo, te się sprzedają za określone korzyści ), to inteligentna maszyna, ale co z tego, jak daje się wykorzystywać i jeżdzić po swym tyłku hrabiom i futbolistom. Niech sobie Palikot używa seksu do woli, w końcu to w jakiś sposób odmładza , fryzura się poprawia, wzrok podobno też ( stąd te mafijne okularki na jego nosie )....Społeczeństwo jednak wybrało tego przystojniaka, aby reprezentował interesy społeczności i regionu, z którego kandydował. Czekamy na efekty prac pod tytułem Przyjazne Państwo, czekamy na zaangażowanie w pozyskiwaniu środków dla Lubelszczyzny, na promowanie regionu, na KONKRETNE DZIAŁANIA ! Tymczasem mam wrażenie, jakoby 2 ostatnie lata pan Palikot spędził na arenie cyrku, gdzie małpy, owszem- jego, ale ten cyrk jakby nie nasz....Panie Palikot, tak już zostałam wychowana, że pogratuluję panu wygranych wyborów. Nie powiem, abym była z tego powodu szczęśliwa. Czuję się wręcz zażenowana...
Palikot, Bartoszewski i Komorowski to nas członków PO, niedoścignione wzory do naśladowania w: kulturze wypowiedzi, uczciwości, abstynencji oraz osiągnięciach naukowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygrał ćwok protegowany konfidenta SB o kryptonimie FILOZOF arcypastucha józka żydzińskiego z obrzezanym suirdolem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='MotyPyton' date='22.05.2010, 22:37:58' post='290759'] wygrał ćwok protegowany konfidenta SB o kryptonimie FILOZOF arcypastucha józka żydzińskiego z obrzezanym suirdolem [/quote A mnie interesuje kto teraz włada teczką FILOZOFA i czy jemu też to pomaga w karierze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...