Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
stoPObłudzie. Panie Januszu, całkowicie się z panem zgadzam. Fajne hasło wyborcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsz chciałbym sie dowiedzieć co to za "studio 66", które ma współwłaściciela co nie odbiera telefonów. Po drugie gratuluje zdjęć i widea, na których nie widać kilkudziesięciu "karków", zwolenników Palikota i tysiecy zwolenników J.Kaczyńskiego, tylko po parę osób z obu stron.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zachowanie Palikota jest potwierdzeniem jego teorii, że człowiek który przeżył traume powinien być zbadany przez psychiatrą, traume po tym jak ubiegły rok miał na minusie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestępcza anty-polska BANDYCKO-ZŁODZEJSKA organizacja o nazwie ...
Ostatnio edytowany 10 czerwca 2010 r. o 11:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiektywny Obywatel RP napisał:
Przestępcza anty-polska BANDYCKO-ZŁODZEJSKA organizacja o nazwie " ...![/b]
TYPOWY WYBORCA PIS-u ....... ZAKOMPLEKSIONY, ZIEJĄCY JADEM I NIENAWIŚCIĄ DO INNYCH, ZAPEWNE SŁUCHACZ KAZAŃ OJCA RYDZYKA.... POZA TYM deb*** KTÓRY NIE JEST W STANIE PRZECZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM NIC WIĘCEJ NIŻ ULOTKI PIS-u.... PISANE JĘZYKIEM NIZIN SPOŁECZNYCH.... TAK.... WYBIERZMY JARKA NA PREZYDENTA.... A NA PIERWSZA DAME JEGO KOTA.... ZNOWU 5-LAT ZACOFANIA I STAGNACJI... BRAWO POLACY.... PRZEZ WIEKI HISTORII POKAZALIŚMY JACY JESTEŚMY MĄDRZY I JAK UMIEMY SAMI DBAĆ O SWOJE INTERESY.... DO URN!!!
Ostatnio edytowany 10 czerwca 2010 r. o 11:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej Młodzi Demokraci stukać w klawiatury jak wam zlecił Janusz P. i Schecio w obronie PO. Bo za co wam płacą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam. Jako obywatel chciałem zobaczyć i posłuchać co ma do powiedzenia jeden z kandydatów na urząd prezydenta RP. Początkowo nie bardzo było to możliwe. Zamiast tego zobaczyłem małpi cyrk w wydaniu posła Palikota. Jeśli kiedyś będzie kandydował na prezydenta, tak samo życzyłbym sobie, aby mu nie przeszkadzano. Nie wiem dlaczego prezydent Lublina zezwolił na coś takiego. Przecież wiedział, że zwykła przyzwoitość (jeśli jest człowiekiem przyzwoitym) powinna zmusić go do podjęcia decyzji o wydaniu zgody na jedną imprezę, wszystko jedno którą w tym samym czasie. Jeśli on lub jego urzędnicy nie panują nad tym, to albo są niekompetentni albo spełniają rolę gadżetu, którym wymachiwał przed kamerami w swoim czasie Palikot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta babka pierwsza na filmie jest z pisu, robi krecią robotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny cyrk w wydaniu paligłupa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło było widzieć takie tłumy na spotkaniu z Jarkiem i te garstki u Palikmiota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyński to zapatrzony w siebie nacjonalista usiłujący stworzyć państwo kościelne. Cytując fragment jego dzisiejszego powitania z mieszkańcami Lublina: "Witam katolicką inteligencje Lublina". Czyli tylko katolik jest polakiem? Każdy ma prawo myśleć co chce, ale to nie są poglądy prawdziwego wierzącego chrześcijanina. Pan Jarek nie jest ani ojcem, ani mężem, ani nawet prawdziwym katolikiem. Prezydentem też nie zostanie, już i tak za dużo tragedii w ostatnim czasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej ludziska , co wyście tacy mało elastyczni , ja osobiście nie głosuję na PO , ale to co zrobił palikot b. mi się podobało . Łamie pewne konwenanse , dobrze mówił w jakimś wywiadzie , to że przyjeżdża król Jarek to już ma siedzieć cicho ? Przecież możecie głosować na Yara , nikt Wam nie broni . To że ktoś robi coś innego niż Wasz Wódz to już powód do takich krzyków ? Ukazujecie całą gębą jak wygląda przeciętny elektorat pisuuu . Spójrzcie obiektywnie na Jara też , moim zdaniem po takiej tragedii , nie powinien startować w wyborach , ale on nie , daaawaaaaj . Na wiecach wyborczych mówi o tym że "on by inaczej ratował powodzian" ... hmmm .. jak ? ... Każdy z nich jest siebie warty , tyle powiem . Pozdrawiam obiektywnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student napisał:
Kaczyński to zapatrzony w siebie nacjonalista usiłujący stworzyć państwo kościelne. Cytując fragment jego dzisiejszego powitania z mieszkańcami Lublina: "Witam katolicką inteligencje Lublina". Czyli tylko katolik jest polakiem? Każdy ma prawo myśleć co chce, ale to nie są poglądy prawdziwego wierzącego chrześcijanina. Pan Jarek nie jest ani ojcem, ani mężem, ani nawet prawdziwym katolikiem. Prezydentem też nie zostanie, już i tak za dużo tragedii w ostatnim czasie
Patrze z oddali na Polske i lubelszczyzne i jestem przerazona. W glowie mi sie nie miesci ze spoleczenstwo lubelszczyzny jest tak zacofane .Pochodze z tego wojewodztwa i zawsze myslalam ze chlopi lubelszczyzny to ludzie wyjatkowo oswieceni, bardzo sie mylilam.Jak mozna sie zwiesc takiemu Kaczynskiemu przeciesz to jedna propaganda komunistyczna. To maly czlowieczek pchajacy sie do wladzy,/popierany przez kosciol". Czy wy nie kapujecie, ze kosciol chce wladzy. Druga sprawa ktos na tym bloku pisze, ze rzad Polski z rzadem Rosji uknuli spisek i wybili ludzi lecacych do Smolenska. Baranie to Kaczynski Lech jest winny smierci tych ludzi.To on zrob8il samobojcza wyprawe i on powinien za to odpowiadac.Myslcie troche.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Patrze z oddali na Polske i lubelszczyzne i jestem przerazona. W glowie mi sie nie miesci ze spoleczenstwo lubelszczyzny jest tak zacofane .Pochodze z tego wojewodztwa i zawsze myslalam ze chlopi lubelszczyzny to ludzie wyjatkowo oswieceni, bardzo sie mylilam.Jak mozna sie zwiesc takiemu Kaczynskiemu przeciesz to jedna propaganda komunistyczna. To maly czlowieczek pchajacy sie do wladzy,/popierany przez kosciol". Czy wy nie kapujecie, ze kosciol chce wladzy. Druga sprawa ktos na tym bloku pisze, ze rzad Polski z rzadem Rosji uknuli spisek i wybili ludzi lecacych do Smolenska. Baranie to Kaczynski Lech jest winny smierci tych ludzi.To on zrob8il samobojcza wyprawe i on powinien za to odpowiadac.Myslcie troche.
Wreszcie palikot za kaczyńskim!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Patrze z oddali na Polske i lubelszczyzne i jestem przerazona. W glowie mi sie nie miesci ze spoleczenstwo lubelszczyzny jest tak zacofane .Pochodze z tego wojewodztwa i zawsze myslalam ze chlopi lubelszczyzny to ludzie wyjatkowo oswieceni, bardzo sie mylilam.Jak mozna sie zwiesc takiemu Kaczynskiemu przeciesz to jedna propaganda komunistyczna. To maly czlowieczek pchajacy sie do wladzy,/popierany przez kosciol". Czy wy nie kapujecie, ze kosciol chce wladzy. Druga sprawa ktos na tym bloku pisze, ze rzad Polski z rzadem Rosji uknuli spisek i wybili ludzi lecacych do Smolenska. Baranie to Kaczynski Lech jest winny smierci tych ludzi.To on zrob8il samobojcza wyprawe i on powinien za to odpowiadac.Myslcie troche.
Wystarczy niektórym twoje myślenie. Jak wspominasz , piszesz z oddali... Mam pytanie , to jakiś Zakład Zamknięty ? Bzdury , jakie wypisujesz o tym świadczą. Mamy na forach różnych doradców , ale takiego , który twierdzi ,że to była samobójcza śmierć Prezydenta spotykam po raz pierwszy. Trzeba siedzieć na głowie , a tyłkiem myśleć ,żeby coś takiego wymyślić. Co za brednie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyński po raz kolejny mamił ludzi obietnicami bez pokrycia. Chciałby zwiększyć wydatki, a zarazem zmniejszyć deficyt, a ludzie ślepo wierzą w to co on mówi nie zastanawiając się nawet nad sensem słów. Populista na miarę Andrzeja Leppera, różnią się tylko przeszłością. Przykre, że to wystarczy aby mieć w Polsce kilka milionów głosów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zostałam i przestraszyłam się AGRESJI FIZYCZNEJ, JAKIEJ DOZNAŁAM OD ZWOLENNIKÓW PIS-u miałam w ręku plakat, który dawali po stronie PO "Jarek Podróbka" . No i sobie spokojnie z tym wracam do samochodu, a tu koło poczty zaatakował mnie i wyrwał mi ten plakat pewien pan , większy ode mnie , w szortach i siatkowej "bokserce" (Nadmieniam iż plakat ot tak sobie niosłam na pamiątkę, wcale nie trzymałam go ani nad sobą, ani przed sobą) . Pan większy powiedział też że mogę oberwać . Jedna pani około lat 50, średnioelegancka , pokazała mi "faka" ale tak, że o mało mi oczu nie wydłubała. Poszłam po policję. Krzyczeli "o tak! Idź po nich!" A jak wróciłam , nikogo nie było .... i tak działają ci którzy mówią, że to koniec wojny polsko-polskiej... Szkoda, nigdy nie uwierzę pisowi i nie radzę wierzyć w to, co mówią. Aha, całe zdarzenie miało miejsce przy placu Czechowskim, obok schodów na pocztę, gdzie jest trochę KRZAKÓW. Niezbyt bezpiecznie , a SŁABEUSZE mają pole do działania. Zachowali się jak ZBRODNIARZE. Ledwo uszłam cało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam już wątpliwości na kogo głosować po tym co wyczyniał Pan Janusz Palikot i jemu podobni - nienawiść, głupota, brak słów Panie Januszu - utwierdził mnie Pan, żeby głosować na Jarosława Kaczyńskiego Dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedni ludzie, biedne społszeństwo, nabierane na bajki, w których niezrównoważony psychiczne politykier nastaje na niezrównoważonego gospodarczo ,a obaj proponują piekny koalicyjny socjalizm. demokracja durni. szkoda mi słów na te medialne przepychanki. gdzie są wasze korzenie ludzie? w polityce? nie macie sumienia ni jakiejkolwiek odnośni moralnej , żeby wierzyś w te bzdury?....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Plac Litewski wypełniają zwolennicy obu partii – grubo ponad 1000 osób." A jak to wyglądało proporcjonalnie? To jednak istotna informacja (zakładając naiwnie, że powinna być rzetelna). Jak było z tą zaczepką?... Świadkowie zajścia twierdzą, że po zakończeniu palikotowego happeningu, do uczestników spotkania z Prezesem Kaczyńskim, podeszli dwaj uświadomieni przed chwilą o Świadomym Macierzyństwie Komorowskiego i zaczęli pokrzykiwać wulgarnie "gdzie ten sk......n Kaczor" oraz że trzeba "wyrżnąć wszystkich". Totalne zidiocenie czy prowokacja? Dla tych, którzy nie wiedzą: kumpel BK od polowań, w swoim przemożnym i chorym pragnieniu wsparcia go bredził jak przetrąconykot, że Marszałek (pięcioro dzieci) jest świadom swojego macierzyństwa, a Kaczyński nie , ponieważ go nie zaznał. Na marginesie - może Komorowski przybliży temat swojego macierzyństwa wyborcom? Kumpel od polowań, obeznany w temacie, może mu pomóc i zorganizować taki happening, równolegle, przy okazji jakiegoś spotkania w Polsce, a nawet za granicą. Wyborcy mają prawo wiedzieć przed wyborami jaką przeszedł transformację. W końcu to nic złego - dla świadomego macierzyństwa można zrobić wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...