Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ktosik napisał:
A ja głosuję na KACZORKA
Głosuj bardzo dobrze,bo lepiej zagłosować niż siedzieć w domu i potem narzekać, ale pamiętaj, że głosując za Kaczyńskim łączysz się węzłem i poparciem tej "kulturalnej" hołoty która go popiera, zastanów się..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel Lublina 29 napisał:
Zgadzam się, z tym co Pani mówi, byłem również więc widziałem tych agresywnych dziadków i babki, kto nigdy nie widział ich z bliska ten nie uwierzy. Oni mają dziwne oczy jak by byli pod wpływem jakiś środków odurzających, na dodatek atakowali werbalnie i nie tylko młodzież która ośmieliła się komentować wielmożnego o zgrozo Kaczyńskiego. Był facet który czymś rzucał w stronę Palikota to potwierdzam i mało brakowało a by doszło do bójki był bardzo agresywny widziałem bo stałem i się przyglądałem temu zajściu. Powiem tak Palikot to nie jest mój idol, ale wczoraj zachowywał się bardzo w porządku i na pewno ma czego zwolennicy Kaczyńskiego, Pis-u, I ojca Rydzyka, nie mają KULTURY OSOBISTEJ. Apeluje do do ludzi to co widziałem bardzo wpłynęło na niekorzyść Kaczyńskiego nie wybierajmy go 20 czerwca, to człowiek który jest żądny władzy tak, że wszelkimi środkami do niej dojdzie. Ma bardzo duże poparcie w Kościele katolickim, to prawda że Kościół agituje bo sam również słyszałem nawet na mszach jest delikatna sugestia na kogo głosować. Nie pozwólmy temu człowiekowi zrobić z polski po pośmiewisko. Pytam się czy Palikot nie ma raccji z tą rodziną? co to za prezydent bez małżonki i dzieci? co to za przykład? żaden On nie ma pojęcia o rodzinie.Apeluje raz jeszcze nie jest powiedziane że są tylko dwaj kandydaci jest trzeci który nazywa się GRZEGORZ NAPIERALSKI to człowiek który był by dobry prezydentem jestem tego pewnien.
POMIM0 ŚWIĘTOŚCI PIS WYŻEJ ZACYTOWANE SŁOWA SĄ BARDZIEJ ŚWIĘTE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POzdrawiam Pana od HAPANINGÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Po pierwsz chciałbym sie dowiedzieć co to za "studio 66", które ma współwłaściciela co nie odbiera telefonów. Po drugie gratuluje zdjęć i widea, na których nie widać kilkudziesięciu "karków", zwolenników Palikota i tysiecy zwolenników J.Kaczyńskiego, tylko po parę osób z obu stron.
Jak tak jesteś za prawdziwa Polską to naucz się PiSać po polsku. Bo ciężko zrozumieć Twoją wypowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~dymollo~ napisał:
Palikot - nie ma szans. Spadaj n a Swojego bambusa - jest chłop przegrany od 2 miesięcy a dalej pierzyni te swoje głupotki.
Kilejny PiS-dzielec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PanCogito napisał:
Kilejny PiS-dzielec
kolejna popaprana piz-da. zdziwilibyscie sie ludzie jak palikot potrafi wszystko zaplanowac, tam nie bylo nic z przypadku, przed wiecem, wtrakcie jak i po, a ludzie ktorzy pisza o atakach ze strony pis niech sie mocno zastanowia czy to nie bylo dokladnie co innego. Ale wy wierzycie propagandzie teflenu i wiecie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kinia napisał:
Dalej Młodzi Demokraci stukać w klawiatury jak wam zlecił Janusz P. i Schecio w obronie PO. Bo za co wam płacą?
Ehhh Człowieku jesteś z PiS-u więcej pisać na trzeba - przykro mi, ale nie martw się Bóg i tak Cię kocha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot znowu zrobił z siebie pośmiewisko. Ale obciach!!! Lecz się człowieku na głowę. Przynosisz wstyd Lublinowi, aż dziw że zebrało się wokół niego kilkanaście osłów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem tam i słuchałem co się dzieje. Byłem pod wrażeniem tego jak Jarek porwał publikę. Tylko wyszedł, nic nie zrobił a już wszyscy krzyczeli ! Nie opowiadam się po żadnej ze stron, ale to co zrobił Janusz P. to już wieśniactwo. A te łyse karki pod jego sceną świadczą o tym, że bał się o siebie, bo wiedział, że robi źle. Palikocie zabierz swoje psy obronne i zmykajcie do lasu !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście żaden z tych Panów nie będzie decydował o przyszłości Polski -tylko.... Amerykanie!!!A tak swoją drogą Kraj jest "niepodległy,samorządny i wolny".Największa ściema elit postsolidarnościowych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pALI-KOT TO ,,PENIS-PROWOKATOR''!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ~wyborca~ to nie Jarek porwał tłumy tylko jego sztab wyborczy puszczał nagranie przez głośniki.........większej wiochy i ściemy nie widziałem.........oklaski i okrzyki szły z nagrania, zeby Jarkowi humor poprawić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinie i Lubelszczyzną wstydzcie się,że macie takiego (p)osła-chama,gnoja,przygłupa!!!!!!!!!!! Nie jestem z Lubelszczyzny ale kiedy jestem za granicą Niemcy śmieją się ze mnie z POlski,że reprezentują POlskę takie typy bez żadnej kultury,ogłady i wychowania,którzy utożsamiają POlskę z chamstwem,penisem i świńskim ryjem,wstyd mi tam,że jestemPOlakiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbyś gościu wiedział co symbolizował ten wibrator to byś zmienił zdanie. Co do wyborców Jarusia. Pokazują na tym forum jacy są. Mówią o jadzie, teoriach spiskowych, mediach a sami to robią. Czy takie wizyty Jarka nie są właśnie od tego żeby bardziej namieszać w głowach ? Palikot jaki jest taki jest. Nikt nie może zabronić człowiekowi w wolnym kraju robienia wiecu, a to o której godzinie i kiedy to już zależy od niego. I nie piszcie że to chamstwo bo nie jest chamskie, może być lekko złośliwe i koniec. Ale nic w tym złego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie lepiej robić tego typu imprezy w Ogrodzie Saskim.Słońce rozpala głowy i antagonizuje społeczeństwo.Ale na tamtych terenach dokładnie o to chodzi zapewne....!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja w tym lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLITYCY NASZ OGŁUPIAJĄ A MY W TO WIERZYMY PRZEJRZYJCIE NA OCZY ZAROWNO ZWOLENNICY PO, JAK IN PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"grubo ponad 1000 osób" !!! tak było ponad milion osób, stali od Bramy Krakowskiej przez cały deptak aż do skrzyżowania Krakowskie Przedmieście Lipowa, 3 tysiące osób padło od upału, od 600 zemdliło na sam widok, ok. 500 świadomych macierzyństwa ciężarnych kobiet okupowało środek placu nie mogąc się zdecydować czy są bardziej Polkami czy raczej świadomymi macierzyństwa Matkami (mającymi dom, rodzinę, konto bankowe, psa kota). I ja tam byłem, na flaszeczkę liczyłem ale niestety tylko Cisowiankę piłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakbyś gościu wiedział co symbolizował ten wibrator to byś zmienił zdanie. Co do wyborców Jarusia. Pokazują na tym forum jacy są. Mówią o jadzie, teoriach spiskowych, mediach a sami to robią. Czy takie wizyty Jarka nie są właśnie od tego żeby bardziej namieszać w głowach ? Palikot jaki jest taki jest. Nikt nie może zabronić człowiekowi w wolnym kraju robienia wiecu, a to o której godzinie i kiedy to już zależy od niego. I nie piszcie że to chamstwo bo nie jest chamskie, może być lekko złośliwe i koniec. Ale nic w tym złego
Ten wibrator symbolizował twój głupi łeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platforma obywatelska to organizacja ZBRODNIARZY, którzy uknuli INTRYGĘ razem z ruskimi w celu ZAMORDOWANIA 96 najbardziej uczciwych Polaków łecznie ze Zwierzcnikiem Sił Zbrojnych oraz wszystkimi generałami dowódcami poszczegulnych rodzajów Sił Zbrojnych. platforma obywatelska = MORDERCY ! MORDERCY ! To tacy bandyci jak polikot, komorowski, tusk czy to fałszywe bydle Adam Wisielewski z ratusza w Lublinie usiłują nas Polaków skonfliktować i skłucić. To ten bydlak Adam Wisielewski co zakładał tą parte MORDERCÓW paltforma obywatelska w Lublinie wychodował sobie tego swojego wsciekłego psa polikota. To WY ZBRODNIARZE z przestepczej organizacji platforma obywatelska zoorganizoawaliscie ZAMORDOWANIE 10 kwietnia 2010 roku najwibitniejszych 96 Polaków Platforma obywatelska = MORDERCY! MORDERCY ! MORDERCY !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...