Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
: Dariusz Michalczewski, Kazimiera Szczuka, Kamil Sipowicz i Janusz Opryński. To masz naprawdę imponujące poparcie. Ciekawy jestem , jaki promil WYBORCÓW , tak myśli . Napewno ci , co załatwiłeś im wcześniejszą emeryturę , a teraz chcesz im załatwić w monety euro, pokażą ci środkowy palec.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
palikot istnieje w obecnej rzeczywistości tylko dzięki olejnikowe, która go jeszcze zaprasza jako "gościa". Palikot tak mundurek często zmienia że pewnie w następnych wyborach wystąpi jako narodowy socjalista (Hitler)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super oszołomstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ściana wschodnia przeprasza cały naród za tego biłgorajskiego knura,że to z naszego terenu i na naszym grzbiecie ten komunistyczno-konfidencki knur wychował się i z naszej krwi POwstał,Świński Ryj vel Latexowa Pała,mamy nadzieję że to ostatnia ,taka pisda z naszego terenu.   żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
palikot istnieje w obecnej rzeczywistości tylko dzięki olejnikowe, która go jeszcze zaprasza jako "gościa". Palikot tak mundurek często zmienia że pewnie w następnych wyborach wystąpi jako narodowy socjalista (Hitler)
Wszystko '"TO " to tylko Qurwy czerwone,zakały tego narodu,jedno i drugie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dosc, ze wstyd ze ten czlowiek jest z Lublina, to jeszcze bezczelnie robi swoja konwencje w tym miescie. Niech spindala ten libertyn...   Penis, rewolwer i swinia - oto jego program...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dosc, ze wstyd ze ten czlowiek jest z Lublina, to jeszcze bezczelnie robi swoja konwencje w tym miescie. Niech spindala ten libertyn...   Penis, rewolwer i swinia - oto jego program...
No wiesz, nie każdy może być taki akuratny jak TY. Jestem mieszkańcem Lublina od urodzenia i wcale się nie wstydzę, że zamieszkał tutaj Palikot. Przynajmniej odremontował kamienicę (dom mansjonarzy), z czym nie mogło sobie poradzić państwo przynajmniej przez 3 dekady!!! A Ty @Id co zrobiłeś dla Lublina? Oplułeś kilka osób w sieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle plecie bzdury. Kto jeszcze słucha tych totalnych bredni? Chyba takie oszołomy jak on 864  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wiesz, nie każdy może być taki akuratny jak TY. Jestem mieszkańcem Lublina od urodzenia i wcale się nie wstydzę, że zamieszkał tutaj Palikot. Przynajmniej odremontował kamienicę (dom mansjonarzy), z czym nie mogło sobie poradzić państwo przynajmniej przez 3 dekady!!! A Ty @Id co zrobiłeś dla Lublina? Oplułeś kilka osób w sieci?
To nic nie zmienia, nadal jest chójem !!!!!   do POtęgi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wiesz, nie każdy może być taki akuratny jak TY. Jestem mieszkańcem Lublina od urodzenia i wcale się nie wstydzę, że zamieszkał tutaj Palikot. Przynajmniej odremontował kamienicę (dom mansjonarzy), z czym nie mogło sobie poradzić państwo przynajmniej przez 3 dekady!!! A Ty @Id co zrobiłeś dla Lublina? Oplułeś kilka osób w sieci?
Chyba nie myślałeś jak to pisałeś. A szkoda, bo to nie boli i nic nie kosztuje. To jest wielki wstyd i ujma dla Polski, że ktoś taki jak p. Palikot zasiada w ławach sejmu RP. Ale już niedługo pójdzie w odstawkę. Jego "pięć minut" minęło. Dla mnie i nie dla mnie jest to po prostu człowiek obrzydliwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kameleon z Biłgoraja niech nie podszywa się pod Lublin.Co on dobrego zrobił w Polsce?Tylko leje wodę i lizał 4 litery Ryżemu.Jak głosował za wiekiem emerytalnym ze swoją przystawką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkaniec pięknego polskiego Roztocza przepraszam Polaków za tę kanalię, chama wyjątkowego Palikota z PełO. Nazwanie tego bydlaka świnią byłoby obrazą trzody chlewnej. Potraktujmy ten epizod jako żałosną pomyłkę historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszołom, kto mu jeszcze finansuje to całe gówno, pewnie po częsci państwo czyli my
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę nie nazywać Palikota z PO świnią, bo to obraża trzodę chlewną. Ten potwór przedłużył mi wiek emerytalny, niech go szlak i historia trafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot, zdemoralizowany lizodupie Rudego Kaszuba z Wehrmachtu, pokajaj się, nawróć się i wróć do żony i dzieci , które zostawiłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak logiki. Jeżeli opłaty za uroczystości religijne mają być zniesione a kościół ma być odcięty od dotacji, to kto pokryje koszty ślubów czy pogrzebów? Przecież za darmo to nic nie ma. Albo więc płaćmy kościołowi albo niech kościół płaci z pieniędzy, które otrzymuje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałeś zalegalizować jaranie i się nie wywiązałeś. Za to sromotny fakulec!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie też mogę być prezydentem jestem w stanie więcej wam obiecać niż palikot przecież i tak się ni wywiąże jak i on. Warchoł i basta 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie on chce wybory wygrać?  Bo chyba nie prezydenckie. Lubelszczyzna wstydzi się za tego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...