Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
: Dariusz Michalczewski, Kazimiera Szczuka, Kamil Sipowicz i Janusz Opryński. To masz naprawdę imponujące poparcie. Ciekawy jestem , jaki promil WYBORCÓW , tak myśli . Napewno ci , co załatwiłeś im wcześniejszą emeryturę , a teraz chcesz im załatwić w monety euro, pokażą ci środkowy palec.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
palikot istnieje w obecnej rzeczywistości tylko dzięki olejnikowe, która go jeszcze zaprasza jako "gościa". Palikot tak mundurek często zmienia że pewnie w następnych wyborach wystąpi jako narodowy socjalista (Hitler)
0
Super oszołomstwo.
0
Ściana wschodnia przeprasza cały naród za tego biłgorajskiego knura,że to z naszego terenu i na naszym grzbiecie ten komunistyczno-konfidencki knur wychował się i z naszej krwi POwstał,Świński Ryj vel Latexowa Pała,mamy nadzieję że to ostatnia ,taka pisda z naszego terenu.   żal.
0
palikot istnieje w obecnej rzeczywistości tylko dzięki olejnikowe, która go jeszcze zaprasza jako "gościa". Palikot tak mundurek często zmienia że pewnie w następnych wyborach wystąpi jako narodowy socjalista (Hitler)
Wszystko '"TO " to tylko Qurwy czerwone,zakały tego narodu,jedno i drugie.
0
Nie dosc, ze wstyd ze ten czlowiek jest z Lublina, to jeszcze bezczelnie robi swoja konwencje w tym miescie. Niech spindala ten libertyn...   Penis, rewolwer i swinia - oto jego program...
0
Nie dosc, ze wstyd ze ten czlowiek jest z Lublina, to jeszcze bezczelnie robi swoja konwencje w tym miescie. Niech spindala ten libertyn...   Penis, rewolwer i swinia - oto jego program...
No wiesz, nie każdy może być taki akuratny jak TY. Jestem mieszkańcem Lublina od urodzenia i wcale się nie wstydzę, że zamieszkał tutaj Palikot. Przynajmniej odremontował kamienicę (dom mansjonarzy), z czym nie mogło sobie poradzić państwo przynajmniej przez 3 dekady!!! A Ty @Id co zrobiłeś dla Lublina? Oplułeś kilka osób w sieci?
0
Jak zwykle plecie bzdury. Kto jeszcze słucha tych totalnych bredni? Chyba takie oszołomy jak on 864  
0
No wiesz, nie każdy może być taki akuratny jak TY. Jestem mieszkańcem Lublina od urodzenia i wcale się nie wstydzę, że zamieszkał tutaj Palikot. Przynajmniej odremontował kamienicę (dom mansjonarzy), z czym nie mogło sobie poradzić państwo przynajmniej przez 3 dekady!!! A Ty @Id co zrobiłeś dla Lublina? Oplułeś kilka osób w sieci?
To nic nie zmienia, nadal jest chójem !!!!!   do POtęgi.
0
Chyba nie myślałeś jak to pisałeś. A szkoda, bo to nie boli i nic nie kosztuje. To jest wielki wstyd i ujma dla Polski, że ktoś taki jak p. Palikot zasiada w ławach sejmu RP. Ale już niedługo pójdzie w odstawkę. Jego "pięć minut" minęło. Dla mnie i nie dla mnie jest to po prostu człowiek obrzydliwy.
0
Kameleon z Biłgoraja niech nie podszywa się pod Lublin.Co on dobrego zrobił w Polsce?Tylko leje wodę i lizał 4 litery Ryżemu.Jak głosował za wiekiem emerytalnym ze swoją przystawką?
0
"trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc..."
0
Jako mieszkaniec pięknego polskiego Roztocza przepraszam Polaków za tę kanalię, chama wyjątkowego Palikota z PełO. Nazwanie tego bydlaka świnią byłoby obrazą trzody chlewnej. Potraktujmy ten epizod jako żałosną pomyłkę historii.
0
oszołom, kto mu jeszcze finansuje to całe gówno, pewnie po częsci państwo czyli my
0
Proszę nie nazywać Palikota z PO świnią, bo to obraża trzodę chlewną. Ten potwór przedłużył mi wiek emerytalny, niech go szlak i historia trafi.
0
Palikot, zdemoralizowany lizodupie Rudego Kaszuba z Wehrmachtu, pokajaj się, nawróć się i wróć do żony i dzieci , które zostawiłeś.
0
Brak logiki. Jeżeli opłaty za uroczystości religijne mają być zniesione a kościół ma być odcięty od dotacji, to kto pokryje koszty ślubów czy pogrzebów? Przecież za darmo to nic nie ma. Albo więc płaćmy kościołowi albo niech kościół płaci z pieniędzy, które otrzymuje :)
0
Miałeś zalegalizować jaranie i się nie wywiązałeś. Za to sromotny fakulec!
0
Ludzie też mogę być prezydentem jestem w stanie więcej wam obiecać niż palikot przecież i tak się ni wywiąże jak i on. Warchoł i basta 
0
Jakie on chce wybory wygrać?  Bo chyba nie prezydenckie. Lubelszczyzna wstydzi się za tego człowieka.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: