Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zarzuty prania pieniędzy w rajach podatkowych przez chlubę wsi biłgorajskiej- to pomówienie!!!. Czy prawdą jest, ze wpłat tych dokonywali studenci cypryjscy i emeryci z Kajmanów? Aby na to pytanie odpowiedzieć trzeba sprawdzić czy nie znaleźli zatrudnienia w Ratuszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zasadzie mnie nie bardzo obchodzi to co piszą gazety. Ja tylko w kwestii formalnej. Chodzi mi o to aby Pan Palikot poparł mnie w tych spółkach aby oni pożyczyli mi także 2 mln. euro. Ja także nie pracuję tak samo jak Pan Poseł i także nie mam żadnych dochodów. Jestem też rozwiedziony. Zatem mam takie same parametry jak Pan Poseł, sądzę że jak najbardzie i mnie należą się takie same pożyczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot rządzi Lublinem, skąd my to znamy, niedługo zapewne będziemy tytułować palikota towarzyszu sekretarzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te pomówienia to tylko kampania wyborcza. Po 7 czerwca wszystko wróci do normy. Zagłosujmy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubostwiam czytac komentarze roznych sfrustrowanych nieudacznikow uwazajacych sie za pokrzywdzonych. Z tresci, formy i ortografii wnioskuje, ze najbardziej pokrzywdzona w tym wypadku jest nasza ojczysta mowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"festiwal kłamstw" a ty posle co wyprawiasz ??? przeciez tez festiwal klamst !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia ..L. napisał:
Ubostwiam czytac komentarze roznych sfrustrowanych nieudacznikow uwazajacych sie za pokrzywdzonych. Z tresci, formy i ortografii wnioskuje, ze najbardziej pokrzywdzona w tym wypadku jest nasza ojczysta mowa!
A ty niby co taka po szkolach a na Pelowca glos oddasz? Mondry czlowiek wie gdzie zdrada i zaklamanie a gdzie sieja ziarnomilosci blisniego swego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupi ten palikot strasznie. Dziwne że jeszcze ktoś chce go słuchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kolejne potwierdzenie tego że w mieście nie rządzi prezydent Wasilewski, tylko baron Palikot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tym razem ze spodni nie wyskoczyła mu lateksowa proteza prącia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma Paligłup czelność, kompromituje Lublin . Donek mu obiecał, iż sądy będą PO jego stronie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki biznesmen z Palikota, a nie umie policzyć do 16. Tylu trzeba radnych by przepychać uchwało-gnioty Wasilewskiego. PO ma 10-ciu, Dreher 3-ech, to brakuje jeszcze 3-ch. W PiS nikogo już nie znajdą (jak wynika z artykułu i wypowiedzi Pana Posła Dudzińskiego) na lewicy tez nie maja czego szukać o czym pisze Kurier Lubelski http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-viewpub-tid-9-pid-72737.html . Czyli POrażka, której nie przykryje już bazarowy marketing.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to niektórym piszącym wcześniejsze komentarze silikonowa proteza wyrosła pomiędzy ramionami. Dajecie się wpuszczać w maliny takiemu Dudzińskiemu. A kim że jest ów Dudziek ? Doktorem czy profesorem KUL - a jaki ma to wpływ na jego znajomość rzeczywistości skoro nie wystawia nosa spoza książek. Ten Ów Pan nie ma bladego pojęcia o tym czego potrzebują zwykli ludzie. On ma tylko teoretyczną papkę w atrapie mózgu... radar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RADAR napisał:
Za to niektórym piszącym wcześniejsze komentarze silikonowa proteza wyrosła pomiędzy ramionami. Dajecie się wpuszczać w maliny takiemu Dudzińskiemu. A kim że jest ów Dudziek ? Doktorem czy profesorem KUL - a jaki ma to wpływ na jego znajomość rzeczywistości skoro nie wystawia nosa spoza książek. Ten Ów Pan nie ma bladego pojęcia o tym czego potrzebują zwykli ludzie. On ma tylko teoretyczną papkę w atrapie mózgu... radar
Znaczy się PeŁowską rzeczywistość znacznie lepiej ogarnia poseł Palikot. Chyba wie jak to się robi w pewnych kręgach (w końcu ponoć członek Trilateral Commission). Ciekawym tylko jak to przeniesie na lubelskie podwórko. Może......... Wyborcy !!! każdemu kto zagłosuje na PeŁo ( w tych i kolejnych wyborach) założę fundację na Curacao i dla każdego pożyczę od brata ( bezrobotnego - ale to pomówienie wrażych karłów reakcji bo właśnie podjął pracę) 2,9 mln euro, macie jak w banku dopłaty do emerytur od emerytów z Cypru, a reszcie dopłaty do pensji od studentów z Kajmanów ( to wszystko celem wyrównania wysokości pensji już nie tylko z Polską A ale nawet z Burkina Faso i Zanzibarem). Widzicie ile mogę zrobić dla lubelszczyzny. Tyle ile ja wam obiecam to nikt wam tyle nie da. A gdyby ktoś dociekliwy się zapytał - to co prawda mówiłem o 3x15 (PIT, CIT, VAT jak by ktoś pytał - sztandarowe zobowiązanie PeŁo przed wyborami) ale to będzie później, na razie podwyższymy wam VAT do 23%, a później się zobaczy (może zapomnicie?) - w końcu Wałęsa miał dać po 100 mln i zapomnieliście więc obietnice wyborcze traktujecie jak powinno się je traktować. Zresztą kryzys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wyborach do Parlamentu Europejskiego w roku 2004 o ostatni 16 mandat, który miał przypaśc PO w skali kraju walczyły 2 okręgi wyborcze: Lubelszczyzna ( 55017 głosów na listę PO w okręgu) i okręg wyborczy mazowiecki bez Warszawy (54702 głosów na listę PO w regionie). Gdyby na Mazowszu PO dostała o 316 głosów więcej ten mandat miałoby Mazowsze. Taka jest ordynacja do tych wyborów liczącą głosy na trzech poziomach - na partię w skali najpierw kraju, potem okręgów wyborczych regionów, a w końcu kandydatów. Krzysztof Bobiński startujący na Mazowszu - mąż obecnie kandydującej w naszym województwie Leny dostał wtedy 19892 głosów a Zaleski na Lubelszczyźnie 23403 głosów. Kandydowanie Bobińskiej na Lubelszczyźnie w roku 2009 jest swoistą zemstą rodzinną za tą sytuacje tym bardziej, że liczenie głosów trwa długo i kilkanaście godzin Bobiński był już pewny mandatu nie podejrzewając że taki "zacofany" region zdobędzie jednak tyle głosów, że dostanie mandat. I TAK PALIKOT OSZUKUJE LUBELSZCZYZNĘ Z KORZYŚCIĄ DLA WARSZAWY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczciwy do bólu napisał:
W zasadzie mnie nie bardzo obchodzi to co piszą gazety. Ja tylko w kwestii formalnej. Chodzi mi o to aby Pan Palikot poparł mnie w tych spółkach aby oni pożyczyli mi także 2 mln. euro. Ja także nie pracuję tak samo jak Pan Poseł i także nie mam żadnych dochodów. Jestem też rozwiedziony. Zatem mam takie same parametry jak Pan Poseł, sądzę że jak najbardzie i mnie należą się takie same pożyczki.
Przykro mi. Na pewno różnisz się od zacnego piarowca PełO tym, że nie posiadasz tak roztrzepanego pędzla na głowie jak on.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głosujemy napisał:
Te pomówienia to tylko kampania wyborcza. Po 7 czerwca wszystko wróci do normy. Zagłosujmy!
Cały problem jednak polega na tym,że każde wybory w Polsce to fikcja i należy je totalnie bojkotować.Listy krajowe wymyślone jeszcze przez PZPR również w 1989r,to zapewnienie sobie przez największe partie finansowane z budżet państwa miejsc w Sejmie Senacie,PE,Samorządach. Wyborcy przy takich ordynacjach nie mają najmniejszego wpływu na to kto zasiądzie w tych organach. Przypominam sobie powiedzenie z lat 90-tych: "obojętne dla nas jak będziesz głosował,bo na końcu i tak zawsze w Polsce będzie Rządziła Unia Wolności albo SLD.Taki był kontrakt i można sobie głosować. UW dzisiaj to przecież PiS i PO. Nowa ordynacja może być wymuszona tylko na ulicy,gdyż to towarzystwo dobrowolnie władzy nie odda. Narobiło się książąt typu Palikot,Michałkiewicz i rozdają stanowiska w Lublinie na takich samych zasadach jak w całej Polsce i co bardziej myśląca jednostka już dawno to zauważyła,stąd mam nadzieję tak niska frekwencja.Jak sobie zapewnili taką ordynację,to niech się sami wzajemnie powybierają i nie mieszają do tego społeczeństwa.Na pewno będzie taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszukujecie!!!!! Na zdjęciu to nie jest Pan Palikot, a Presidente Hugo Chavez. Te gesty, ta twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gutek napisał:
Cały problem jednak polega na tym,że każde wybory w Polsce to fikcja i należy je totalnie bojkotować.Listy krajowe wymyślone jeszcze przez PZPR również w 1989r,to zapewnienie sobie przez największe partie finansowane z budżet państwa miejsc w Sejmie Senacie,PE,Samorządach. Wyborcy przy takich ordynacjach nie mają najmniejszego wpływu na to kto zasiądzie w tych organach. Przypominam sobie powiedzenie z lat 90-tych: "obojętne dla nas jak będziesz głosował,bo na końcu i tak zawsze w Polsce będzie Rządziła Unia Wolności albo SLD.Taki był kontrakt i można sobie głosować. UW dzisiaj to przecież PiS i PO. Nowa ordynacja może być wymuszona tylko na ulicy,gdyż to towarzystwo dobrowolnie władzy nie odda. Narobiło się książąt typu Palikot,Michałkiewicz i rozdają stanowiska w Lublinie na takich samych zasadach jak w całej Polsce i co bardziej myśląca jednostka już dawno to zauważyła,stąd mam nadzieję tak niska frekwencja.Jak sobie zapewnili taką ordynację,to niech się sami wzajemnie powybierają i nie mieszają do tego społeczeństwa.Na pewno będzie taniej.
A kto zabroni i Tobie w systemie demokratycznym zalozyc stronnictwo-partie polityczna i zaproponowac spoleczenstwu jakies inne rozwiazania systemowe? Wszyscy gardluja, a nikt nie stara sie niczego zmienic. Oczywiscie masz absolutne prawo nie zgadzac sie z propozycjami establishmentu , ale wobec tego zaproponuj cos sam od siebie! Nie wykluczone, ze zdolasz przekonac do swojego programu wystarczajaca ilosc obywateli, aby zaistniec na polskiej scenie politycznej! Ubolewanie i utyskiwanie na rzeczywistosc nic tutaj nowego do zycia nie wniesie. A jedynie bedzie ktoryms tam z kolei glosem wiecznego malkontenta! Osobiscie jestem bardzo usatysfakcjonowany z proponowanych przez PO rozwiazan programowych i dlatego nie widze powodu do niezadowolenia! A zdaje sobie sprawe, ze i tak najwiecej zalezy ode mnie, a wiec kazdego dnia zakasuje rekawy do gory i pracuje w sposob mozliwe najwydajniejszy! Pomnazajac zyski mojego pracodawcy zapewniam sobie wystarczajaco wysokie dochody, ktore pozwalaja mi na radosc z kazdego nadchodzacego dnia! Mam tez ten komfort psychiczny, ze nie czuje sie uwiazany do jednego "chlebodawcy", tylko moge odejsc kiedy taka potrzeba zaistnieje! A wiec bierz sie do pracy i skoncz z frustracjami. Wszystko (prawie wszystko) zalezy od Ciebie! trzymasz los we wlasnych rekach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczepan. napisał:
.........Osobiscie jestem bardzo usatysfakcjonowany z proponowanych przez PO rozwiazan programowych i dlatego nie widze powodu do niezadowolenia! A zdaje sobie sprawe, ze i tak najwiecej zalezy ode mnie, a wiec kazdego dnia zakasuje rekawy do gory i pracuje w sposob mozliwe najwydajniejszy! Pomnazajac zyski mojego pracodawcy zapewniam sobie wystarczajaco wysokie dochody, ktore pozwalaja mi na radosc z kazdego nadchodzacego dnia! Mam tez ten komfort psychiczny, ze nie czuje sie uwiazany do jednego "chlebodawcy", tylko moge odejsc kiedy taka potrzeba zaistnieje! A wiec bierz sie do pracy i skoncz z frustracjami. Wszystko (prawie wszystko) zalezy od Ciebie! trzymasz los we wlasnych rekach!
Cóż za postkomunistyczna nowomowa pełna pozytywistycznych fajerwerków. I tutaj jawi się pytanie. Jakie to rozwiązania "programowe" powodują niesłychanie dobre samopoczucie? Jaka z obietnic wyborczych została zrealizowana? Chociaż jedna. Niestety oprócz wyjścia naszych wojsk z Iraku , co zresztą liczy się średnio bo wysłaliśmy dużo większy kontyngent wojsk do Afganistanu - ŻADNA. 1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy 2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty 3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic 4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ 5. Uprościmy podatki – wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych 6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012 7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku 8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce 9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet 10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją. No która? PIT CIT VAT po 15% - obietnica będzie na podorędziu na następne wybory, zniesienie podatku Belki? Tak samo, "jedno okienko" haha i tu też kicha. Zresztą jak ze wszystkim. PO nadaje się do swojego najnowszego spotu jak ulał z hasłem "Gdzie Platforma ma polskich obywateli".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...